Eko jazda

Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców pragnących zdobyć większe umiejętności prowadzenia pojazdu. Eco driving jest świadomą taktyką prowadzenia samochodu redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów a nawet innych uczestników drogi. Szkolenie eko jazdy prowadzone jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu. Zspisując się na kurs eco drivingu wystarczą chęci i podstawowe umiejętności prowadzenia auta. Kurs eko jazdy stał się modnym stylem życia dlatego bądź na topie i zapisz się na nasze szkolenie.

Szczegóły strony jazdaekologiczna.pl:

Podlinkuj stronę jazdaekologiczna.pl:

Eko jazda

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Kooperujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który ma w swojej ofercie kursy prawa jazdy na kategorię A. Lata doświadczenia w nauczeniu zezwalają nam prowadzić lekcje w taki sposób, tak aby nasi kursanci potrafili jak najwięcej wynieść z naszego szkolenia. Nasz fenomenalny instruktor jest młodą osobą, jednakże posiada już doświadczenie, a swoją pracę wykonuje nie jedynie w celach zarobkowych, ale przede wszystkim z zamiłowania do tego zawodu. W rachubę wchodzi dodatkowo odbycie pełnego kursu na prawo jazdy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, kurs prawa jazdy »

  W różnych szkołach na obszarze całego kraju odbywają się kursy prawa jazdy na rozmaite kategorie. Największym wzięciem ze strony kursantów cieszy się legendarna kategoria B, która pozwala właścicielowi na prowadzenie po szosach publicznych wehikułu silnikowego o masie całkowitej nie większej niż trzy i pół tony. Dzięki witrynie internetowej dobraelka.pl mamy sposobność dowiedzieć się jak przebiega współcześnie kurs prawa jazdy. Wiadomość taka z pewnością będzie ciekawa dla nadchodzących kursantów, którzy ledwo co się zapisali, lub postanawiają niedługo zapisać się na listę członków danego turnusu. Ogółem dobrze mieć pojęcie, jak mniej więcej przebiegają kursy jazdy w rozlicznych ośrodkach, by oszczędzone środki wydać względnie dobrze. Dużą wagę trzeba także przykuć do nauczyciela, który nie może usypiać na drugim fotelu.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs baristyczny »

  Kraków to miasto tętniące życiem zarówno w ciągu dnia jak i nocą. Liczne kawiarnie, bary, restauracje oraz kluby przyciągają mieszkańców i turystów każdego dnia. Branża gastronomiczna prężnie się rozwija, a co za tym idzie pojawiają się nowe miejsca pracy. Do zawodu barmana, kelnera czy sommeliera świetnie przygotuje Krakowska Szkoła Restauratorów. Profesjonalna kadra i praktyczne kursy oraz warsztaty, to właśnie to, czym pochwalić się może szkoła.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykres Gantta. Jak zrobić? Przykłady »

  Harmonogram to road map dla każdego project managera – bez dobrego rozplanowania nie ma mowy o dobrym kierowaniu przedsięwzięciem. Ale jak ów harmonogram stworzyć, aktualizować i nauczyć się z niego korzystać? Każdy początkujący kierownik projektu na początku boryka się z tym samym problemem. Niniejszy ebook udziela odpowiedzi na w/w pytania. Dowiedz się, w jaki sposób samemu stworzyć schemat Gantta w aplikacjach: MS Excel, Microsoft Project, Open Project. Przykłady schematu Gantta, jak:
  1. zorganizować wesele,
  2. założyć firmę,
  3. napisać pracę licencjacką lub magisterską,
  4. wykonać stronę internetową albo blog,
  5. napisać ebook,
  6. wdrożyć system informatyczny w firmie.
  Więcej: wykres gantta jak zrobić

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Jesteśmy światową firmą, która zajmuje się prowadzi coaching. Prócz tego persolog prowadzi własne szkolenia biznesowe przeznaczone dla osób kierujących przedsiębiorstwami. Do tej pory z naszego systemu skorzystała ogromna liczba doradców szkoleniowców, coachów i managerów. Jeśli prowadzisz rekrutacje, to system persolog może okazać się bardzo przydatny. Pomaga w wyborze najlepszego kandydata, gdyż kieruje się cechami osobowości. Każdy z kandydatów przechodzi testy osobowości, które weryfikują poziom dopasowania pracownika do charakteru przyszłej pracy. Działalność persologa w Polsce rozpoczęła się pod koniec 2009 roku.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizażysta Kraków »

  Szkoła wizażu i stylizacji artystyczna alternatywa mieści się w Krakowie jest to jednoroczna policealna szkoła prowadzona już od 2003 roku. W szkole szkolimy w dwóch specjalnościach: wizaż i stylizacja oraz wytwarzanie wizerunku. Posiadamy autorski program nauczania. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP, Kursy Pierwszej pomocy | BHP Center Kraków | Kielce »

  BHP Center w Krakowie to miejsce, dokąd kompleksowo ustalisz całe nauki tudzież przebiegi. W podobny sposób specjalistyczne kiedy zaś schematyczne. Zawodowe i obeznane. Zarządzamy wspaniale wyszkoloną załogą prelegentów. Przy nas obciążasz instruktaże tuż przy najwyższej zbiory ekspertów w osobistej polu. Przynosimy sale wykładowe a dzianiny dydaktyczne. Ewentualne szkolenia spośród dojazdem aż do jegomościa czy też on-line, nie wysiadając z mieszkania. Polskie środek to przede każdym główny punkt nauki z szkolenia BHP, naczelnej sukursów a PPOŻ. Wszelkie nauki szykowane stanowią indywidualnie, zgodnie spośród dewizami panka, alternatywami czasowymi i mieszkaniowymi. Everyman kurs a jakiekolwiek szkolenie kończy się pozyskaniem certyfikatu, który oficjalnie uzna wygrane artyzmów. Jeżeli zależy Owi na bezpieczeństwie tudzież higienie w roboty, oraz przede wszelkim bezpieczeństwie niewłasnych pracowników, pożądane byłoby ulokować w poprawne przygotowanie. Inwitujemy i na nauki korektorzy PPOŻ (rewizor pożarnictwa) - figura niebezużyteczna w jakimkolwiek zakładzie produkcyjnym.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiednie szkolenia sep »

  ALFA to Centrum Szkoleniowe, które proponuje rozmaite kursy w siedzibie kontrahenta. W asortymencie zakładu znajdują się szkolenia elektryczne, BHP, przeciwpożarowe, kurs na wózki widłowe. Zajęcia są organizowane przez fachowców i popierane ekspozycjami video. Zakład oferuje kursy nie tylko dla pracowników ale też dla chlebodawców. Ponadto ośrodek prowadzi całościową obsługę BHP. Wieloletnie doświadczenie personelu i dostępne produkty zapewniają wysoki poziom usług i satysfakcję kontrahentów.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Poznań »

  Na polecanej witrynie internetowej widnieje oferta ośrodka kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Poznań. Proponujemy teoretyczne oraz praktyczne zajęcia w sympatycznej atmosferze. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną oraz kompetentną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach drogowych. Cena kursu obejmuje konieczne materiały oraz pomoce edukacyjne. Wyróżnia nas jednostkowe podejście do każdego z naszych kursantów.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hula »

  Dana strona internetowa należy do Szkoły Tańca i Masażu Moc Aloha. Wakacje z tańcem to niezapomniany czas radości i pracy z ciałem. Zapraszamy na kursy tańca Hula. Wykwalifikowana kadra pozwoli Tobie skutecznie nauczyć się właściwych kroków. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta. Wykonujemy również wyjątkowo relaksacyjne masaże hawajskie. Gwarantujemy serdeczną atmosferę, wysoką jakość usług i udaną zabawę. W galerii mogą się Państwo zaznajomić z fotografiami z pokazów tanecznych.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »