Kujawsko-pomorskie Podkategoria: Kujawsko-pomorskie

 • Naprawa zamków »

  Świadczymy usługi polegające miedzy innymi na serwisowaniu zamków, oraz ich wymianie w razie potrzeby. W gamie usług oferowanych przez nasz zakład ślusarski znajduje się również usługa awaryjnego otwierania drzwi, pojazdów itp. Przeważnie obszarem jaki obsługujemy jest powiat bydgoski, ale zdarza nam się też świadczyć usługi ślusarskie o wiele dalej.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Bydgoszczy »

  Nauka jazdy Bydgoszcz jest teraz niecierpiącą zwłoki sprawą. Jakakolwiek szkoła jazdy w mieście Bydgoszcz posiada niezwykle wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli nauki jazdy. Prawo jazdy Bydgoszcz w dotychczasowych czasach są w pewnym rodzaju sposobem na zatrudnienie w wielu zawodach, wówczas mnóstwo ludzi decyduje się właśnie na rozpoczęcie kursu na kategorię C1. W trakcie kursu na posiadanie prawo jazdy kluczowe jest, aby szkoleniowiec umiał w nietrudny oraz lekki sposób sekrety suwerennego poruszania się po mieście. Opłata kursów prawo jazdy w znacznym stopniu się zmieniają zasadniczo wraz z zwiększeniem cen za benzynę. Jeżeli jesteś właśnie w tym momencie przed wyborem szkoły jazdy, w której będziesz robić kurs na posiadanie prawo jazdy na kategorię B1 wiedz, że szkoła Auto-Start jest najbardziej profesjonalna w mieście Bydgoszcz.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Grudziądz »

  Otwarty portal ogłoszeniowy z ofertami sprzedaży lub kupna różnych rzeczy dodanych przez ludzi z Grudziądza. U nas również odnajdziesz oferty pracy, nieruchomości z okolic jak też duży wybór używanych i tenich w użyciu samochodów. Wszystko udostępniamy za darmo bez rejestracji, dlatego portal odnotowuje stały wzrost popularności. Przyjemna dla oka szata graficzna jak też mnogość trafnych działów takich jak: biżuteria, usługi czy praca Grudziądz to podstawowe zalety portalu. Chcemy wprowadzać nowe moduły do portalu aby zadowolić naszych gości korzystających z serwisu.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Bydgoszcz »

  Mieszkania na sprzedaż na terenie Bydgoszczy i w jej okolicach! Setki ogłoszeń ze wszystkich części miasta. Wśród propozycji, oferty odpowiednie dla siebie znajdą zarówno Ci, którzy szukają dogodnie zlokalizowanego, niedużego mieszkania w starszym budownictwie, jak i poszukujący nowoczesnego lokum o dużych przestrzeniach. Przy każdym ogłoszeniu możesz obejrzeć fotografie.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Włocławek »

  Obserwując ogłoszenia Włocławek znajdziecie ogrom najnowszych informacji od mieszkańców, którzy pragną sprzedać albo kupić poszczególną rzecz lub usługę. Osobiście oferty jakie znalazłem na serwisach www dotyczące zatrudnienia, długo nie mogłem zorientować w obsługiwaniu i nawigacji po takowych witrynach. Dopiero jedna z nich, dała mi pewność łatwy dostęp do treści które mnie interesują, czyli wszystkich ofert nowych miejsc pracy we Włocławku. W witrynie do wyboru bardzo dużo przydatnych branż: wspomniana praca Włocławek, turystyka czy też usługi. Korzystaj z serwisu w każdym momencie przez pięć dni w tygodniu całkowicie za darmo.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi bydgoszcz »

  Witamy na stronie przedsiębiorstwa handlowo-usługowego Jartex.Proponujemy akcesoria dodatkowe do elementów większych, jak np. klamki.Wyroby, na których pracujemy, spełniają najwyższe europejskie standardy.Montujemy wysokiej klasy drzwi na terenie miejscowości Bydgoszcz.Oferta zawiera świadczenia w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej.U nas nabędziesz także bramy garażowe w atrakcyjnych cenach.Od niedawna umożliwiamy zakupy online dla klientów spoza Bydgoszczy.Udostępniamy poradnik internetowy, jak dobrze kupić okna do domu.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Sprzątająca - Tanie Sprzątanie »

  Firma Sprzątająca - www.taniesprzatanie.info.pl zapewnia wysoką jakość usług w zakresie sprzatania, niewygórowane ceny oraz kompetentną i elastyczną współpracę z klientem. Cechujemy się terminowym wykonywaniem oferowanych przez nas usług oraz indywidualnym podejściem do klienta! Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów oraz indywidualnej wyceny. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz mniejszych firm i biur. W niektórych przypadkach usługi możemy rozliczać na podstawie stawki za roboczogodzinę.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoszczy prawo jazdy »

  Samochody do nauki jazdy w mieście to największa zmora dla poruszających się autami, którzy już jakiś czas są po teście na prawo jazdy. Najkorzystniejsze przeceny w naszej szkole jazdy Bydgoszcz znajdziesz zwłaszcza w tym czasie, gdy zapowiedziana jest jakaś zmiana odnosząca się do przetestowania kursantów na kategorię B. Koszty kursów prawo jazdy bardzo się zmieniają zazwyczaj wraz z zwiększeniem cen za paliwo. Średnio cały kurs na prawo jazdy w Bydgoszczy niesie koszt 999 PLN. Poprawnie przygotować Cię do egzaminu na posiadanie prawo jazdy może jedynie wykwalifikowana szkoła jazdy, jaką jest z pełnym przekonaniem Szkolmot. Co chwilę można zaobserwować, iż do szkoły jazdy Bydgoszcz uczęszczają dojrzali ludzie ogólnie Ci, którzy nastoletnie lata mają już za sobą.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mechanik samochodowy Bydgoszcz »

  Firma K-2 MOTORS zajmuję się mechaniką samochodową i elektor mechaniką samochodową. Obsługujemy wszystkie marki samochodowe, na dodatek ocena komputerowa jest całkowicie za darmo. W zawartość usług wchodzi montaż armatury gazowych już od 1400 zł, w dodatku wyznaczamy najniższą dawkę gazu. Jakość naszych usług potwierdza nasze długoletnie doświadczenie oraz opinie naszych klientów.Więcej informacji pod Tel. 791 190 503, Tel. 531 615 461.Lub przyjedź do nas i sprawdź nas 85-334 Bydgoszcz Błonie ul. Barwna 8.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart BHP HSE »

  SMART BHP HSE jest firmą szkoleniowo - konsultingową specjalizującą się w kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) oraz ochrony przeciwpożarowej (P.POŻ.). Nasza działalność opiera się o międzynarodowe standardy HSE, czyli zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników oraz ochroną środowiska naturalnego.

  Naszą misją jest profesjonalna pomoc firmom, instytucjom i wszystkim tym, którzy pragną efektywnego podnoszenia standardów bezpieczeństwa.

  Oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z podniesieniem standardów zdrowia i bezpieczeństwa pracowników (BHP, HSE i PPOŻ).

  Dostępne usługi:
  -Outsourcing w zakresie nadzoru nad warunkami pracy (bhp)
  - szkolenia (BHP, HSE, WAH)
  -Doradztwo z zakresu BHP, HSE, P.POŻ.
  -Kontrolę zakładu pracy pod kątem BHP i P.POŻ.
  -Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy
  -Opracowywanie instrukcji BHP
  -Doradztwo w zakresie poprawy warunków pracy
  -Wykonywanie tabel norm przydziału odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej
  -Ocenę Ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (art. 226 Kodeksu Pracy).
  -Opracowanie dokumentacji powypadkowej

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie - nowa strona:

Adres: