Przedszkole Wrocław Ołtaszyn

Przedszkole ToTutaj z Wrocławia jest kompleksowo dopasowane do potrzeb dzieci. Posiadamy sale urządzone z myślą o dzieciach i do nich dostosowane - przestronny i rozległy ogród i ogródek warzywny, w którym Twoje dziecko może uczyć się i poznawać świat roślin. Niedługo zaczną się zapisy do przedszkola Wrocław. Warto pamiętać, że naszym wychowankom oferujemy smaczne, pożywne „domowe” posiłki z możliwością zaadaptowania go do indywidualnych wymogów dziecka (np. dieta bezbiałkowa) - przeszkoloną kadrę, która do zajęć w przedszkolu podchodzi z entuzjazmem. Wspieramy proces rozwoju i edukacji dzieci w oparciu o program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a na dodatek oferujemy dzieciom naukę języków obcych (angielski i hiszpański).

Szczegóły strony www.totutajprzedszkole.pl:

Podlinkuj stronę www.totutajprzedszkole.pl:

Przedszkole Wrocław Ołtaszyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Ursynów »

  Tworząc przyjazną, rodzinną atmosferę chcemy zapewnić dzieciom wspaniałe warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.
  Działamy od 2005 roku i przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
  Dostosowując się do potrzeb aktywnych zawodowo rodziców przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Nasze przedszkole usytuowane jest w spokojnej, willowej okolicy, bardzo blisko Lasu Kabackiego, którego jesteśmy częstymi bywalcami. Posiadamy własny, pełen zieleni ogród oraz dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw. Dbając o bezpieczeństwo naszych podopiecznych dostęp do budynku i na teren przedszkola ograniczają elektroniczne systemy zabezpieczające.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słoneczny Kąt Kraków »

  Jeżeli poszukujesz profesjonalnej opieki dla swojego dziecka podczas Twojej nieobecności z powodu pracy, to bezzwłocznie wybierz prowadzony przez Nas żłobek. Kraków to przepiękne miasto, dające duże pole do popisu, lecz także potrzebuje od mieszkańców całkowitego zaangażowania. Właśnie dlatego Słoneczny Kąt to prywatny żłobek z fachową oraz doświadczoną załogą, bardzo dobrze wyposażonymi salami a także swoim zapleczem gastronomicznym. Wszystkim podopiecznym układamy także zajęcia dodatkowe - jedne posiadają formę dydaktyczną oraz mają na celu poszerzanie zdolności, głównym celem innych jest zabawa.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Kraków »

  Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania idealnego przedszkola dla dziecka i chciałbyś być pewien, że będzie ono zupełnie bezpieczne i będzie miało najlepszą opiekę to świetnie trafiłeś. Nasze przedszkole działa na krakowskim rynku nieustannie już od 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym w takim samym stopniu na bezpieczeństwo Twoich dzieciaków, jak również na miłą zabawę oraz naukę języka obcego. W naszym przedszkolu maluchy mają kontakt z językiem, poprzez native speakerów. Nasz doświadczony personel gwarantuje przyjemny czas połączony ze zdobywaniem wiedzy dla dzieci oraz spokój dla mam. Gorąco zapraszamy do dołączenia do nas, adres przedszkola to Kraków, ul. G. Zapolskiej 10c.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek poznań »

  Nasz Klub Malucha Żuczki zapewni wszystkim dzieciom profesjonalną opiekę w oparciu o wysoki poziom wiedzy oraz doświadczenie. Żuczki to prywatne przedszkole i żłobek dostosowane do potrzeb najmłodszych klientów.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Wrocław »

  Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »

  Placówka edukacyjna Stokrotka chce ciepło zachęcić każdego z rodziców do odwiedzenia swojej strony internetowej. Nasze przedszkole proponuje fachową opiekę nad dziećmi, oraz mnóstwo uzupełniających zajęć, jak na przykład wyjścia do teatru czy kina, wyjścia w plener, rozmowy z różnymi zaproszonymi gośćmi, a także uroczyste obchodzenie uroczystości. Nasza jednostka ma również rozległą ofertę szkoleń dla rodziców, np. dotyczące badania IQ, praw dziecka oraz gospodarowania czasem dziecka. Gorąco zachęcamy do wejścia na naszą witrynę!

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci Poznań »

  Oferta Uniwersytetu Maluszka zawiera między innymi przeprowadzanie uroczystości urodzinowych dla dzieci na obszarze Poznania. Placówka ta posiada także odmienne oddziały, w tym szkołę rodzenia mieszczącą się w Poznaniu. Szkoła rodzenia Poznań przygotowuje wykłady w trybie stacjonarnym i weekendowym na terenie Poznania. Wkomponowane są w nie odwiedziny na oddziałach położniczych. Zajęcia obejmują edukację psychologiczną i ćwiczenia. Położne oferują wiele pomocnych porad.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole praga południe »

  Cztery Strony Świata to przedszkole językowe zlokalizowane w Warszawie. Jeden z oddziałów placówki znajduje się w dzielnicy Praga Południe. Oferta Czterech Stron Świata skierowana jest do rodziców dzieci mających od 1 do 4 lat.
  Kadrę tworzą wykwalifikowani wychowawcy z bogatym doświadczeniem. Placówka dysponuje wygodnymi salami dydaktycznymi oraz atrakcyjnym wyposażeniem. W planie dnia szkrabów widnieją rytmika, technika oraz inne zajęcia edukacyjne.
  Przedszkole zapewnia obsługę w ramach niepaństwowej placówki. Cztery Strony Świata zapraszają na dni adaptacyjne.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Katowice »

  Ele Mele Dudki to prywatne przedszkole, istniejące w Katowicach. Zapewnia swoim podopiecznym idealne warunki do rozwijania umiejętności i nowych zainteresowań. Zajęcia, w których szkraby uczestniczą, działają na ich kreatywność, uczą je właściwych manier i spędzania czasu z rówieśnikami. Placówka stworzyła interesujący program nauczania, z którego mogą korzystać maluchy. Poprzez zabawę przyswajają języki obce, odkrywają abecadło. Na stronie www ośrodka widnieje więcej szczegółów oraz cennik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Rembertów »

  Niepubliczne przedszkole Kolorowe Kredki działa na obszarze Warszawy. Należą tam dzieci przede wszystkim z takich dzielnic jak Rembertów czy Saska Kępa. Placówka posiada komfortowe sale wyposażone w niezbędną pomoc edukacyjną, szklarnię, a także miejsce odpoczynku dla dzieci. Pracownicy przedszkola gwarantują maluchom ciekawe i zróżnicowane zajęcia, opiekę specjalistów, takich jak pediatra, dentysta czy logopeda. Na stronie www zamieszczono wszelkie istotne dla rodziców informacje odnośnie obowiązujące programu, zapisów czy też zespołu nauczycieli.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »