Terapia Kraków

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają nieco sceptyczną opinię na temat wizyty u psychoterapeuty, to pewnie nie wiesz w jak ogromnym stopniu takie spotkanie może Cię wesprzeć. Jeśli męczą Cię problemy osobiste to psychoterapia jest świetnym sposobem na ich pokonanie. Na dodatek niesie pomoc w leczeniu zaburzeń uczuciowych i wielu innych kłopotów o podłożu psychicznym. Już po jednym spotkaniu ze specjalistą dojrzysz różnicę. Z jakiej przyczyny? Bowiem taki dialog nie jest typową pogawędką, ale ma na celu wniknięcie w głąb emocji i pragnień pacjenta, aby pomóc mu w realizowaniu pozytywnych odmian w jego życiu.

Szczegóły strony psychoterapiawkrakowie.com.pl:

Podlinkuj stronę psychoterapiawkrakowie.com.pl:

Terapia Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia poznawczo behawioralna »

  Jeśli odczuwasz smutek, jesteś osobą pełną obaw i niepewną przyszłości, przytłoczoną problemami, które stawia przed Tobą codzienność to najprawdopodobniej powinieneś pomyśleć o profesjonalnej pomocy gabinetu psychoterapeutycznego, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć otaczającą Cie rzeczywistość oraz poczuć się lepiej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, od wielu lat udzielam porad psychologicznych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO »

  Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO mieści się w Krakowie i oferuje psychoterapię psychoanalityczną i psychodynamiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Pomagamy zarówno osobom cierpiącym z powodu specyficznych zaburzeń, jak i ogólnego poczucia przygnębienia i braku satysfakcji w pracy lub w życiu osobistym.
  W Pracowni odbywają się również treningi grupowe i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychotechniczne Psycho-Test »

  Jeśli idziesz do ośrodka zdrowia aby przeprowadzić badania psychotechniczne, musisz być wyspany i wypoczęty. W jaki sposób odbywają się badania psychotechniczne kandydatów na kierowców? W chwili obecnej tego rodzaju gabinety wyposażone są nowoczesną aparaturę elektroniczną badające zdolność widzenia przestrzennego, cechy mającej duże znaczenie przy ocenie odległości. W czasie badania operator poddawany próbie musi odpowiednio zareagować na wszystkie wysyłane bodźce z przyrządów testujących. Wynik pomiaru prezentowany jest na ekranie. Przed wykonaniem testu, program posiada możność prezentacji ścisłych ustawień przez ustawiony okres, by kandydat mogł zapoznać się z wymogami wzorcowych ustawień. W województwie podkarpackim badania operatorów wykonuje Pracownia Psychologiczna Psycho-Test.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę przeznaczoną problematyce psychoterapii. Zagłębiając się w stronę poznasz historię psychoterapii, znane postacie, rodzaje leczenia. Co więcej znajdziesz odpowiedzi na takie pytania: kiedy wypada zgłosić się do psychiatry bądź psychologa, gdzie i jak szukać wsparcia. Na stronie publikujemy także adresy porządnych poradni psychoterapeutycznych. Informacje publikowane w serwisie pisane są przez osoby, które znają odpowiednio problem zaburzeń mentalnych. Mniemam, że witryna internetowa przypadnie wam do gustu, jestem przychylny na oryginalne sugestie.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Nasz Dział Szkoleń i Rozwoju DCP to jedno z największych centrów szkoleniowych na Dolnym Śląsku. Usługi oferowane przez nasz zespół to: otwarte szkolenia terapeutyczne, otwarte szkolenia biznesowe, szkolenia na zamówienia instytucji, szkolenia na zamówienia firm, coaching. Polecamu także treningi i grupy rozwojowe, prowadzone przez doświadczonych ekspertów (m.in. psycholog we Wrocławiu). Zapewniamy najwyższą jakość usług poświadczoną wieloma referencjami.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dzieci Rybnik »

  Nazywam się Elżbieta Pawliczek. Jako psycholog, pracujący w oparciu o założenia systemowej terapii rodzin, uważam, że większość problemów z jakimi borykają sięrodziny, wynika z zakłócenia relacji między poszczególnymi jej członkami. Terapia pozwala głębiej zrozumieć związki między rodzicami i dziećmi. Dlatego jeśliszukasz psychologa dla dzieci, młodzieży lub dorosłych w Rybniku, lepiej nie mogłeś trafić.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Na omawianej witrynie znajdziemy informacje dotyczące technik psychoterapeutycznych stosowanych przez Michała Polykowskiego. Rekomendowany psychoterapeuta stosuje metodę hipnozy w stanie czuwania. Psychoterapia adresowana jest między innymi do osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu. Jest też niezwykle efektywna w zwalczaniu efektów stresu, leczeniu anoreksji, zwalczaniu natręctw itp. Szczegółowy opis zasady działania rekomendowanej metody leczenia znajdą Państwo na stronie polykowski.eu.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin - Robert Butryn »

  Psychoterapia-szczecin.org to profesjonalny gabinet psychoterapii kierujący swoje usługi do osób dorosłych oraz dzieci. Gabinet prowadzi Robert Butryn, który jest doświadczonym psychoterapeutą z wrodzonymi predyspozycjami.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznawczo - Behawioralny Gdynia »

  Jeśli szukasz doświadczonego psychologa w Gdyni, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla dorosłych, która jest bardzo pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z kłopotami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje również psychoterapię m. in. dla dzieci, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »