Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

  - prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

  - prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

  - prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

  - prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

  - windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

  - odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Kraków »

  Niecodziennie, aczkolwiek dosyć często zdarza się przedsiębiorcom korzystać z usług adwokatów i radców prawnych. W jaki sposób można ten proces ułatwić i dodatkowo obniżyć jego koszty? Zwyczajnie, po prostu znajdując stałą obsługę prawną. Taki punkt umieszczony jest w ofercie adwokat Sylwii Bartoszuk z Krakowa. Nie wierzysz? Sprawdź na stronie http://bartoszuk.com!

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

  Kancelaria prawna Zuzmak w Rzeszowie działa od 2010 roku, a jej korzenie sięgają roku 2004. Jesteśmy po to, by oferować naszym partnerom kompleksowe usługi, do których wchodzi obsługa prawna i karnoskarbowy aspekt prawa biznesowego. W naszej grupie pracuje na stałe 10 osób, a wśród nich dziewięciu prawników. Swoje usługi kancelaria adwokacka adresuje do spółek prawa handlowego, fundacji, indywidualnych przedsiębiorców i do osób prywatnych. Na stałe kooperujemy także z fachowcami z zewnątrz. Są to notariusze, rzeczoznawcy majątkowi i pośrednicy nieruchomości. Jesteśmy gotowi przygotować odpowiednie dokumenty w języku angielskim oraz niemieckim. Ponadto jesteśmy w stanie świadczyć doradztwo w obszarze prawa gospodarczego oraz rodzinnego. Każdy klient może u nas sprawdzić jak szybko radca prawny realizuje prace dzięki możliwości monitorowania w trybie online. Jeśli niezbędny jest ci dobry adwokat czy też prawnik możesz przyjść do nas, a my zapewniamy tobie wykonanie w pełni profesjonalnych usług w naprawdę przystępnych cenach.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym otoczeniu zdarzają się tego typu nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by poszukać najwyższej jakości usług adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy ogłoszenia w Internecie i lokalne czasopisma w poszukiwaniu właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. Jeśli potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę www. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci rozwiązać złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to formułowanie różnego typu pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Reklamowana Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje bogaty zakres usług prawnych. Gabinety kancelarii mieszczą się w Gdańsku, przy ulicy Jana Matejki 21. Prawnicy kierujący firmą mają duże doświadczenie w rozmaitych gatunkach prawa. Zapewniają swoim klientom profesjonalną obsługę i wysoką jakość usług. Propozycja adwokatów adresowana jest jednocześnie do osób prywatnych, jak i podmiotów prawnych. Firma tworzy spółki, sporządza umowy, przeprowadza rozwody. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.kancelaria-sps.pl.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Łowiczu - Monika Kucwaj-Zarzycka »

  W Łowiczu jest sekcja łódzkiej kancelarii prawnej kierowanej przez Adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. Mecenas ekspert zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka w Łowiczu oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków - Grudniewicz Gzela - porady prawne »

  Widząc potrzebę szeroko pojętej obsługi prawnej wśród klientów biznesowych, kancelaria adwokacka Grudniewicz&Gzela z Krakowa postanowiła uruchomić dział due diligence, świadczący audyt prawny spółek i innych przedsiębiorstw.Każda osoba prowadząca większą działalność zna termin audytu prawnego, jednak serdecznie zapraszamy do jego opisu na podstronie Due diligence w witrynie www.grudniewicz-gzela.pl.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne kraków »

  Praktycznie każdego dnia tysiące pań potrzebuje na poradę kancelarii prawnej. Niejednokrotnie bywa tak, że osoby te nie mają gotówki na opłacenie prawnikowi. W takich przypadkach tak niezbętna jest interwencja prawników z tak zwanego urzędu. Prawnicy Ci są w takich sprawach wypłacani poprzez kraj ojczysty.

  Pragnąc jednak wrócić do tematu warto wspomnieć to, że praktycznie każdy mężczyzna w żadnym wypadku nie przewiduje tego, że za jakiś czas potrzebować porady prawnik kraków

  Gabinet powstała z myślą o udostępnieniu asysty legislacyjnej szerszej grupie osób. Usługi dostarczane są przez zorientowanych adwokatów.
  Kancelaria adwokacka oferuje wysokiej jakości usługi adwokackie za przystępną wartość.

  Oferujemy całościową obsługę prawną instytucji, a także doraźną pomoc jednostkom ludzkim. Korzystamy również z pomocy doraźnej radcy prawnego.

  Serecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą popozycją ofertową pod słowem kluczowym: prawnik kraków

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z doskonałymi jednostkami prawniczymi w przeróżnych krajach Europy, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować obsługę ustawodawczą klientów w transakcjach międzynarodowych, niezależnie od obowiązującego procesu ustawodawczego.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej wymaga kompletnego zaangażowania w kwestii interesanta również przyrzeczenia obsługi prawnej w wymiarze międzynarodowym. Biuro umożliwia generalne doradztwo ustawodawcze, kierowanie treści dyskusyjnych także powszednią pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych.Świadectwem lokalizacji kancelarii są rankingi organizacji sądowych ukazujące się w kilku wydawnictwach, w specyfice w Rzeczpospolitej dodatkowo Gazecie Prawnej.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa Śródmieście »

  Adwokat Katarzyna Deresz oferuje profesjonalne porady prawne. Wywodzi się z rodziny o prawniczych tradycjach. Warszawa Śródmieście, a dokładnie ul. Wejnerta 28a to miejsce, w którym znajduje się kancelaria. Katarzyna Deresz trudni się sprawami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi także procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia pełną dyskrecję oraz właściwą reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci pomorskie »

  Prezentujemy Państwu rasową kancelarię adwokacką, która dokłada wszystkich starań aby sprawy wszystkich klientów ukończyły się pomyślnie. Nasze doświadczenie i wykształcenie pomaga nam świadczyć wprawne usługi z obszaru prawa. Wiedziemy rozmaite sprawy związane z konfliktami rodzinnymi, sytuacjami cywilnymi, administracyjnymi i podobnymi. Charakteryzuje nas profesjonalizm i konsekwencja w osiąganiu założonych zamiarów, nasi klienci mogą na nas polegać w każdej kwestji, Bliska kooperacja jest tu wskazana.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Misją kancelarii prawej od początku działalności tj. od 2012 roku jest świadczenie pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych. Naszą specjalnością są spory sądowe z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i prawa gospodarczego. W zależności od potrzeb klienta nasza pomoc może też polegać na przygotowaniu opinii prawnej, pisma procesowego lub tylko poradzie prawnej. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego a biura posiadamy w Ostródzie i Olsztynie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawną z różnych dyscyplin prawa. Siedzibą kancelarii jest Kraków. Zakres oferowanych usług obejmuje zastępstwo procesowe przed sądami, porady prawne, opiniowanie umów, przygotowywanie pism procesowych oraz wiele innych usług. Trudnimy się prowadzeniem spraw dotyczących m.in. prawa rozwodowego, karnego, nieruchomości, cywilnego, pracy. Obsługujemy osoby fizyczne i prawne oraz stowarzyszenia, organizacje i podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych z siedzibą w Opolu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. W zakres naszych usług wchodzi udzielanie porad prawnych(także w trybie online), opinii prawnych, reprezentacja sądowa oraz obrót nieruchomościami. Zakładamy i obsługujemy podmioty gospodarcze. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, prawa pracy.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock »

  Kancelaria prawnicza świadczy najwyższej jakości usługi między innymi porady prawne, porady z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i prawa pracy. Adwokat indywidualnie podchodzi do sprawy każdego klienta. Prawnik płock serdecznie zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Gdańsk »

  Jeśli masz perypetie z temidą, jakie zaszły nie z Twojej winy, lecz przez ignorancję prawa, albo przez przesadną ufność do innych ludzi - nie dręcz się! Wystarczy jeno, że udasz się do pani Beaty Nowakowskiej, która ma już paroletnie doświadczenie w przewodzeniu różnorodnych spraw z obszaru prawa budowlanego, bądź finansowego. Zarządzana przez nią w Gdańsku Prawnik gdańsk specjalizuje się w ustalaniu jakichkolwiek trybów prawniczych, wynikających z nieprawidłowości powstałych na przykład w czasie procesów ustawodawczych, bądź w czasie nabycia lokali. Prócz tego, wspomniana KANCELARIA ADWOKACKA GDAŃSK, absorbuje się obsługiwaniem prawnym zarówno osób fizycznych, ale także i firm. Członkostwo tej kancelarii w Izbie Adwokackiej z kolei, jest jej kolejnym żyrantem zwycięstwa w sprawach procesowych.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podział spadku kraków »

  Chcesz zasięgnąć pomocy prawnika? Nie wiesz którego wybrać prawnika, by reprezentował Cię w procesie? Zespół kancelarii Sylwia Bartoszuk to najlepsza opcja dla Ciebie. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, spadkowych i karnych, jak również przeprowadzamy kompleksową obsługę prawną firm. Ręczymy za zachowanie tajemnicy adwokackiej a także pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami,a zorganizujemy Ci spotkanie z Naszym prawnikiem! Al. Pokoju 1A lok.19 Kraków, tel. +48 693 408 621.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy program dla kancelarii »

  Prawo to aspekt, z którym każdy z nas ma do czynienia na co dzień, jest to nierozłączny element naszego życia. Prawnik to praca o bardzo dużej wartości społecznej, gdy i wielce dochodowe praca, zatem również raz po raz więcej ludzi postanawia przebrać tą drogę życiową i edukować się w dziedzinie prawa. Niektórzy spośród prawników postanawiają otworzyć własną kancelarię, atoli nie jest to taka łatwa idea, kiedy jest dozwolone się spodziewać. Organizacja takiego biznesu być może istnieć nie lada wyzwanie wprawdzie oprogramowanie gwoli kancelarii, kto znajduje się w naszej ofercie sprawi, że administracja kancelarią prawną będzie przyjemnością, zaś prawnik będzie mógł się zająć ważniejszymi sprawami. Krajowy bezpłatny oprogramowanie dla kancelarii jest świetnym wyborem, przeto miło zapraszamy na naszą stronę, dokąd można zdobyć więcej informacji.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak zajmuje się sprawami sądowymi oraz poradami prawnymi. Kancelaria Sobiesiak współpracował m.in. z branżą ochrony środowiska, rafineryjno-petrochemicznej, budowlanej, usługowej oraz handlowej.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: