Adwokat Wrocław

Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

- prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

- prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

- prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

- prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

- prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

- windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

- odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

Szczegóły strony www.adwokat-szymczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-szymczyk.pl:

Adwokat Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne kraków »

  Praktycznie każdego dnia tysiące pań potrzebuje na poradę kancelarii prawnej. Niejednokrotnie bywa tak, że osoby te nie mają gotówki na opłacenie prawnikowi. W takich przypadkach tak niezbętna jest interwencja prawników z tak zwanego urzędu. Prawnicy Ci są w takich sprawach wypłacani poprzez kraj ojczysty.

  Pragnąc jednak wrócić do tematu warto wspomnieć to, że praktycznie każdy mężczyzna w żadnym wypadku nie przewiduje tego, że za jakiś czas potrzebować porady prawnik kraków

  Gabinet powstała z myślą o udostępnieniu asysty legislacyjnej szerszej grupie osób. Usługi dostarczane są przez zorientowanych adwokatów.
  Kancelaria adwokacka oferuje wysokiej jakości usługi adwokackie za przystępną wartość.

  Oferujemy całościową obsługę prawną instytucji, a także doraźną pomoc jednostkom ludzkim. Korzystamy również z pomocy doraźnej radcy prawnego.

  Serecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą popozycją ofertową pod słowem kluczowym: prawnik kraków

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Gdańsk »

  Jeśli masz perypetie z temidą, jakie zaszły nie z Twojej winy, lecz przez ignorancję prawa, albo przez przesadną ufność do innych ludzi - nie dręcz się! Wystarczy jeno, że udasz się do pani Beaty Nowakowskiej, która ma już paroletnie doświadczenie w przewodzeniu różnorodnych spraw z obszaru prawa budowlanego, bądź finansowego. Zarządzana przez nią w Gdańsku Prawnik gdańsk specjalizuje się w ustalaniu jakichkolwiek trybów prawniczych, wynikających z nieprawidłowości powstałych na przykład w czasie procesów ustawodawczych, bądź w czasie nabycia lokali. Prócz tego, wspomniana KANCELARIA ADWOKACKA GDAŃSK, absorbuje się obsługiwaniem prawnym zarówno osób fizycznych, ale także i firm. Członkostwo tej kancelarii w Izbie Adwokackiej z kolei, jest jej kolejnym żyrantem zwycięstwa w sprawach procesowych.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z doskonałymi jednostkami prawniczymi w przeróżnych krajach Europy, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować obsługę ustawodawczą klientów w transakcjach międzynarodowych, niezależnie od obowiązującego procesu ustawodawczego.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej wymaga kompletnego zaangażowania w kwestii interesanta również przyrzeczenia obsługi prawnej w wymiarze międzynarodowym. Biuro umożliwia generalne doradztwo ustawodawcze, kierowanie treści dyskusyjnych także powszednią pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych.Świadectwem lokalizacji kancelarii są rankingi organizacji sądowych ukazujące się w kilku wydawnictwach, w specyfice w Rzeczpospolitej dodatkowo Gazecie Prawnej.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa Śródmieście »

  Adwokat Katarzyna Deresz oferuje profesjonalne porady prawne. Wywodzi się z rodziny o prawniczych tradycjach. Warszawa Śródmieście, a dokładnie ul. Wejnerta 28a to miejsce, w którym znajduje się kancelaria. Katarzyna Deresz trudni się sprawami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi także procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia pełną dyskrecję oraz właściwą reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podział spadku kraków »

  Chcesz zasięgnąć pomocy prawnika? Nie wiesz którego wybrać prawnika, by reprezentował Cię w procesie? Zespół kancelarii Sylwia Bartoszuk to najlepsza opcja dla Ciebie. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, spadkowych i karnych, jak również przeprowadzamy kompleksową obsługę prawną firm. Ręczymy za zachowanie tajemnicy adwokackiej a także pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami,a zorganizujemy Ci spotkanie z Naszym prawnikiem! Al. Pokoju 1A lok.19 Kraków, tel. +48 693 408 621.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Łowiczu - Monika Kucwaj-Zarzycka »

  W Łowiczu jest sekcja łódzkiej kancelarii prawnej kierowanej przez Adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. Mecenas ekspert zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka w Łowiczu oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock »

  Kancelaria prawnicza świadczy najwyższej jakości usługi między innymi porady prawne, porady z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i prawa pracy. Adwokat indywidualnie podchodzi do sprawy każdego klienta. Prawnik płock serdecznie zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak zajmuje się sprawami sądowymi oraz poradami prawnymi. Kancelaria Sobiesiak współpracował m.in. z branżą ochrony środowiska, rafineryjno-petrochemicznej, budowlanej, usługowej oraz handlowej.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • KancelarieRP dokumenty prawne »

  Witryna „Kancelarie RP” jest idealnym narzędziem do sporządzania najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w przystępny i detaliczny sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu zyskujemy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest jasna i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę wiedzy prawniczej na najczęściej dociekane pytania . Rozbudowany lista i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to nowa jakość w świadczeniach prawniczych. Witryna KancelarieRP wyróżnia generator dokumentów dzięki czemu można w krótkim czasie napisać potrzebną umowę. KancelarieRP to witryna stworzony dla innowacyjnych przedsiębiorców, chcących szybkiego rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »