Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock

Kancelaria prawnicza świadczy najwyższej jakości usługi między innymi porady prawne, porady z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i prawa pracy. Adwokat indywidualnie podchodzi do sprawy każdego klienta. Prawnik płock serdecznie zaprasza do współpracy.

Szczegóły strony www.kancelariawach.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelariawach.pl:

Kancelaria Adwokacka Marta Wach - Płock

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym otoczeniu zdarzają się tego typu nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by poszukać najwyższej jakości usług adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy ogłoszenia w Internecie i lokalne czasopisma w poszukiwaniu właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. Jeśli potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę www. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci rozwiązać złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to formułowanie różnego typu pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

  - prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

  - prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

  - prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

  - prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

  - windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

  - odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Piaseczno »

  Toczy się przeciwko Tobie postępowanie karne? Szukasz wykwalifikowanego adwokata na terenie województwa mazowieckiego? Zapoznaj się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Adwokat Wioletty Szewczak. Zacznijmy więc od rekomendacji. Wiele lat pracy w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów mówią doskonalne o wiedzy Pani Adwokat. Pani Wioletta prowadzi sprawy we wszystkich rodzajach postępowań oraz reprezentuje oskarżonego przed sądem. Do najczęściej prowadzonych spraw może zaliczyć te z zakresu kodeksu wykroczeń z wyróżnieniem m.in. spożywania alkoholu w miejscu publicznym.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci pomorskie »

  Prezentujemy Państwu rasową kancelarię adwokacką, która dokłada wszystkich starań aby sprawy wszystkich klientów ukończyły się pomyślnie. Nasze doświadczenie i wykształcenie pomaga nam świadczyć wprawne usługi z obszaru prawa. Wiedziemy rozmaite sprawy związane z konfliktami rodzinnymi, sytuacjami cywilnymi, administracyjnymi i podobnymi. Charakteryzuje nas profesjonalizm i konsekwencja w osiąganiu założonych zamiarów, nasi klienci mogą na nas polegać w każdej kwestji, Bliska kooperacja jest tu wskazana.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Kraków »

  Niecodziennie, aczkolwiek dosyć często zdarza się przedsiębiorcom korzystać z usług adwokatów i radców prawnych. W jaki sposób można ten proces ułatwić i dodatkowo obniżyć jego koszty? Zwyczajnie, po prostu znajdując stałą obsługę prawną. Taki punkt umieszczony jest w ofercie adwokat Sylwii Bartoszuk z Krakowa. Nie wierzysz? Sprawdź na stronie http://bartoszuk.com!

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Misją kancelarii prawej od początku działalności tj. od 2012 roku jest świadczenie pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych. Naszą specjalnością są spory sądowe z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i prawa gospodarczego. W zależności od potrzeb klienta nasza pomoc może też polegać na przygotowaniu opinii prawnej, pisma procesowego lub tylko poradzie prawnej. Działamy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego a biura posiadamy w Ostródzie i Olsztynie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawną z różnych dyscyplin prawa. Siedzibą kancelarii jest Kraków. Zakres oferowanych usług obejmuje zastępstwo procesowe przed sądami, porady prawne, opiniowanie umów, przygotowywanie pism procesowych oraz wiele innych usług. Trudnimy się prowadzeniem spraw dotyczących m.in. prawa rozwodowego, karnego, nieruchomości, cywilnego, pracy. Obsługujemy osoby fizyczne i prawne oraz stowarzyszenia, organizacje i podmioty prowadzące działalność gospodarczą.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak zajmuje się sprawami sądowymi oraz poradami prawnymi. Kancelaria Sobiesiak współpracował m.in. z branżą ochrony środowiska, rafineryjno-petrochemicznej, budowlanej, usługowej oraz handlowej.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • KancelarieRP dokumenty prawne »

  Witryna „Kancelarie RP” jest idealnym narzędziem do sporządzania najważniejszych dokumentów występujących w relacjach gospodarczych. Opisy dokumentów oraz podpowiedzi w przystępny i detaliczny sposób wyjaśniają cel i możliwości stosowania wielu zapisów umownych. Dzięki temu zyskujemy pewność, że dokument zabezpiecza nasz interes właśnie tak, jak chcemy. Obsługa jest jasna i intuicyjna. Na KancelarieRP znajdziesz bazę wiedzy prawniczej na najczęściej dociekane pytania . Rozbudowany lista i generator umów, aneksów i innych dokumentów prawnych. KancelarieRP to nowa jakość w świadczeniach prawniczych. Witryna KancelarieRP wyróżnia generator dokumentów dzięki czemu można w krótkim czasie napisać potrzebną umowę. KancelarieRP to witryna stworzony dla innowacyjnych przedsiębiorców, chcących szybkiego rozwiązania problemów prawnych.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »