Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak zajmuje się sprawami sądowymi oraz poradami prawnymi. Kancelaria Sobiesiak współpracował m.in. z branżą ochrony środowiska, rafineryjno-petrochemicznej, budowlanej, usługowej oraz handlowej.

Szczegóły strony kancelariasobiesiak.pl:

Podlinkuj stronę kancelariasobiesiak.pl:

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje obszernie rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla przedsiębiorców, podobnie jak dla klientów nie posiadających działalności gospodarczej. Jak na razie założyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu również w Opolu, ale przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata lub radcy prawnego we Wrocławiu czy w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest tylko prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najwyższe odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoje zadowolenie. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najkorzystniejsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.http://www.kancelariaulmer.pl/dzialalnosc.html

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno Odszkodowawcza Kraków »

  Nieszczęście zastukało do Twoich drzwi? Zmarł Ci tato albo miałeś wypadek i nie masz pojęcia jak postępować dalej? Czy zdajesz sobie sprawę, że należy Ci się zadośćuczynienie za Twoje zniszczone nerwy i poniesione szkody? Kancelarii Prawno-Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz powierzyć swoją sprawę!


  Twoją trudną sytuację może wykorzystać kilka kancelarii. Zaopiekujemy się, byś uzyskał jak największą rekompensatę za wyrządzone szkody. Od Klienta nie pobieramy wstępnych opłat. Prowizję pozyskujemy wyłącznie od wygranych spraw. Korzystanie z naszych świadczeń jest bezpłatne w przypadku przegrania przez naszą firmę rozprawy. Cechujemy się poświeceniem i wykwalifikowaniem w podejściu do każdej sprawy. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz jakieś pytanie to odwiedź naszą witrynę www. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Działalność Kancelarii koncentruje się w równej mierze na szeroko rozumianej problematyce podatkowej i celnej jak i na typowo prawnych zagadnieniach prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego oraz pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów instytucjonalnych oraz podmiotów indywidualnych. Do każdego klienta podchodzimy jednostkowo, starając się w pierwszej kolejności właściwie rozpoznać jego potrzeby aby następnie znaleźć satysfakcjonujące go rozwiązanie.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z doskonałymi jednostkami prawniczymi w przeróżnych krajach Europy, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować obsługę ustawodawczą klientów w transakcjach międzynarodowych, niezależnie od obowiązującego procesu ustawodawczego.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej wymaga kompletnego zaangażowania w kwestii interesanta również przyrzeczenia obsługi prawnej w wymiarze międzynarodowym. Biuro umożliwia generalne doradztwo ustawodawcze, kierowanie treści dyskusyjnych także powszednią pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych.Świadectwem lokalizacji kancelarii są rankingi organizacji sądowych ukazujące się w kilku wydawnictwach, w specyfice w Rzeczpospolitej dodatkowo Gazecie Prawnej.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiedni adwokat od spraw rozwodowych w Poznaniu »

  Nasza Kancelaria zajmuje się świadczeniem stałej obsługi prawnej, jak też udzielaniem bieżących wskazówek prawnych na poczet firm oraz osób indywidualnych. Zasięg zaświadczanej pomocy prawnej dla biznesmenów zawiera w szczególności takie rodzaje prawa niczym: prawo ekonomiczne (komercyjne), prawo obywatelskie, prawo upadłościowe, zlecenia publiczne, prawo spółdzielcze oraz prawo pracy. Korzystając z Państwa grzeczności serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z zakresem usług prawnych świadczonych przez naszą Kancelarię. Miło zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • M. Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów »

  Renomowana grupa prawników stanowi bezcenną pomoc w nieprzebranych kłopotliwych sytuacjach. Daje możliwość też ich uniknąć, o ile adekwatnie przedtem skonsultuje się z prawnikiem i zamówi ważną ofertę sporządzania umów. W takim właśnie obszarze proponuje ofertę kancelaria prawna Wojciechowska i Wspólnicy z Rzeszowa. Funkcjonujemy w różnorakich dziedzinach, m.in. prawo gospodarcze, prawo cywilne, a także prawo budowlane.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków kierowana poprzez Annę Winkszno-Bartnik świadczy obowiązki w obrębie poradnictwa prawnego a także prac sądowych ze dużym uciskiem na przewodzenie postępowań sądowych. Adwokat Anna Winkszno-Bartnik specjalizuje się w prowadzeniu rozpraw cywilnych, praw spadkowych i również szeroko pojmowanym prawem rodzinnym między innymi sprawami takimi jak na przykład rozwody Kraków. Ważnym okręgiem którym zajmuje się ten adwokat Kraków prawo karne: obrona, oskarżenie tudzież upoważnienie. Na stronie kancelarii znajduje się kompletny spis działalności - razem z wiadomością o prawach i obowiązkach dotyczących postaci obwinionej względnie pokrzywdzonej. Kancelaria adwokacka znajduje się tuż przy ulicy Ariańskiej 8 w Krakowie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - Wzór »

  Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela - strona poświęcona tematyce Odwołaniu od decyzji Ubezpieczyciela. Znajdziesz tu wzory odwołań od decyzji Ubezpieczyciela. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela oraz jak je prawidłowo nadać. Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela (generator). Napisz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Stwórz swoje odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela.Ciekawy blog o tym jak skutecznie pisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Na stronie dostępne są wzory, jak napisać skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Blog, postępowanie likwidacyjne, postępowanie sądowe.Odwołanie od decyzji Ubezpieczyciela wzór. Wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Skuteczne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Odwołania od decyzji ubezpieczyciela. PDF DOC DOCX RTF.

  Data dodania: 25 09 2016 · szczegóły wpisu »