Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Tani notariusz Kraków »

  Oferta kancelarii notarialnej notariusz Olimpii Dudka jest miejscem w którym możesz uzyskać profesjonalną i fachową pomoc z zakresu wielu czynności notarialnych. Szczegółowy opis oferty uwzględniający każdy jej punkt zajdą Państwo na stronie internetowej http://www.notariuszkrakow.eu lub klikając bezpośrednio w ten link: Notariusz Olimpia Dudka Kraków.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne »

  Dostępne są różne rodzaje aktów notarialnych, których napisania podejmuje się kancelaria notarialna sygnowana przez magistra prawa Piotra Farona z Krakowa.

  Jeśli musisz szybko napisać poświadczenie, które uwierzytelni Twoje dziedziczenie lub chcesz napisać aneks notarialny w postaci umowy spadku – magister Piotr Faron lub jego asesor notarialny sporządzą to dla Ciebie zgodnie z literą prawa.

  Po pomoc notariusza zapraszamy do siedziby naszej kancelarii w dni pracujące, biuro kancelarii zlokalizowane jest przy ul. Tadeusza Kościuszki 40/1. Warto najpierw umówić się na spotkanie z notariuszem Piotrem Faronem za pośrednictwem telefonu lub drogą e-mailową.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Notariusz Marcin Onichimowski zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w tym sporządzania aktów notarialnych (umów developerskich, spółek, protokołów, aktów poświadczenia dziedziczenia, wszelkich umów dotyczących obrotu nieruchomościami). W kanon wartości towarzyszących codziennej pracy wpisują się jakość, doświadczenie i gruntowne przygotowanie merytoryczne, a otwartość i miła atmosfera są nieodłącznym elementem współpracy z Klientami.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Magolan&Satora Kraków »

  Zawód notariusza to nie jest, nigdy nie była i raczej nie będzie łatwa sprawa. Takie jednostki muszą cechować się szczególną obowiązkowością i starannie podchodzić do spraw. Muszą być akuratni i nie mogą dopuścić, aby w ich starania wkradło się uchybienie, a sporządzane przez nich akty i pisma wkradły się błędy. Powinni wykazać się nienaganną znajomością przepisów. Pełnią funkcję zaufania publicznego, ludzie nie tylko są ich klientami, ale zawsze liczą na godziwe i solidne podejście do rzeczy. Korzystanie z usług kancelarii prawnej to coś więcej niż kupno usługi, zaufanie musi uzyskać tu jak najwyższy pułap. Kolejny ważny przymiot w rutynie notariusza to precyzja, ale także wyobraźnia, aby rutyna nie doprowadziła do tego, że z czasem praca wykonywana będzie bezrefleksyjnie.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podział spadku kraków »

  Chcesz zasięgnąć pomocy prawnika? Nie wiesz którego wybrać prawnika, by reprezentował Cię w procesie? Zespół kancelarii Sylwia Bartoszuk to najlepsza opcja dla Ciebie. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, spadkowych i karnych, jak również przeprowadzamy kompleksową obsługę prawną firm. Ręczymy za zachowanie tajemnicy adwokackiej a także pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami,a zorganizujemy Ci spotkanie z Naszym prawnikiem! Al. Pokoju 1A lok.19 Kraków, tel. +48 693 408 621.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Zachęcamy do odwiedzin strony Kancelarii Notarialnej Anny Gaweł-Rościszewskiej. Aby nas odszukać w internecie wystarczy wpisać notariusz kraków lub notariusz sobota kraków. Notariusz Anna Gaweł - Rościszewska realizuje dla Państwa wielu czynności notarialnych i udziela darmowych porad ustawodawczych w tym przedziale. Czynności notariusz dokonuje w siedzibie Kancelarii czyli Kraków, ul. Konarskiego nr 54/6, a w wytłumaczonych wypadkach także w domu albo siedzibie nabywcy. Istnieje możliwość zrealizowania czynności w innym wyznaczonym z notariuszem terminie poza godzinami pracy Kancelarii.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.notariuszordys.pl »

  Kancelaria notarialna Magdalena Krok-Ordys mieści się w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurowcu Buma Square Business Park w niewielkiej odległości od krakowskich regionów Wola, Podgórze, Kurdwanów oraz Prokocim. Notariusz świadczy duży zakres czynności notarialnych i podejmuje klientów przez cały tydzień jak również, w nadzwyczajnych sprawach i po uprzednim umówieniu w soboty i niedziele. Po więcej szczegółów na temat działalności kancelarii Ordys zapraszamy na oficjalna witrynę www.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona:

Adres: