Polityka Podkategoria: Polityka

 • Liberum Cerebrum »

  Blog o szeroko rozumianej wolności człowieka. Zarówno w sferze psychologicznej, a więc poruszane są takie kwestie jak manipulacja, perswazja, socjotechnika i bronienie się przed nimi, rozwój osobowości itd. A także w sferze osobistej (znajomość swoich praw jako człowieka i obywatela) oraz finansowej (zarządzanie finansami, ekonomia, wolność finansowa, wolny rynek). Z tego bloga dowiesz się jak rozwijać swoją osobowość i bronić się przed manipulacją. Poznasz także zalety wolnego rynku i dlaczego należy do niego dążyć. Poza tym poznasz wiele ciekawostek ze świata ekonomii i finansów, o których warto wiedzieć.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polska »

  Portal społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to miejsce, gdzie porusza się tematykę historyczną, literacką, czy nawet polityczną, a jej redaktorzy starają się, aby w tekstach prezentowana była pozytywna Polska. Można tu znaleźć dużo ciekawych i istotnych materiałów, które dotyczą świata kulturalnego, a sama Polska przedstawiona jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych artykułach nie brak opisu zjawisk negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski starają się, aby nie szerzyło się właśnie takie pesymistyczne nastawienie do świata i Polski. Dlatego też hasło strony brzmi: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto podziela ten pogląd lub chce zacząć, znajdzie tu dużo cennych informacji, które pomogą mu odbierać otoczenie w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polityka - polityczne opinie »

  Polityka - polityczne opinie to blog polityczny znajdujący się pod adresem http://polityka.elk.pl . Na blogu znajdziesz zebrane informacje na tematy polityczne, rządowe i prawne. Na blogu znajdziesz artykuły na tematy: wojna polsko-ruska, ratunek w faktach, Porażka anty-Tuska Bubel w Bagdadzie, Podpadłem jakiemuś dziennikarzowi, Pieski świat Klamerka i torebka, kto zrealizuje strategie dla polski Krytyka Polityczna kłamie, El Condor Tuska, Dobro zło prawo autorskie, Co nam wieszczy Wagner, Apel do Pani Debbie Schlussel. Używając wyszukiwarki na http://polityka.elk.pl możesz znaleźć ciekawe artykuły. Codzienna aktualizacja i nowe materiały dla których bloga gorąco Polecam! Polityczne Polityka Dobro zło prawo autorskie

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polityka

Polityka - nowa strona:

Adres: