Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

1 · 2 · następna strona »
 • Alimenty Warszawa »

  Rzetelność, profesjonalizm, szeroki zakres usług to w dużym skrócie opis Kancelarii Prawnej Sławomira Mistewicza. Doskonale dobrany zespół prawników gwarantuję że do każdej powierzonej im sprawy podejdzie w sposób rzetelny. Pomożemy w tak trudnych dla wielu sprawach rozwodowych a co za tym często idzie w sprawach o alimenty. Nasza kancelaria zajmuje się również obsługą wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, pomagamy w sprawach lokalowych, sprawy majątkowych, zadłużeniach bankowych, spłatach kredytu i wielu innych.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

  - prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

  - prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

  - prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

  - prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

  - windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

  - odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Kraków »

  Niecodziennie, aczkolwiek dosyć często zdarza się przedsiębiorcom korzystać z usług adwokatów i radców prawnych. W jaki sposób można ten proces ułatwić i dodatkowo obniżyć jego koszty? Zwyczajnie, po prostu znajdując stałą obsługę prawną. Taki punkt umieszczony jest w ofercie adwokat Sylwii Bartoszuk z Krakowa. Nie wierzysz? Sprawdź na stronie http://bartoszuk.com!

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

  Kancelaria prawna Zuzmak w Rzeszowie działa od 2010 roku, a jej korzenie sięgają roku 2004. Jesteśmy po to, by oferować naszym partnerom kompleksowe usługi, do których wchodzi obsługa prawna i karnoskarbowy aspekt prawa biznesowego. W naszej grupie pracuje na stałe 10 osób, a wśród nich dziewięciu prawników. Swoje usługi kancelaria adwokacka adresuje do spółek prawa handlowego, fundacji, indywidualnych przedsiębiorców i do osób prywatnych. Na stałe kooperujemy także z fachowcami z zewnątrz. Są to notariusze, rzeczoznawcy majątkowi i pośrednicy nieruchomości. Jesteśmy gotowi przygotować odpowiednie dokumenty w języku angielskim oraz niemieckim. Ponadto jesteśmy w stanie świadczyć doradztwo w obszarze prawa gospodarczego oraz rodzinnego. Każdy klient może u nas sprawdzić jak szybko radca prawny realizuje prace dzięki możliwości monitorowania w trybie online. Jeśli niezbędny jest ci dobry adwokat czy też prawnik możesz przyjść do nas, a my zapewniamy tobie wykonanie w pełni profesjonalnych usług w naprawdę przystępnych cenach.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Pabin z Krakowa to zabezpieczenie dobrych efektów jak również kompletne zaspokojenie interesanta.Kancelaria istnieje od 2010 roku lecz posiada wieloletnie doświadczenie osiągnięte w administracji rządowej oraz sądzie rejonowym. Świadczę usługi z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz innych które można sprawdzić na stronie kancelarii.Zapraszam na stronę internetową gdzie można sprawdzić informacje o kancelarii jak również skontaktować się z nią.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna z Poznania »

  Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa społecznego, prawa pracy oraz prawa oświatowego.W ramach wieloletnich praktyk zawodowych posiadamy odczucie w kierunku generalnej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w aspekcie zarządzenia gospodarczego, w tym zwłaszcza w prowadzeniu postępowań sądowych oraz windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie cywilnym i prawie pracy, w tym badaniu roszczeń przed organami ubezpieczeń obywatelskich, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Łowiczu - Monika Kucwaj-Zarzycka »

  W Łowiczu jest sekcja łódzkiej kancelarii prawnej kierowanej przez Adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. Mecenas ekspert zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka w Łowiczu oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Oferta kancelarii skierowana jest do wszystkich osób fizycznych jak i do przedsiębiorstw o różnej strukturze organizacyjnej.Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i klientów korporacyjnych zarówno w formie jednorazowych porad, jak i stałego zlecenia. Zajmujemy się kompleksową obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego. Służymy pomocą w przygotowaniu i wprowadzaniu procedur wewnętrznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami. Doradzamy przy negocjacjach i zawieraniu umów. Sporządzamy ekspertyzy prawne w zakresie obowiązków administracyjno-prawnych przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy cywilne, rodzinne, pracownicze, administracyjne, handlowe, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielcze. Nasza oferta dla firm obejmuje stała obsługę prawną i doraźną pomoc prawną. Kancelaria prawna świadczy również usługi prawne osobom w zakresie prawa cywilnego , rodzinnego i spadkowego. Reprezentujemy Klientów przed Sądami i innymi organami, sporządzamy pozwy, środki zaskarżania i inne pisma procesowe.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw »

  Prywatny detektyw z Infosekret daje możliwości ludziom dzięki różnorodnemu doświadczeniu, które przyswoił przez długi okres działalności w zawodzie śledczego. Prywatny detektyw ma w swoim arsenale metody, które wykorzystuje w celu stwierdzenia faktów w śledztwach które prowadzi.
  Prywatny detektyw proponuje niezły obręb usług m.in. nadużyć finansowych, kradzież danych osobowych, napastliwe e-maile i kradzież materiałów objętych prawem autorskim.
  Detektyw z Infosekret także proponuje wsparcie w kwestiach cywilnych jak, przypadkach kiedy zaznaliśmy urażeń cielesnych, roszczeń aktuarialnych i kłamstw, opieki nad dziećmi, poszukiwania ludzi zaginionych.
  Infosekret jako profesjonalna i doświadczona firma w wielu dziedzinach pozwala jej to na podjęcie właściwie każdego śledztwa - od zasadniczego dochodzenia po śledztwo ze każdymi przydatnymi środkami, które określa polski ustawodawca. Detektyw z Infosekret może zorganizować i koordynować wszystkie odmiany badań, które są wymagane do wykonania ciężkiego zadania.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z doskonałymi jednostkami prawniczymi w przeróżnych krajach Europy, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować obsługę ustawodawczą klientów w transakcjach międzynarodowych, niezależnie od obowiązującego procesu ustawodawczego.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej wymaga kompletnego zaangażowania w kwestii interesanta również przyrzeczenia obsługi prawnej w wymiarze międzynarodowym. Biuro umożliwia generalne doradztwo ustawodawcze, kierowanie treści dyskusyjnych także powszednią pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych.Świadectwem lokalizacji kancelarii są rankingi organizacji sądowych ukazujące się w kilku wydawnictwach, w specyfice w Rzeczpospolitej dodatkowo Gazecie Prawnej.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA - prawonacodzien - oto Twoja strona Jimdo! »

  „WIKTORUS” KANCELARIA DORADCZO PRAWNA SKUTECZNE I TANIE PORADY ONLINE

  OFERUJE USŁUGI Z ZAKRESU PRAWA RODZINNEGO, CYWILNEGO I KARNEGO
  porady prawne, pisanie różnego rodzaju pism procesowych, wnioski, umowy i inne
  Rozliczamy PIT
  SKUTECZNE I TANIE PORADY ONLINE.

  wyślij zapytanie a otrzymasz od nas wycenę tego samego dnia i sam zdecydujesz czy chcesz ją wykupić!
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej
  http://prawonacodzien.jimdo.com/
  Same pozytywne komentarze i recenzje!

  prawonacodzien1@gmail.com
  gg: 43088863

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa Śródmieście »

  Adwokat Katarzyna Deresz oferuje profesjonalne porady prawne. Wywodzi się z rodziny o prawniczych tradycjach. Warszawa Śródmieście, a dokładnie ul. Wejnerta 28a to miejsce, w którym znajduje się kancelaria. Katarzyna Deresz trudni się sprawami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi także procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia pełną dyskrecję oraz właściwą reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy Osbornes Solicitors »

  Wynajęcie najlepszego prawnika w UK przez Polaka nie jest łatwą rzeczą. Osbornes to brytyjska kancelaria, która rozwiązuje sprawy w zakresie uzyskiwania odszkodowań w UK. Swoje porady kierujemy dla Polaków, którzy szukają wsparcia w przypadku zdarzeń losowych w życiu. Służymy pomocą sprawach odnoszących się do między innymi wypadków śmiertelnych oraz zaniedbań lekarskich. Świadczymy usługi na przestrzeni około czterdziestu lat, za sprawą czego pozyskaliśmy wielu wiernych klientów oraz mnóstwo cennej eksperiencji.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Kancelaria świadczy całościowe usługi prawne osobom indywidualnym i firmom. Kancelaria Prawna z siedzibą w mieście Kraków, prowadzi doradztwo w różnych dziedzinach. Wartość usługi zależna jest od specyfiki i wartości sprawy oraz nakładu pracy. Radca prawny dokłada maksymalnych starań, aby skutecznie rozwiązywać kwestie prawne. Gwarantuje przedstawicielstwo prawne i procesowe przed sądami wszelkiej instancji. Wystawia opinie na temat materiałów z wybranych dziedzin prawnych. Pomaga w sporządzaniu pism procesowych, pozwów, wniosków, umów.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Luboń »

  Czasami w życiu przydarzają się takie nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy zmuszeni do tego by poszukać dobrej rady adwokata. Gdy to się zdarzy przeglądamy Internet i lokalne gazety w celu znalezienia kompetentnej osoby lub jakichkolwiek porad prawnych. Jeśli szukacie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy także porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności trudnimy się prawem karnym. Nasza oferta adresowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Gdy potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci rozwiązać złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to świetnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to sporządzanie różnego typu pism. Nasz adwokat sformułuje dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: jeśli szukasz adwokata na terenie Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Egzystujesz uzależniony? Tak? W takim razie musisz udać się do obeznanego środowisko terapii uzależnień dokąd doświadczona kadra zadba o Twój odrodzenie się do zwyczajnego istnienia. Uważasz, iż nie egzystujesz uzależniony jakkolwiek wszyscy w krąg próbują, że musisz pójść na odwyk? Właściwie? W takim wypadku udaj się jak najrychlej do ośrodek odwykowy ażeby personel sprawdziła czy jest Ci wartościowe leczenie alkoholizmu.

  Przystanek-Trzeźwość to wprawna personel, jaka w pierwszej kolejności spełni detoks w celu odtrucia systemu a odtąd podda leczenie uzależnienia. Terapia uzależnień jedzie następny do zebrań z psychologami. Dodatkowy działanie to przyznanie się do szkopułu alkoholizmu i odpowiednie leczenie i wydedukowania problemu. Jacykolwiek ludność ośrodka uczestniczą się na wzajem ponieważ mądrość jak z trudem jest przejść nałóg.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiedni adwokat od spraw rozwodowych w Poznaniu »

  Nasza Kancelaria zajmuje się świadczeniem stałej obsługi prawnej, jak też udzielaniem bieżących wskazówek prawnych na poczet firm oraz osób indywidualnych. Zasięg zaświadczanej pomocy prawnej dla biznesmenów zawiera w szczególności takie rodzaje prawa niczym: prawo ekonomiczne (komercyjne), prawo obywatelskie, prawo upadłościowe, zlecenia publiczne, prawo spółdzielcze oraz prawo pracy. Korzystając z Państwa grzeczności serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z zakresem usług prawnych świadczonych przez naszą Kancelarię. Miło zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podział spadku kraków »

  Chcesz zasięgnąć pomocy prawnika? Nie wiesz którego wybrać prawnika, by reprezentował Cię w procesie? Zespół kancelarii Sylwia Bartoszuk to najlepsza opcja dla Ciebie. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, spadkowych i karnych, jak również przeprowadzamy kompleksową obsługę prawną firm. Ręczymy za zachowanie tajemnicy adwokackiej a także pełen profesjonalizm. Skontaktuj się z nami,a zorganizujemy Ci spotkanie z Naszym prawnikiem! Al. Pokoju 1A lok.19 Kraków, tel. +48 693 408 621.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak »

  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sobiesiak zajmuje się sprawami sądowymi oraz poradami prawnymi. Kancelaria Sobiesiak współpracował m.in. z branżą ochrony środowiska, rafineryjno-petrochemicznej, budowlanej, usługowej oraz handlowej.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Czynna na krakowskim rynku firma prawna Pasterczyk wykonuje porady prawne Kraków z zakresu kodeksu administracji, kodeksu wykroczeń jak również społecznego oraz gospodarczego. Sporządzamy również akty obciążenia, apelacje, gdy zarówno umowy, pozwy czy zażalenia. W sferę naszej pracy wnika również kodeks pracy - robimy niezbędne umowy pracownicze, świadectwa pracy, zadośćuczynienia czy windykację wypłat. Kancelaria prawna Kraków Pasterczyk to grupa prawników w zespół którego wchodzi między innymi adwokat Kraków, notariusz Kraków bądź radca prawny Kraków. Opłaty nakładane za korzystanie z naszych usług są określane i regulowane indywidualnie. Kancelaria adwokacka Kraków znajduje się na ulicy Rynek Dębnicki 6 obok centrum miasta.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: