Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · następna strona »
 • Pomoc publiczna doradztwo »

  Kancelaria radcy prawnego w Krakowie proponuje Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie, główne specjalności to prawo pomocy publicznej. Wsparcie w opracowywaniu dokumentacji związanych z udzielaniem pomocy publicznej, realizowanie opinii prawnych. Dajemy wszechstronną obsługę prawną. Staramy się oferować najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązania w przedziale prawa dotyczącego pomocy publicznej. Oferujemy ponadto usługi doradcze w obszarze prawa spółek cywilnych.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Kraków »

  Niecodziennie, aczkolwiek dosyć często zdarza się przedsiębiorcom korzystać z usług adwokatów i radców prawnych. W jaki sposób można ten proces ułatwić i dodatkowo obniżyć jego koszty? Zwyczajnie, po prostu znajdując stałą obsługę prawną. Taki punkt umieszczony jest w ofercie adwokat Sylwii Bartoszuk z Krakowa. Nie wierzysz? Sprawdź na stronie http://bartoszuk.com!

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Kamil Hałabiś »

  Zapraszamy na stronę kancelarii Kamila Hałabisia. Kancelarię ta znajduje się w Rzeszowie. Świadczy ona większość usług prawnych. Możesz również skorzystać z porady on-line, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz a kancelaria odeśle maila, w którym będzie cena tej usługi. Po dokonaniu wpłaty zostanie udzielona odpowiedź.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Pabin z Krakowa to zabezpieczenie dobrych efektów jak również kompletne zaspokojenie interesanta.Kancelaria istnieje od 2010 roku lecz posiada wieloletnie doświadczenie osiągnięte w administracji rządowej oraz sądzie rejonowym. Świadczę usługi z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz innych które można sprawdzić na stronie kancelarii.Zapraszam na stronę internetową gdzie można sprawdzić informacje o kancelarii jak również skontaktować się z nią.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne »

  Dostępne są różne rodzaje aktów notarialnych, których napisania podejmuje się kancelaria notarialna sygnowana przez magistra prawa Piotra Farona z Krakowa.

  Jeśli musisz szybko napisać poświadczenie, które uwierzytelni Twoje dziedziczenie lub chcesz napisać aneks notarialny w postaci umowy spadku – magister Piotr Faron lub jego asesor notarialny sporządzą to dla Ciebie zgodnie z literą prawa.

  Po pomoc notariusza zapraszamy do siedziby naszej kancelarii w dni pracujące, biuro kancelarii zlokalizowane jest przy ul. Tadeusza Kościuszki 40/1. Warto najpierw umówić się na spotkanie z notariuszem Piotrem Faronem za pośrednictwem telefonu lub drogą e-mailową.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna z Poznania »

  Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa społecznego, prawa pracy oraz prawa oświatowego.W ramach wieloletnich praktyk zawodowych posiadamy odczucie w kierunku generalnej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w aspekcie zarządzenia gospodarczego, w tym zwłaszcza w prowadzeniu postępowań sądowych oraz windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie cywilnym i prawie pracy, w tym badaniu roszczeń przed organami ubezpieczeń obywatelskich, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym otoczeniu zdarzają się tego typu nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by poszukać najwyższej jakości usług adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy ogłoszenia w Internecie i lokalne czasopisma w poszukiwaniu właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. Jeśli potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę www. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci rozwiązać złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to formułowanie różnego typu pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Łowiczu - Monika Kucwaj-Zarzycka »

  W Łowiczu jest sekcja łódzkiej kancelarii prawnej kierowanej przez Adwokat Monikę Kucwaj-Zarzycką. Mecenas ekspert zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka posiada duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej przedsiębiorstw i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka w Łowiczu oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest tylko prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najwyższe odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoje zadowolenie. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najkorzystniejsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.http://www.kancelariaulmer.pl/dzialalnosc.html

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków - Grudniewicz Gzela - porady prawne »

  Widząc potrzebę szeroko pojętej obsługi prawnej wśród klientów biznesowych, kancelaria adwokacka Grudniewicz&Gzela z Krakowa postanowiła uruchomić dział due diligence, świadczący audyt prawny spółek i innych przedsiębiorstw.Każda osoba prowadząca większą działalność zna termin audytu prawnego, jednak serdecznie zapraszamy do jego opisu na podstronie Due diligence w witrynie www.grudniewicz-gzela.pl.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno Odszkodowawcza Kraków »

  Nieszczęście zastukało do Twoich drzwi? Zmarł Ci tato albo miałeś wypadek i nie masz pojęcia jak postępować dalej? Czy zdajesz sobie sprawę, że należy Ci się zadośćuczynienie za Twoje zniszczone nerwy i poniesione szkody? Kancelarii Prawno-Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz powierzyć swoją sprawę!


  Twoją trudną sytuację może wykorzystać kilka kancelarii. Zaopiekujemy się, byś uzyskał jak największą rekompensatę za wyrządzone szkody. Od Klienta nie pobieramy wstępnych opłat. Prowizję pozyskujemy wyłącznie od wygranych spraw. Korzystanie z naszych świadczeń jest bezpłatne w przypadku przegrania przez naszą firmę rozprawy. Cechujemy się poświeceniem i wykwalifikowaniem w podejściu do każdej sprawy. Mamy szacunek swoich Klientów. Jeśli masz jakieś pytanie to odwiedź naszą witrynę www. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Prosto.pl – serwis informacji prawnej. Prawo praktycznie i prosto. »

  Prawo Prosto tworzą w całości studenci, adepci nauki prawa, a celem, jaki nam przyświeca, jest pomoc naszym Czytelnikom z ich problemami natury prawnej. Na tym portalu mało jest teoretyzowania, a dużo materiałów przygotowanych z myślą o konkretnych życiowych przypadkach. Dokładamy starań, żeby portal był zarówno atrakcyjny graficznie, nowoczesny, ale przede wszystkim, aby prezentował odpowiedni poziom merytoryczny. Prawo Prosto to skarbnica wiedzy na takie tematy jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo rolne i inne dziedziny prawa. Całkowicie darmowy serwis prawny przygotowywany przez ludzi młodych, ale żywo zainteresowanych w poszczególnych dziedzinach prawa, dostarczający informacji pewnych i wartościowych - to właśnie nasz cel.

  Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić serdecznie do przeglądania dostępnej zawartości. Nasze motto przewodnie to jednocześnie nazwa strony: prawo prosto - tylko, albo może aż tyle.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Poznań - Urowska »

  Biuro współdziała z doskonałymi jednostkami prawniczymi w przeróżnych krajach Europy, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować obsługę ustawodawczą klientów w transakcjach międzynarodowych, niezależnie od obowiązującego procesu ustawodawczego.Świadczenie zawodowej pomocy ustawowej wymaga kompletnego zaangażowania w kwestii interesanta również przyrzeczenia obsługi prawnej w wymiarze międzynarodowym. Biuro umożliwia generalne doradztwo ustawodawcze, kierowanie treści dyskusyjnych także powszednią pomoc w obsłudze ustawowej podmiotów ekonomicznych.Świadectwem lokalizacji kancelarii są rankingi organizacji sądowych ukazujące się w kilku wydawnictwach, w specyfice w Rzeczpospolitej dodatkowo Gazecie Prawnej.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja samochodu »

  Blog poświęcony w całości szeroko rozumianemu pojęciu: rejestracja samochodu. Przeczytasz na nim jak załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu sprowadzonego z zagranicy, rejestracją samochodu z innego województwa (powiatu), przerejestrowaniu samochodu z tego samego powiatu. Skończył Ci się dowód rejestracyjny? Nie wiesz co zrobić? Na stronie dowiesz się wszystko co Ci jest potrzebę z związku z wymiana dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca. Nie wiesz ile będzie Cię to wszystko koszta? Nie ma problemu! Na blogu znajdziesz aktualne ceny rejestracji samochodu, wymiany dowodu rejestracyjnego, wtórnika nalepki kontrolnej i karty pojazdu oraz wtórnika tablic rejestracyjnych. Rejestrujesz auto pierwszy raz? Nie zapomnij odwiedzić tej strony!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA - prawonacodzien - oto Twoja strona Jimdo! »

  „WIKTORUS” KANCELARIA DORADCZO PRAWNA SKUTECZNE I TANIE PORADY ONLINE

  OFERUJE USŁUGI Z ZAKRESU PRAWA RODZINNEGO, CYWILNEGO I KARNEGO
  porady prawne, pisanie różnego rodzaju pism procesowych, wnioski, umowy i inne
  Rozliczamy PIT
  SKUTECZNE I TANIE PORADY ONLINE.

  wyślij zapytanie a otrzymasz od nas wycenę tego samego dnia i sam zdecydujesz czy chcesz ją wykupić!
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej
  http://prawonacodzien.jimdo.com/
  Same pozytywne komentarze i recenzje!

  prawonacodzien1@gmail.com
  gg: 43088863

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje obszernie rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla przedsiębiorców, podobnie jak dla klientów nie posiadających działalności gospodarczej. Jak na razie założyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu również w Opolu, ale przewidujemy również otwarcie nowych biur w Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się przede wszystkim, jeżeli potrzebujesz adwokata lub radcy prawnego we Wrocławiu czy w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Działalność Kancelarii koncentruje się w równej mierze na szeroko rozumianej problematyce podatkowej i celnej jak i na typowo prawnych zagadnieniach prawa gospodarczego, cywilnego, administracyjnego oraz pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów instytucjonalnych oraz podmiotów indywidualnych. Do każdego klienta podchodzimy jednostkowo, starając się w pierwszej kolejności właściwie rozpoznać jego potrzeby aby następnie znaleźć satysfakcjonujące go rozwiązanie.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Kraków »

  Kancelaria adwokacka Kraków kierowana poprzez Annę Winkszno-Bartnik świadczy obowiązki w obrębie poradnictwa prawnego a także prac sądowych ze dużym uciskiem na przewodzenie postępowań sądowych. Adwokat Anna Winkszno-Bartnik specjalizuje się w prowadzeniu rozpraw cywilnych, praw spadkowych i również szeroko pojmowanym prawem rodzinnym między innymi sprawami takimi jak na przykład rozwody Kraków. Ważnym okręgiem którym zajmuje się ten adwokat Kraków prawo karne: obrona, oskarżenie tudzież upoważnienie. Na stronie kancelarii znajduje się kompletny spis działalności - razem z wiadomością o prawach i obowiązkach dotyczących postaci obwinionej względnie pokrzywdzonej. Kancelaria adwokacka znajduje się tuż przy ulicy Ariańskiej 8 w Krakowie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: