Domy drewniane Podkategoria: Domy drewniane

 • Publiczne place zabaw »

  Zapraszamy szanownych Państwa do odwiedzenia strony www naszego przedsiębiorstwa www.tartak-urszulewo.pl.
  W ogromnej gamie odnajdą państwo coś dla Was. Altany ogrodowe, place zabaw to tylko fragment naszej pełnej oferty. Doświadczeni pracownicy dopomogą Wam w wyborze idealnego elementu. Tartak w Urszulewie jest firmą, która pracuje już ponad 20 lat. Zadowoleni nabywcy pokazują nasz profesjonalizm oraz rzetelność. Uprzejmie zapraszamy do obejrzenia naszej strony www www.tartak-urszulewo.pl.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deska Egzotyczna »

  Zapraszamy na prezentowaną stronę dzięki której odkryjesz różnorodność drewna spoza kraju. Dzięki przedstawianej stronie szybko odkryjesz właściwe dla siebie drewno egzotyczne. Deska tarasowa z naszego drewna to pewność wytrzymałości. Jeśli nienawidzisz corocznych zmian, a zamówienie materiałów budowlanych jest dla Ciebie problemem, lepiej robić remonty nieczęsto. Dzięki naszym deskom zmienisz posiadany dom i poziom swojego życia. Już dziś dojrzyj jak wspaniałe tworzywa proponujemy na przedstawianej stronie. Na pewno będziesz oczarowany różnorodnością naszego drewna i bez problemu odnajdziesz coś odpowiedniego.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Firma Spomet to znany i ceniony polski producent domów drewnianych. Wieloletnie doświadczenie przy budowie domów oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, zaowocowały wciąż rosnącym gronem naszych zadowolonych Klientów. Tanie domy z drewna to nie tylko niska cena, ale również lepszy wpływ na zdrowie naszej i naszych rodzin. Ponadto, takie rozwiązania niosą ze sobą duże oszczędności energii i ciepła co przekłada się na stan naszego konta bankowego. Na stronie DomyMax.pl znajduje się oferta na domy szkieletowe o różnych projektach - różnej wielkości oraz kształtach. Każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak - Napiwoda »

  Jeden z bardzo ważnych elementów budowlanych to tarcica sosnowa która ma bardzo ogromne przeznaczenie.
  Dla wielu firm jest to półfabrykat drewniany ale jest wysoce istotny w przemyśle drewnianym. Skład drewna Napiwoda w swojej ofercie posiada deskę elewacyjną, rodzaju deski, typu deska elewacyjne, kantówka, tarcica sosnowa. Tartak Napiwoda to jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce. Produkty wypuszczane z tartaku to gwarancja jakości. Produkty przechodzą specjalną kontrolę jakości a do pracy pracownicy podchodzą z ogromną ostrożnością.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Okna Kraków »

  Spółka systematycznie zwiększa swoją sprzedaż równocześnie rozszerzając wachlarz produktowy. Klienci mogą odnaleźć w naszej ofercie: okna, drzwi, żaluzje, rolety, parapety, bramy garażowe, szyby specjalne. Jesteśmy czołowym producentem fasad i różnego rodzaju zabudów ze szkła i aluminium. Zapewniamy także profesjonalne doractwo oraz sprawdzone usługi montażowe. Na nasze produkty udzielam 5 letniej gwarancji.

  Nasze produkty sprzedajemy za pośrednictwem biur handlowych, franczyzowych oraz dealerów indywidualnych. Odbiorców posiadamy zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Wszystkie nasze punkty sprzedażowe posiadają fasady z logo firmy oraz charakteryzują się spójnym wygladem.

  W maju 2007 Spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Kapitał zakładowy wynosi 9 895.600 złotych. Spółka zatrudnia ponad 300 pracowników i cały czas ich ilość sugestywnie wzrasta.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom drewniany »

  Dlaczego warto zdecydować się na dom drewniany? Domy drewniane i domy z bali to przede wszystkim najzdrowsze rozwiązanie na rynku, stabilna konstrukcja, ciepło i natura każdego dnia. Niezależnie czy szukasz małego domku letniskowego czy dużego rodzinnego domu dla całej rodziny to w ofercie firmy Szturc z Wisły znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie. Sprawdź naszą ofertę i zapytaj o projekt dla siebie - zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Dambud-usługi budowlane Poznań, Jarocin, Wielkopolska »

  Firma z wieloletnim zagranicznym doświadczeniem.
  Działamy głównie na obszarze Wielkopolski - głównie Poznań i Jarocin. Nasza oferta to: budowa domów, budynków przemysłowych, wykopy, odwodnienia, przyłącza. Także wykonawstwo mebli na zlecenie. By zapoznać się z naszą szczegółową ofertą zapraszamy na naszą stronę. Sprawdź nas!

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane ceny »

  Celem przedsiębiorstwa Darley Sp. z o. o. jest produkcja wyrobów i konstrukcji drewnianych. Jeżeli Twoim marzeniem jest dom drewniany, powinna zaciekawić Cię oferta tej firmy. Spółka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem produkuje wyroby i konstrukcje drewniane, na potrzeby szczególnie domów drewnianych jak i innych budowli m. in. hoteli, altanek czy domków letniskowych zarazem w Polsce jak i za granicą. Zarówno domy drewniane z bali jak i niewielkie drewniane konstrukcje, tworzone są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów drzewnych pozyskiwanych z poszanowaniem zasad i etyki Lasów Państwowych. Szczegółowe informacje na temat domów z bali i innych proponowanych konstrukcji, dostępne są na stronie internetowej darley.pl.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtrwalsze domy z bali »

  ADAVIC to firma z Grudziądza, która od ponad 20 lat buduje domy z bali. W ofercie znajdziemy letniskowe i całoroczne domy drewniane jak również drewniane sauny. Firma ma do dyspozycji świetnych fachowców i nowoczesny sprzęt. Wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić odbiorcom wysoką jakość usług i zupełne ukontentowanie. Drewniane domki letniskowe są ekologiczne a także ciepłe. Spółka wykona każde zadanie na terenie całego kraju. Trzeba jedynie nawiązać kontakt i uzgodnić warunki. Dom z bali może być skończony w przeciągu kilku miesięcy.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domy drewniane

Domy drewniane - nowa strona:

Adres: