Pakowanie Podkategoria: Pakowanie

1 · 2 · następna strona »
 • Naklejki samoprzylepne »

  Gdy zaprzątasz się produkcją przemysłową to wyśmienicie zdajesz sobie sprawę z tego jak newralgicznym i pomocnym szczegółem jest jej częściowa lub kompletna automatyzacja. Nowoczesne linie pakujące sprzedawane przez przedsiębiorstwo wytwórczy Unilogo to najbardziej optymalne rozwiązanie dostępne na krajowym rynku przemysłowym, które wspomagają przedsiębiorcom w poprawieniu swoich przebiegów produkcyjnych. Urządzenia drukujące i stosujące naklejki samoprzylepne w nieskomplikowany i prędki sposób mogą oznaczyć olbrzymie liczby materiałów co staje się niezmiernym udogodnieniem dla wszystkich biznesmenów.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Nasze maszyny pakujące wyróżnia wysoka jakość zaimplementowanych elementów konstrukcyjnych jak i użyte światowej klasy producentów sprawdzone w wielu maszynach komponenty i elektronika zawiadywana pracą maszyn. Wskutek standaryzacji konstrukcji we wszystkich modelach nasze maszyny do pakowania z powodzeniem konkurują cenowo ze słabiej wykonaną konkurencją branży maszyny pakujące w termokurczliwe folie. Naszą jakość poświadcza wielkość sprzedawanych i uruchamianych rok do roku urządzeń do małych i dużych firm produkcyjnych w całej Polsce.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folie przyjazne dla środowiska »

  Blog ten omawia szeroką tematykę opakowań, a przede wszystkim worków. Pośród opublikowanych tu materiałów znajdziecie Państwo mnóstwo ważnych porad oraz popularnych inspiracji, jakie worki będą odpowiednie do przechowywania poszczególnych artykułów. W konkretnych materiałach opublikowane zostały rady dotyczące wybranych opakowań.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Epal »

  Przedsiębiorstwo Chep to uznany w świecie lider w dziedzinie wynajmu różnorodnych palet i pojemników. Nasza oferta obejmuje palety drewniane, palety plastikowe, europalety. Oferowane przez nas spełniają wszelkie wymagania stawiane tego typu produktom. Wysoka jakość naszych palet powoduje, że jesteśmy jednym z potentatów tej branży na świecie. Oferowane przez nas produkty są stosowane w przemyśle przez fabryki rozsiane po całym świecie. Firma Chep jest członkiem EPAL.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe ekologiczne »

  AllBag proponuje torby zakupowe oraz wytworne torby laminowane z nadrukiem. Torby papierowe fałdowe to produkty bez uchwytów. Jeżeli chodzi o torby bawełniane producent stosuje sitodruk. Technika ta ma sporo zalet. Nadruk może być zamieszczony na całej powierzchni. Konkretne barwy są bardzo wyraziste. Torby bawełniane z nadrukiem rzeczywiście rzucają się w oczy. Jednostki handlowe mają zapewnione, że ich logo zostanie zapamiętane. Można zaopatrzyć się także w torby papierowe bez nadruku i torby polipropylenowe. Producent toreb reklamowych zabiega o to, by propozycja handlowa zaspokajała różnorodne potrzeby. Dzięki temu, że bierze się pod uwagę dużo aspektów, powstają artykuły cieszące się rzeczywistym uznaniem. Jeśli chodzi o torby papierowe cennik to niewątpliwa zachęta. Torby bawełniane reklamowe AllBag są przyjemne w dotyku. Zamawiając torby zakupowe możemy stopniowo wycofywać z obiegu szybko ulegające zniszczeniu reklamówki. Producent toreb reklamowych troszczy się o to, by sposób dostawy był satysfakcjonujący dla konsumentów.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Etykiety wypukłe »

  Nasza firma KONTUR S.C. mieści się w Gdańsku Osowie na ulicy Kielnieńskiej 186. Zajmujemy się sitodrukiem. Dysponujemy następującymi produktami: etykiety wypukłe, etykiety reklamowe, naklejki 3D, gadżety reklamowe, płyty czołowe, a oprócz tego tabliczki znamionowe. Jesteśmy w stanie wykonać nadruki na metalu, szkle, drewnie, poliwęglanie, na folii, a dodatkowo na PCV. Jesteśmy otwarci na zapytania i propozycje z Państwa strony, a także przeróżne formy współpracy. Specjalizujemy się przede wszystkim w naklejkach na komputery, nalepkach na elektronarzędzia, nalepkach na meble, naklejkach samochodowych, naklejkach do znakowania urządzeń AGD i RTV, naklejkach do znakowania urządzeń grzewczych i naklejkach do znakowania urządzeń chłodniczych. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent taśm klejących »

  Producent Europe-Tapes z Kielc to krajowy lider branży taśm pakowych. Oferuje m.in. taśmy z nadrukiem umożliwiające umieszczenie np. dowolny napis, z wykorzystaniem do 4 kolorów. Poza tym taśmy akrylowe, czyli taśmy klejące stosowane w produkcji do zamykania opakowań. Europe-Tapes wytwarza również taśmy pakowe Hot-melt stosowane do zabezpieczania opakowań o dużym ciężarze. Na koniec pozostają taśmy solvent, najwytrzymalsze w całej serii, wytrzymujące wysokie i bardzo niskie temperatury. Używane przy niezwykle ciężkich ładunkach.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania Fefco »

  W celu sprawnego i prostego nabycia pudełek kartonowych stworzony został specjalistyczny, działający na szczeblu międzynarodowym katalog FEFCO. Jest to zestaw różnorodnych opakowań produkowanych z wysokiej jakości tektury litej oraz mocnej tektury falistej. Za pośrednictwem katalogu FEFCO istnieje szansa na to, aby dobrać wszystko to co jest nam potrzebne bez zbędnego poszukiwania. Sam fakt, że katalog FEFCO jest uniwersalny i posiada unikatowe oznaczenia sprawia, że na przeszkodzie nie stoją nawet bariery językowe. Szeroki wybór opakowań Fefco proponuje producent kartonów Cerplast.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pudełka Master Pack »

  Za pośrednictwem strony kartony.info zyskają Państwo możliwość zapoznania się z solidnym asortymentem oferowanym przez wysokiej renomy placówkę Master Pack specjalizującą się w wytwórstwie najlepszej klasy, wytrzymałych oraz niezawodnych opakowań zbiorczych z tektury. Zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta umożliwiamy dostosowanie kolorystyki tworzywa, rozmiarów artykułów oraz ilości zastosowanych w procesie produkcji warstw. Wyróżnia nas najlepsza jakość oraz precyzja wykonania.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reparil żel, dostępność w aptekach internetowych »

  Apteki i towary apteczne w naszej ojczyźnie mają niepowszednio standardowy, chociaż wprost konserwatywny wzór. Odbiera się w nich przede wszystkim specyfiki – na regułę ale OTC, czy pigułki na przeziębienia, żel oczyszczający, syrop na kaszel, avene cleanance k, dermokosmetyki, preparaty na odporność, poprawiające pamięć itp. Ale cleanance maseczka podążając droga, jaka przeszła niedawno przykładowa apteka w przekrętach zachodnich, doniośle wolno w nich dostrzec jeszcze więcej. Przede wszystkim krem do łupinie jako pozostałym w kolejności po cykorach dystryktem wyników są kosmetyki oraz krem do piłce suchej, popularnie konotowane ze względu na swe żywe przedsięwzięcie na kulę do skorupy naczynkowej – dermokosmetykami jak balsam do ust. Są to preparaty do natury ale do gron, możnowładca natomiast dla panów. Nader polubiły je sobie kobiety, chwaląc podniebna jakość natomiast poręczne trwanie nie tylko na zdrowy wygląd, ale przede wszelkim na kibic skórze. Wiele pan zaopatruje się tam np. punktowy preparat na niedoskonałości skóry.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry olej przepracowany »

  DMPOL zajmuje się odbiorem odpadów przemysłowych. Oferta zakładu obejmuje również skup olejów przepracowanych i pozostałych odpadów ropopochodnych, a także odbiór odpadów niebezpiecznych i przemysłowych (Poznań). Jednostka zapewnia krótkie terminy i najlepszą kategorię usług. Na wszelkie dostarczane usługi posiada konieczne koncesje. Do przewozu odpadów firma ma specjalne wozy, które są dopuszczone do ruchu przez Transportowy Urząd Techniczny. Zakład oferuje usługi na terytorium całego kraju. Zespół dba o zaspokojenie kontrahentów i dokłada wszelkich starań aby być najlepszym.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania jednorazowe Wieliczka, Kraków »

  Decopak - hurtownia opakowań Kraków, Wieliczka jest firmą trudzącą się w dziale opakowań, reklamówek oraz zaopatrzeniem punktów gastronomicznych, cukierni. Sztandarowym są opakowania jednorazowe oraz opakowania gastronomiczne Wieliczka to miasta obszaru działania firmy. Firma działa na rynku od 2009 roku, od roku 2009 i prężnie rozwija się. Reklamówki to także jeden z sławniejszych produktów Decopak. Zapewniamy rzetelną i fachową obsługę oraz bezpłatne dostawy na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Torby bawełniane »

  Gdziekolwiek masz firmę: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi Szczecinie, czy w pomniejszych miastach, wspaniałym konceptem na reklamę są torby i torebki papierowe, na których drukowany jest znak lub oferta Twojego przedsiębiorstwa. Jakość wydruku bardzo dobra, możesz zadecydować o kolorze, fakturze, uchwycie i formacie. Wykonujemy torby w wersji Lux –laminowane oraz standardowe – gładkie lub w prążki. Niewątpliwym walorem naszych toreb jest ekologiczne wytwarzanie – wszystkie powstają w procesie recyklingu. Abyś miał możliwość poddać próbie wytrzymałość toreb lub zobaczyć zastosowany nadruk, wyślemy ci ich próbki. Nie wahaj się, i wypisz formularz online! Obserwuj nasze bonusy.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Serwis ten porusza szeroką tematykę opakowań, a zwłaszcza opakowań foliowych. Pośród opublikowanych tutaj tekstów użytkownicy znajdą dużo przydatnych wskazówek i interesujących podpowiedzi, które worki będą odpowiednie do transportu konkretnych artykułów. W pojedynczych tekstach opublikowane zostały rady dotyczące wybranych opakowań.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Owijarki, wiązarki, systemy pakowania - Signode »

  Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat projektuje oraz wytwarza kompleksowe układy wiązania m. in. owijarki i wiązarki. Instrumenty oraz machiny do niezawodnego, oszczędnego spajania za pomocą taśm oraz foliowania wszelakiego typu produktów. Nasz wybór obejmuje artykuły eksploatacyjne, przybory ręczne, pneumatyczne a także akumulatorowe, wiązarki stolikowe i maszyny stacjonarne wespół z wszechstronną usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość i innowacyjność naszych produktów a także usług.

  Od 1913 roku przedsiębiorstwo SIGNODE planuje oraz rozwija wszechstronne systemy owijania. Oddział serwisu świadczy usługi w aspekcie: konsultingi, identyfikacji oraz dostawy części zamiennych, renowacji gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, rekapitulacji na bazie odrębnych umów serwisowych. Wiedza a także obfita propozycja produktów a także usług umożliwiają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozstrzyganiu przeciwności z obrębu pakowania Państwa wyrobów, dopasować adekwatne sprzęty jak również maszyny zapewniając dostawę materiałów eksploatacyjnych i całościową usługę serwisową.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania tekturowe producent »

  Zależnie od rodzaju aktywności zawodowej jaką świadczyć, innego rodzaju opakowania tekturowe będą Ci potrzebne. W przypadku dużo ważących produktów, wytrzymałe pudła kartonowe będą niezbędne. Na mniejszych rozmiarów towary wystarczające będą odpowiednie opakowania klapowe. Jednak obojętnie na to jakie kartony będziesz potrzebował, pod niniejszym linkiem on-line znajdziesz ich szeroki asortyment. Oferuje je mający renomę producent kartonów Kartop. Wszystkie opakowania tekturowe producent wykonać ma możliwość pod kątem wszystkich uwarunkowań postawionych przez zamawiającego. Tyczyć się one mają możność nie jedynie wielkości, jakie konkretne pudła bądź też kartony klapowe mają mieć, ale też ich kolorystyki czy specjalnych nadruków. Wysokiej klasy kartony producent Kartop prezentuje klientom indywidualnym, a także różnorakiego rodzaju firmom. Do wszystkich klientów przeznaczone są też inne usługi, które Kartop z sukcesami świadczy. Zaliczają się do nich specjalne świadczenia transportowe oraz usługi introligatorskie. Detale wspomnianych usług, jak również oferty, którą Kartop jako hurtownia kartonów prezentuje, wyszukać da się tutaj - kartop.pl.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania »

  Serwis ten omawia szeroką tematykę opakowań, a zwłaszcza opakowań foliowych. Wśród zamieszczonych tu artykułów użytkownicy znajdą dużo pożytecznych podpowiedzi oraz dobrych podpowiedzi, które opakowania będą najlepsze do przechowywania konkretnych towarów. W konkretnych materiałach opublikowane zostały rady dotyczące wybranych opakowań.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania kontenerowe Big Bag »

  Blog ten omawia szeroką tematykę opakowań, a najbardziej worków. Wśród opublikowanych tu materiałów znajdziecie Państwo mnóstwo ważnych porad i dobrych inspiracji, jakie opakowania foliowe będą najtrwalsze do transportu konkretnych artykułów. W pojedynczych materiałach zamieszczone zostały informacje dotyczące wybranych opakowań.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania papierowe i opakowania foliowe »

  Portal ten omawia szeroką tematykę opakowań, a najbardziej opakowań foliowych. Wśród zamieszczonych tu artykułów znajdziecie Państwo dużo pożytecznych informacji oraz dobrych podpowiedzi, które opakowania będą najlepsze do przechowywania konkretnych artykułów. W pojedynczych tekstach opublikowane zostały informacje dotyczące wybranych opakowań.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania papierowe »

  Portal ten omawia szeroką tematykę opakowań, a przede wszystkim worków. Pośród opublikowanych tu artykułów użytkownicy znajdą mnóstwo istotnych podpowiedzi oraz popularnych podpowiedzi, jakie worki będą najtrwalsze do transportu konkretnych artykułów. W poszczególnych materiałach opublikowane zostały informacje dotyczące wybranych opakowań.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pakowanie

Pakowanie - nowa strona:

Adres: