Przemysł metalowy Podkategoria: Przemysł metalowy

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Montaż konstrukcji stalowych »

  Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu podczas prac montażowych konstrukcji wysokich ze stali, takich jak wieże stalowe, czy kominy, przedsiębiorstwo AKRIM zapewnia terminowe i konkurencyjne cenowo usługi montażowe. Możemy wykonywać nasze prace z wykorzystaniem dźwigów, rusztowań, technik linoywch lub podnośników. Przeprowadzamy i wystawiamy eksperyty techniczne oraz opracowujemy dokumentacje technologiczne procesó montażowych konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice wysuwne - urzadzenia dźwignicowe »

  W dzisiejszych czasach logistyka materiałów jest bardzo podstawowy, w związku z tym wskazane jest sprowadzić w optymalne maszyny. Przedstawiamy Państwu Nasze suwnice , to znaczy urządzenia dźwigowe przydzielone do transportowania artykułów w zamyśle zainicjowania biegu produkcyjnego. Każda suwnica bez względu na to czy jest mała i jak implementowana w hali czy dalece masywniejsza - musi działać niezawodnie i dawać wielkie poczucie ochrony z powodu na masę artykułów. Idealnym podejściem w zróżnicowanych sektorach przemysłowych są dodatkowo żurawie - najpopularniejsze maszyny w braży.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale Stalowe »

  Dużo osób szuka odpowiedniego dostawcy artykułów budowlanych. Ta witryna umożliwi Ci sprawnie i w optymalnej cenie, kupić wiele przydatnych materiałów. Posiadamy w naszej ofercie także płyty warstwowe. Proponowana płyta jest bardzo trwała, więc z pewnością wypełnić Twoje wymaganie. Stworzyliśmy również nieskomplikowany licznik ceny, oraz galerię, w której warto ujrzeć jak prezentuje się nasza płyta warstwowa i ogrom różnych materiałów. Dzięki nam remont budynku będzie łatwy i wywoła radość. Zajrzyj już dzisiaj na oferowaną witrynę i poznaj przygotowaną propozycję.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia »

  Nasza fabryka trwa w branży aktualnie od jakiegoś okresu. Decydującym zadaniem firmy jest wyrób i montaż dowolnego rodzaju ogrodzeń, bram i furtek. Władamy swój przewóz (każdy transport do klienta jest bezpłatny) dodatkowo dysponujemy agregatem prądotwórczym. Firma ma lokalizacje w Majkowie w okolicach Wąchocka i Skarżyska-Kamiennej. Nasze przedsiębiorstwo ma zaskakująco niskie ceny, a przy dokonywaniu większych zakupów jest ewentualność jej negocjacji. Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą a dodatkowo życzymy państwu dokładnych zakupów.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Branża budowlana to gałąź gospodarki, która nie runie nigdy. Od zarania dziejów człowiek wznosił ogromne konstrukcje, które akompaniowały mu przez stulecia. Jednakże dopiero od niedawna, każda konstrukcja aby powstać powinna być już na szczeblu projektu wyposażona czy też ujęte muszą być składniki armatury przemysłowej. Jest ona niezbędna w mechanizmu budowania domów i budynków użytkowych. Armatura przemysłowa jest bardzo istotna, ponieważ dzięki niej możliwa jest konstrukcja sieci sanitarnych i wodociągowych. Bez nich nie ma prawdopodobieństwa wznoszenia nowoczesnych biurowców i domów jednorodzinnych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cynkowanie ogniowe - technologie dla cynkowni, surowce, dodatki »

  Przedsiębiorstwo Chem-Protect Bielsko-Biała to specjalistyczny zakład parający się wytrawianiem stali. W trakcie pracy uzytkujemy profesjonalne środki chemiczne, oferujące gwarancję dobrze wykonanego trawienia metali. Z naszych usług korzystają cenione firmy. Nasza oferta to dodatkowo specjalne kursy dla tego typu przedsiębiorstw. Szkolimy pracowników i przedstawiamy informacje o sprawdzonych technikach. Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie uzyskają Państwo kompletne informacje.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • PK Met - metalowe blachy i inne... »

  Pkmet.pl – stopy aluminium i blachy Bydgoszcz.
  Poszukując rzetelnego dostawcy metali kolorowych sprawdź koniecznie nasza ofertę. Firma P K Met może zaoferować ci stopy aluminium, blachy Bydgoszcz, a także taśmy, blachy oraz pręty z mosiądzu, brązu oraz miedzi. Ponadto możemy zaopatrzyć cię w anody, a w szczególności cynk, cynę, nikiel, miedź i srebro. Kiedy poznasz szczegóły naszej oferty nie będziesz miał żadnych wątpliwości, co do tego, ze jesteśmy partnerem handlowym, z którym warto robić interesy. Jesteśmy hurtownią metali kolorowych, dlatego ceny, które oferujemy swoim klientom są bardzo konkurencyjne do tych, które obecnie królują na rynku. Z nami robi się wyłącznie dobre interesy. Cenimy sobie każdego klienta, bez względu na wagę zamówienia. Dla nas liczą się dobre relacje z naszymi klientami, dlatego dbamy o każdego z nich, co w praktyce owocuje stale powiększającym się gronem osób, które zdecydowały się na skorzystanie z naszej oferty. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, ze wszystkie produkty, które u nas możecie nabyć są wysokiej jakości, co będziecie mieli możliwość sprawdzić, gdy tylko dotrze do was pierwsza dostawa z naszej hurtowni. Mamy nadzieję, ze znajdziecie odrobinę czasu i odwiedzicie nasza stronę internetową, na której podaliśmy szczegóły naszej oferty. Strona naszej firmy dostępna jest pod adresem pkmet.pl. Czekamy na kontakt z waszej strony!

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Befaszczot »

  BEFASZCZOT - producent - szczotki, pędzle, akcesoria i narzędzia malarskie oraz budowlane. W ofercie szczotki gospodarcze i kosmetyczne. Największy producent szczotek i pędzli. Firma z 130-to letnią tradycją! Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i indywidualnych. Szczotki i pędzle na każdą kieszeń. Akcesoria malarskie, narzędzia do malowania, pędzle angielskie.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Electrovek Stali »

  Electrovek-steel jest wiodącym producentem stali posiadającym biura i magazyny w Rosji i na Ukrainie. W ofercie posiada szeroką gamę produktów, które obejmują stal nierdzewną, metale nieżelazne, metale rzadkie, itp. w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Paliwa alternatywne »

  Firma Limes w swojej urozmaiconej ofercie posiada również możliwość reperacji maszyn stosowanych w procesie rozdrabniania odpadów. Produkujemy różnego rodzaju noże do kruszarek i dodatkowo osprzęt używany w rozlicznych gałęziach przemysłu. Firma z Kielc wykształciła się w 2005 roku w Kielcach. Na witrynie internetowej znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje. Coraz częściej w gospodarce mówi się jak ważny jest recykling odpadów. Nasza firma postanowiła rozszerzyć profil swojej działalności. Od niedawna prowadzimy recykling odpadów z czego uzyskujemy paliwa alternatywne.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent skrzynek na listy »

  Spółka DAD-Polska to producent skrzynek na listy, kłódek oraz sejfów, kasetek. Nasza szeroka oferta została szczegółowo przedstawiona pod adresem dad-polska.pl. Dad Polska stanowi część francuskiej grupy DECAYEUX. Stale poszerzamy ofertę, zważając na to, by nasze wyroby spełniały wszelkie regulacje europejskie i światowe, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu skrzynki, szafki i sejfy z metali najlepszej jakości.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włóknina ścierna »

  Unikal to przedsiębiorstwo, które oferuje taśmy ścierne bezkońcowe w wielu gatunkach i wymiarach. Taśmy ścierne wykonują na różnych podłożach z nasypem z: węglika krzemu, cyrkonu, elektrokorund. W ofercie posiadają także gąbki dwustronne, czterostronne oraz papier ścierny na gąbce w rolkach w szerokim zakresie granulacji. Gąbki ścierne mogą być używane do obróbki drewna, metalu, farby, lakieru i wielu innych materiałów. Z firmą Unikal wyszlifujesz wszystko.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wagi samochodowe i kolejowe »

  Waga samochodowa - waga skonstruowana specjalnie pod kątem ważenia pojazdów kołowych. Najczęściej wagi instalowane są jako wagi stacjonarne, na stałe, w punktach gdzie niezbędny jest częsty pomiar wagowy. Szczególnie używane są do ważeń pojazdów ciężarowych w punktach gdzie oblicza się ilość załadunku, pobiera opłaty albo stan drogi nie dopuszcza na wjazd zbyt masywnym pojazdom lub wymaga tego bezpieczeństwo.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Regał metalowy »

  Jeżeli myslisz by doprowadzić do uporządkowania obszar Twojego sklepu a także piwnicy weź pod obserwację kilka niesłychanie ważnych uwarunkowań. Czy ciężkie są produkty które masz zamiar wkładać na specjalnych półkach? Ile dodatkowej przestrzenii potrzebujesz w magazynie? Ile pieniędzy wydasz na wykorzystanie miejsca?. Wybierz dobry regał z naszego rozkładu: oferujemy Tobie regały metalowe mocarne, wykonane z rzadkiej jakości materiałów. Regały magazynowe przez nas zaprezentowane zmajstrowane są ze stali ocynkowanej, która zabezpiecza przed korozją. Potężną trwałość dają półki wykonane z płyt HDF - wytrzymają do 275 kg!. Przeszukaj naszą różnorodną bazą regałów i wybierz pasujący regał dla siebie.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rutenowanie »

  Często nie dostrzegamy roli galwanizacji, która jest bardzo istotna dla naszego bezpieczeństwa oraz wygody pracy. Nie mielibyśmy jednak bez tej sztuki wzmacnianych narzędzi, możliwości ich naprawy czy zwyczajnej poprawy estetyki. Proces galwanizacji należy oddać komuś, kto posiada do niego odpowiednie umiejętności oraz narzędzia. Idealnym wyborem będzie firma Elbit, która zatrudnia kilkudziesięciu techników doskonale władających technikami złocenia, srebrzenia, cynowania,cynkowania, anodowania czy też różnych typów niklowania. Dodatkowo przedsiębiorstwo ma do swojej dyspozycji godny polecenia sprzęt do analiz rentgenowskich, który udostępnia zainteresowanym nim klientom.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Meble Metalowe - Producent ROTAX »

  Nasza firma Rotax powstała w 1997 roku, tak więc działamy na rynku już od kilkunastu lat. W naszej bogatej ofercie posiadamy takie produkty jak: szafy sktytkowe, szafy BHP, meble metalowe, szczotki przemysłowe, wózki warsztatowe, stoły i wiele innych. Szczególnie polecamy nasz wyżej wymienione szafy skrytkowe BS-4, BS-8-PL, BS-16, BS-8 a także BS-6-1. Mogą być stosowane jako szafki ubraniowe, do przechowywania różnego rodzaju rzeczy i przedmiotów niewielkich rozmiarów. Stosowane także w szatniach, szkołach. Po więcej szczegółów oraz do kontaktu zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kraty pomostowe »

  Kraty pomostowe oferowane przez naszą firmę to nie tylko produkt najlepszej jakości, ale również najbardziej wytrzymały na użytkowanie. Pozostałe nasze wyroby takie jak: elementy mocujące kraty czy stopnie schodowe to produkty cieszące się uznaniem ze względu na parametry oraz właściwości. To wszystko gwarantuje naszej firmie nawiązanie stałej współpracy nie tylko z małymi firmami, ale również dużymi przedsiębiorstwami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do wyboru rodzaju krat dopasowanych do profilu działalności.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa Poznań »

  Zakład Aero Projects oferuje pełną dokumentację budowy przy opracowywanych projektach. Aero Projects nie tylko zapewnia projektowanie urządzeń, również trudni się modernizacją maszyn. Złożone projektowanie wymaga właściwego oprogramowania. Eksperci z Aero Projects bardzo dobrze o tym wiedzą i takie też wybrali. Aero Projects z Poznania to najwyższej klasy obróbka skrawaniem i fachowo przemyślana adaptacja maszyn.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • CNC Poznań »

  BROCAR Poznań to firma oferująca usługi dotyczące obróbki wszelkiego rodzaju materiałów. Zachęcamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmy. Wykonujemy zadania pojedyncze oraz seryjne (frezowanie, spawanie aluminium, spawanie w osłonie argonu, cięcie wodą 3d, gięcie rur). Dzięki nowoczesnym maszynom (numerycznym CNC) potrafimy zagwarantować zleceniodawcy najwyższą jakość usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie, trzeba nawiązać kontakt z biurem firmy: nr tel. (61) 651 79 05, email biuro@brocar.com.pl, fax (61) 867 37 78. BROCAR zamierza wzbogacić zakres swojej działalności o dystrybucję urządzeń branżowych.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słupki uliczne »

  Wieloletnie doświadczenie w odlewnictwie pozwala na kreowanie takich towarów podczas gdy słupki uliczne, słupki chodnikowe a także stojaków rowerowych. Słupek uliczny jak i słupki chodnikowe powstają kompleksowo od fazy projektu przez wykonanie aż do otrzymania produktu finalnego. Słupek uliczny jak i słupki chodnikowe są zrobione w wielu miejscach w państwie. Solidność i jakoś słupków ulicznych jest bezkonkurencyjna wykonywana z najlepszych towarów. Słupek uliczny ma wiele form stylistycznych do wyboru.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł metalowy

Przemysł metalowy - nowa strona:

Adres: