Rolnictwo Podkategoria: Rolnictwo

 • Zbiornik na olej napedowy »

  Sprawa zaopatrzenia paliwa prosto na punkt roboty maszyn rozstrzygają zbiorniki przenośne. Wyposażone w system dystrybucyjny, lekkie i również łatwe w przestawianiu. Za pomocą nich zachowamy czas oraz finanse, jakie stracilibyśmy na dojazd na stację paliw. Osiągalne są także pojemniki przewoźne do gromadzenia ON, jak i takie do benzyny. By skuteczniej ochraniać otoczenie, wprowadzono do użytku i zalecane jest stosowanie w maszynach ciężarowych wodnego roztworu mocznika, tak zwanego AdBlue. Redukuje on dawkę emitowanego wrogich dla otoczenia tlenków azotu. AdBlue nie jest substancją niebezpieczną, jednakże wybitnie swobodnie a także szybko koroduje, stąd do jego trzymania a także dystrybucji niezbędne są szczególnie do tego przystosowane dwupłaszczowe zbiorniki na AdBlue wraz z systemem dystrybucyjnym. Z wykorzystaniem nim AdBlue będzie zawsze najwyższej jakości. Najskuteczniejszym rozwiązaniem kłopotu magazynowania i dystrybucji znacznych miar oleju napędowego są dwupłaszczowe zbiorniki wykonane z polietylenu, które kompatybilne są z wszystkimi regułami (według których od momentu 01.01.2013 składować olej napędowy będzie wolno wyłącznie w pojemnikach dwupłaszczowych). Taki pojemnik zaopatrzony jest w nietrudny w obsłudze układ rozdzielczy, który umożliwia momentalne tankowanie aut.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wylęgarnia Drobiu w Lęborku »

  Wylęgarnia Drobiu Lębork może poszczycić się działalnością już od roku 1972. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pomaga nam w codziennej pracy i zapewnieniu najwyższej jakości piskląt.

  Podejmiemy współpracę hodowcami drobiu. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów - bez względu na wielkość zamówienia. Mamy możliwość dostarczyć pisklęta na terenie całej Polski.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żwirownia lębork lębork »


  Roboty ziemne Lębork to gwarancja satysfakcji sama w sobie. Ogromnie wprawna oraz fenomenalna firma prowadzi roboty ziemne, sprzedaż oraz transport wszelkich tworzyw sypkich. Dbałe wykonanie zatwierdził już niejeden kontrahent. W firmie tej możemy także zakupić oszałamiające prefabrykaty budowlane oraz wyroby z betonu jak na przykład pustaki betonowe bądź beton towarowy. Roboty ziemne Lębork podejmą się każdej pracy i wykonają ją nadzwyczaj odpowiednio i dokładnie i czysto. Satysfakcja każdego klienta gwarantowana.
  Roboty ziemne Lębork to bardzo dobry wybór dla każdego kto pragnie posprzątać gruz i inne tego typu odpady składające się w czasie rozbiórek rozlicznych budynków i wyburzeniach. Roboty ziemne Lębork bez kłopotu uporają się z każdym wyzwaniem. Wielkie doświadczenie oraz ogromnie solidna kadra są gwarancją satysfakcji kontrahenta. Mimo tego roboty ziemne Lębork prowadzą sprzedaż wszelkich perfekcyjnych wyrobów z betonu. Zachwycająca i poważna firma zaprasza do współpracy na największym poziomie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motoryzacja24.c0.pl »

  Szanse na wygraną w wszelkim kasynie mamy wszędzie taką sama, ale grając online fundujże może w wszelkiej chwili wyjść. Czy po prostu rozdysponować imprezę nie wstając z fotela o parzyste/nieparzyste to wiadomo, ze ruletka online. W ruletce internetowej, o mule mamy włączony dźwięk, słychać nawet dźwięk kulki po to aby grać w ruletkę. Zakłady obstawia się w bezbarwny sposób, ale wygrana ugruntowywana istnieje asercyj tak tezy. Jeśli mamy ustrój na kołku ruletki, swobodniej egzystuje grać w ruletkę rule.125mb.com natomiast pieniądze przez internet, piłko mamy pod ręką statystyki, jednakże najistotniejsze kasyna oferują nawet tzw. nieopanowane spiny (bez obstawiania) jednak gwałtowne obroty kołka to wygrana, jak padnie zero reguły.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wapno-Nawozowe.pl »

  Gdy gleba jest zbyt kwaśna, trzeba ją zwapnowaćCelem wapnowania gleby jest nie tylko doprowadzenie jej odczynu do wartości najbardziej korzystnej do wzrostu roślin (większość roślin najlepiej rośnie, gdy pH gleby wynosi 6,5). Wapń korzystnie wpływa także na strukturę gleby – dzięki niemu próchnica zlepia się, przybierając bardzo korzystną dla wzrostu roślin postać gruzełkowatą. Wapnowanie najlepiej przeprowadzić jesienią. Nie wolno go łączyć z zasilaniem innymi nawozami, ale wykonać dwa-trzy tygodnie wcześniej (łączenie nawozów wapiennych z innymi prowadzi do tego, że w wyniku zachodzących w ziemi reakcji chemicznych część minerałów tworzy związki nieprzyswajalne przez rośliny). Bezpośrednio po wapnowaniu nie należy siać ani sadzić roślin. Do wapnowania bardzo dobrze nadaje się kreda,wapno węglanowe,wapno tlenkowe ale równie dobry jest zawierający magnez dolomit. Ilość nawozu, jaką dodaje się do gleby, zależy od jego rodzaju (nawozy wapienne mogą mieć od 45% do 75% tlenku wapnia – CaO) oraz od rodzaju gleby i stopnia jej zakwaszenia (pH). W tabeli podano ilość wapnia, jaką trzeba dodać do gleby, aby otrzymać najkorzystniejsze dla roślin pH 6,5. Nawóz po równomiernym rozsianiu należy wymieszać z glebą

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy nawodnień »

  Nasz growshop działający na terenie Holandii oferuje wysokiej jakości systemy nawodnień. Pojedyncze elementy, jak i całe konstrukcje, które umożliwią Państwu kompleksowe nawodnienie całego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami ogrodniczymi takimi jak: nawozy Atami, bądź żarówki sodowe. Wysokiej klasy podłoża do hodowli wewnętrznej, oraz zewnętrznej. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kowalski - Producent maszyn »

  KOWALSCY Spółka Jawna to stoły do rzepaku do NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CLAAS, DEUTZ FAHR, FENDT i innych; rozdrabniacze słomy do kombajnów Bizon; kosiarki bijakowe do koszenia rowów i poboczy (mulczery). Nowe maszyny w 2013 r. to seria lekkich kosiarek dyskowych Z030/1, Z030/2, Z030/3. Kolejną maszyną produkowaną od 2013 r. jest przetrząsacz karuzelowy 4-wirnikowy, który służy do roztrząsania skoszonych niskołodygowych roślin zielonych. Maszyny wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku o symbolu Z586 i Z586/1

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zbiornik AdBlue »

  W dużych gospodarstwach niezależnie od dwupłaszczowych zasobników do paliwa spotykać można na zbiorniki na adblue. Wyglądają one bardzo podobne do zasobników z olejem pędnym, przeważnie odóżniają się one jedynie kolorem oraz cześciowo podzespołami urządzenia, co kłopotliwe do wyłapania. Pojemniki dwupłaszczyznowe na AdBlue są pokrewnie na kształt zasobników do oleju pędnego pojenościach od 1,35 tys. l do 15 tysl czy mobilne o pojemności do kilkuset litrów.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rolmako - Maszyny Rolnicze »

  Rolmako jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu obróbki blach oraz realizuje zamówienia indywidualne na części nietypowe, także do maszyn produkcji zagranicznej. Przyjęta przez firmę strategia, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści pozwalają na elastyczne poszerzanie oferty zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rolnictwo

Rolnictwo - nowa strona:

Adres: