Tworzywa sztuczne Podkategoria: Tworzywa sztuczne

1 · 2 · następna strona »
 • Ulubiona apteka internetowa, która jest we Wrocławiu »

  Wiele kobiety kapuje się w aptekach w towary do konserwacji cerze, płyn do demakijażu, włosów, szczytnie do zgromadzenia, w tym tezy dla dzieci – kosmetyki Sensitia, albo takie ciekawostki jak fizjologiczny krem z ceramidami ale antyperspirant w kremie o przedziurawianym przedsięwzięciu. Co istotne są tutaj kosmetyki nie sprzedawane nigdzie indziej, takich esencji jak Galenic.

  Dla kazusu Galenic mieszka zawodowiec w funkcji kosmetyków do natury choć grona dla skórce perwersyjnej (ale a przeciętnej). Wymowa owa wykonuje kosmetyki do skorupie przeciętnej, cerze suchej, do papy, do zebrania, na noc, do konserwacji oczami lecz każde inne kremy. Galenic owe produkty producent zajadle wykorzystujący substancje pochodzenia przenikliwego – roślinnego, co kocha sobie kompleksowa ilość kobiety. Niektóre z kosmetyków zawierają tezy Huile Precieuse Argane olejek. W ofercie mamy asercji koncentrat nawilżający, krem koloryzujący.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masters - Georg Fischer +GF+ »

  W naszej ofercie posiadamy: - zawory kulowe- zawory membranowe- przepustnice - zawory kątowe- zawory zwrotne- zawory regulowane i automatyczne- zawory sterowane pneumatyczne i elektryczne- kształtki i rury- aparatura kontrolno-pomiarowa SIGNET- zgrzewarki, narzędzia i przyrządyz następujących tworzyw• PVC-U, • PVC-C, • PP, • PE, • PB, • ABS, • PVDF Oferujemy produkty najwyższej jakości służące do budowy rurociągów dla zastosowań przemysłowych, sieci wodociągowych i gazowych oraz instalacji sanitarnych.W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów stale rozbudowujemy nasz magazyn, który zawiera obecnie ponad 20.000 elementów firmy Georg Fischer +GF+

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Nasze maszyny pakujące wyróżnia wysoka jakość zaimplementowanych elementów konstrukcyjnych jak i użyte światowej klasy producentów sprawdzone w wielu maszynach komponenty i elektronika zawiadywana pracą maszyn. Wskutek standaryzacji konstrukcji we wszystkich modelach nasze maszyny do pakowania z powodzeniem konkurują cenowo ze słabiej wykonaną konkurencją branży maszyny pakujące w termokurczliwe folie. Naszą jakość poświadcza wielkość sprzedawanych i uruchamianych rok do roku urządzeń do małych i dużych firm produkcyjnych w całej Polsce.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybutor gadżetów reklamowych dla firm z własnym logo »

  Centrum Gadżetowe jest to wyłączny importer, hurtownik oraz fabrykant gadżetów reklamowych dla firm oraz instytucji. W naszej ofercie jest dozwolone odszukać m.in. długopisy metalowe, długopisy plastikowe z logo, z touch penem, torby a kosze na zakupy, czapki, termosy, zegary ścienne, biurkowe, kubki ceramiczne z logo, parasole, poduszki, pendrive, icewatch, etui, breloki, odzież reklamową a wiele innych. Miło zapraszamy do sięgnięcia z naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Znicze, tuby do zniczy »

  Zniczplast to firma, która może się pochwalić już 10-letnią tradycją. Poza produkcji zniczy, tub do zniczy, a oprócz tego komponentów plastikowych, wkładów do zniczy wytwarzamy także znicze ze szkła ozdobnego, a oprócz tego figury gipsowe. Wynajdą Wy u nas też podstawki do zniczy. Na życzenie klientów staramy się rozszerzać naszą działalność i bez przerwy się rozwijać. Niestandardowe zapotrzebowania to coś dla nas. Zapraszamy do obejrzenia mojej strony i zapoznania się z rozległą ofertą mojej spółki.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płyty dachowe »

  Płyty dachowe to odmiana płyty obornickiej (płyta warstwowa wyprzedawana na rejonie powiatu obornickiego), która jest w szczególności solidna pod aspektem maszynowym na ścinanie jak również pokrzywienie, co jest kosztowną instrukcją podczas użytku pawilonów i kramów komercyjnych w trakacie gdy na dachu zalega śnieg. Różne względy mówiące za wykorzystaniem płyty warstwowej podczas budowli pawilonów do tłusta tkanka izolująca, która gwarantuje dźwiękoszczelność a także należyte warunki firmy podczas zimnych dni i nocy. Zapraszamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją naszych tafli obornickich na witrynie kompanii Margo z Ryczywołu.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żywice »

  Żywica to przyrodniczy syntetyczny związek który w przyrodzie występuje pod figurą gęstej i twardniejącej substancji.
  Żywica nie jest rozpuszczalna w wodzie, jakkolwiek można ją rozluźnić w alkoholu. W zależności od składu chemicznego, ewentualnego zastosowania żywicy można ją podzielić na parę kategorii.
  Istnieje wiele zastosowań dla żywicy i jej pochodnych, produkcja polimerów, interakcji z odmiennymi substancjami albo wytworami, bądź również żywica jest wykorzystywana w rozmaitych domenach artyzmów.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Formy wtryskowe »

  W przeciągu ostatnich kilkunastu lat technologia produkcji przemysłowej zrobiła znaczny krok do przodu. Było to do przewidzenia biorąc pod uwagę stale rosnący popyt na towary a także usługi. Jednymi z najpopularniejszych oraz najbardziej skomplikowanych narzędzi wykorzystywanych w zakładach są formy wtryskowe. W procesie formowania wtryskowego, roztopione tworzywo, pod dużym ciśnieniem wtłacza się do specjalnej formy. Później polimer zastyga, przybierając kształt podobny do finalnego produktu.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studzienki wodomierzowe »

  LAMINEX Leszek Guzy to firma z Niedomic koło Tarnowa. Dynamicznie się rozwija od 33 lat i jest ekspertem w wytwórczości pojemników wielkogabarytowych. Oferta zawiera szamba, ubikacje przewoźne, przepompownie, osadniki gnilne i rozmaite zbiorniki. Oprócz tego wytwarzane są w tym miejscu łodzie wiosłowe oraz wyroby na odrębne zamówienia. Wszelkie produkty tworzone są na bazie żywic poliestrowych uzbrajanych matami i płótnem szklanym. LAMINEX to Rzetelna Firma, posiada wszelkie potrzebne atesty.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja elementów z tworzyw sztucznych »

  Spółka rodzinna MAP-POL z Kazimierza trudni się wytwarzaniem części syntetycznych i form wtryskowych. Działa czynnie w branży od 1997 roku i stale ewoluuje. Propozycja spółki zawiera przede wszystkim pokrętła do baterii i kręgi przelewowe do zlewozmywaków. Wszystkie produkty wykonane są z najdoskonalszych surowców. Wykwalifikowany zespół oraz specjalistyczny sprzęt ręczą za najwyższą jakość produktów. Zakład wykonuje także formy na życzenie z doręczonego surowca. Satysfakcja konsumenta to główne motto zakładu.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dla stolarzy »

  W najwyższym stopniu rozpowszechnione akcesoria pomiarowe to tak zwane akcesoria suwmiarkowe. Używają je bezpośrednio pracownicy dodatkowo inne osoby, którym powierzono zadanie wymiarowego skontrolowania mniejszych części maszyn. Przyrządy pomiarowe to całkiem obszerna grupa przyborów mających za cel bezpośrednie azaliż pośrednie przeprowadzanie wszelkiego rodzaju pomiarów. Nasza firma specjalizuje się w sprzedawaniu specjalistycznych urządzeń pomiarowych, przede wszystkim kątomierzy, pochyłomierzy, kątowników ciesielskich, suwmiarek, niwelatorów dodatkowo miar.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna Kraków - pcv »

  Najnowsze informacje z dziedziny okiennej. Aktualny poradnik o rodzajach materiałów z plastiku.
  Zachęcamy fachowców. Znajdujemy teksty o systemach framug - te estetyczne i te dla inżynierów. Dowiesz się jak kupić okna, żeby dobrać najlepsze rozwiązania. Oceniamy popularne, rekomendowane do sklepów ramy i szyby.
  Przeczytaj newsy o wzmocnieniach, gatunkach powłok pcv i izolacji. Ramy PCV to klasyk w współczesnej budowlance. Stolarka czasem warunkuje wygodę naszego mieszkania. Z nami szybko wykonasz dobór i konserwację twojego pcv. Współdziałamy z największymi producentami z kraju. Prezentowana baza to katalog sprawdzonych rozwiązań. Jeśli zmieniasz mieszkanie - nie próbuj przeprowadzać tego bez sprawdzenia tego serwisu. To jedyna baza informacji o oknach. Zobacz. Od sosn eco przez system nordycki po witraże.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań foliowych »

  Doprowadzając do skutku powszednie zakupy w hipermarketecie ze zdrowym jedzeniem nie zastanawiamy się w ogóle jak długą drogę muszą ukończyć opakowania z folii, w które załadowany jest nasz krajowy kochany chleb. Bo aczkolwiek torebka z papieru jest czymś pod każdym względem przyjaznym środowisku to jednakże opakowania foliowe są prostsze w wytwarzaniu i zdecydowanie groszowe. Co więcej zachowujemy lasy nie stosując drewna do ich produkcji. Możliwość wyboru należy do każdego z konsumentów.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Surowce kosmetyczne | Surowce chemiczne | Odczynniki chemiczne | Odpieniacze | Substancje czynne »

  Surowce kosmetyczne, a dodatkowo surowce chemiczne są zwłaszcza istotnym elementem w funkcjonowniu każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Odczynniki chemiczne i odpieniacze stanowią bowiem niezmiernie ważny składnik w produkcji i to nie tylko kosmetyków czy leków niemniej jednak też w każdej innej produkcji. Nasza firma dthc.pl jest czołowym dystrubutorem wielu substancji m.in. dostarczamy substancje czynne. Posiadamy swój własny magazyn jak i transportujemy towar bezpośrednio od producenta do klienta.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Właściwości polimerów »

  Platforma genplast.pl umożliwiająca porównywanie właściwości polimerów, została wykonana dzięki środkom pochodzącym z UE. Serwis zawiera informacje związane z przemysłem chemicznym. Producenci tworzyw sztucznych uzyskali bazę wiedzy z zakresu ich branży. Genplast.pl zawiera informacje o zbliżających się wydarzeniach i spotkaniach z tej dziedziny przemysłu. Użytkownicy mają możliwość wymiany swoich doświadczeń z innymi specjalistami związanymi z produkcją tworzyw sztucznych. Platforma została podzielona na odpowiednie kategorie, co pozwala na łatwiejsze znalezienie szukanych informacji.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Golden Brand - chemia z Niemiec »

  Wszelkie proszki do prania, płyny w ogólności chemia niemiecka jest wykonywana spośród wysokiej klasy składników. Lokalne produkty są niestety wykonywane wielokrotnie zamiennikami co odbija się na jakości towarów. Firma jest bezpośrednim importerem plus jej oferta jest skierowana przeważnie dla przedsiębiorstw. Przy użyciu doświadczeniu, zakład pracy potrafi przewidzieć zamówienia dodatkowo w taki sposób uregulować bagaż, by został w charakterze najlepiej zastosowany.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe »

  Płyty warstwowe czyli surowce budowlane, które towarzyszą do wybudowania młodziutkich i delikatnych obiektów z płyty obornickiej. Płyta warstwowe jest też z szczęściem stosowana do osłony hal o konstrukcji silnej, gwarantuje ona deprywację termiczną jak również dźwiękową, przed niedobroczynnymi warunkami. Dzięki swej wszechstronności płyty warstwowe potrafilibyśmy stosować podczas wybudowania całkowitego celu, pobocznym atutem jest niedobór zamalowywania płyty warstwowej, bowiem zamawiamy płyty warstwowe w wybieranym kolorze jak również wybieranej perforacji.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania jednorazowe, kartony do pizzy Wrocław »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się sprzedażą opakowań jednorazowych i kartonowych.Działamy na terenie Dolnego Śląska, zaopartując bary, restauracje, pizzerie, firmy cateringowe oraz sklepy w opakowania jednorazowe.Potencjał naszej firmy tkwi w świetnie przygotowanym, dynamicznym zespole.Proponujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty: opakowania OPS, opakowania PP, PET, pojemniki aluminiowe, kartony do pizzy z możliwością indywidualnego nadruku, reklamówki przy możliwie niskiej cenie.Naszymi atutami są gwarancja rzetelnej realizacji zamówienia i szybka dostawa.Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, starając sie realizować indywidualne zamówienia.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynk silikonowy »

  W sklepie internetowym EKO-DOM znajdziesz wszelakie potrzebne materiały budowlane.Szeroki asortyment i jakość proponowanych towarów zapewniają udane, satysfakcjonujące zakupy.Sklep internetowy EKO-DOM jest praktyczny i łatwy w obsłudze. Artykuły i wszelkie produkty podzielone są na pojedyncze kategorie. Bez wychodzenia z domu można zakupić wszystko, co potrzebujesz do budowy czy też remontu. W dodatku wszystkie oferowane produkty sprzedawana są w bardzo korzystnych cenach. Sklep internetowy EKO-DOM to gwarancja jakości i małych cen.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba plastikowe »

  Nasz ceniony producent szamb gorąco zaprasza do poznania niniejszego portalu online, gdzie znajduje się rozległa panorama wyrobów, takich jak przykładowo laminat szklany, wysokiej klasy oczyszczalnie 3-komorowe, porządny osadnik gnilny, a także dużo innych. Gwarantujemy, że zarówno dostarczany przez nas zbiornik na szambo, jak i szambo plastikowe to produkty nieszkodliwe dla środowiska. Oferowane przez nas wyroby, takie jak dla przykładu oczyszczalnie 3-komorowe odznaczają się wytrzymałością i są zrobione z wysokiej klasy materiałów, co zapewnia satysfakcję konsumentów - zapraszamy!

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne - nowa strona:

Adres: