Zjawiska paranormalne Podkategoria: Zjawiska paranormalne

 • Wróżbita Bogumił - Wróżby Online »

  Prywatna strona internetowa najlepszego wróżbity i jasnowidza Bogumiła. Słynie on w sieci jako profesjonalny człowiek z poważnym podejściem do tematyki wróżbiarstwa. Każdy problem rozpatruje indywidualnie i z ogromną dokładnością. Wróżby sporządzane są skrupulatnie a jego talizmany energetyczne stały się ostatnio bardzo popularne. Wróżbita Bogumił, może dla Ciebie zrobić także oczyszczenie energetyczne a nawet zdjąć rzuconą klątwę.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wielka Rzeczpospolita »

  Wielka Rzeczpospolita to prawdziwy absurd, który sprawia, że do końca życia można rozstać się ze zdrowym rozsądkiem. Wielka Rzeczpospolita została założona w roku 2035. Jej terytorium obejmuje ponad 3/4 Ziemi i liczy ponad 9 miliardów ludzi. Wielka RP uważana jest za najbogatsze i najpotężniejsze imperium w kosmosie oraz niedościgniony ideał rozwoju ludzkiej cywilizacji. Wielka Rzeczpospolita ma potrzebne środki by prowadzić 17 konfliktów światowych w tym samym czasie. Jednakże naszym zdaniem, świat to za mało, dlatego właśnie słupki graniczne z Orłem Zwycięskim – godłem Wielkiej RP znajdują się już na Plutonie od 2055 roku.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horrory »

  Dowiesz się jak Halloween jest obchodzone na świecie oraz czy wiele osób świętuję ten dzień w naszym kraju. Zobaczysz jakie zjawiska paranormalne znają inni internauci i przeczytasz straszne historie których doświadczyli. Porozmawiasz też o najlepszych filmach grozy i i wszystkim co wiążę się z grozą.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Palarnia kawy »

  Kawa czarna, byłem jeszcze małym chłopcem, była produktem zakazanym. Zakazanym, ze względu na, rzekomo, bardzo negatywny wpływ na tężyznę fizyczną malutkiego dzieciątka. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą propozycją Sklep z kawą Prawdopodobnie naprawdę nie powinno się uzależniać malusieńkich dzieciątek od słodkiej kawy, tak samo jak nie należy uzależniać dzieci od innego rodzaju środków odużających, takich jak papierochy oraz cukier. Kwestia problemu z owocami zakazanymi polegająca na tym, że budzą one najogromniejsze zainteresowanie pomiędzy osiągalnych bez wyraźniejszego wyczucia możliwości.Wydawać by się mogło, że jest to zwyczajna filiżanka cieplusieńkiego naparu. Dlaczego ludzie dojżali zezwalali na picie herbaty z nutką wanilii a nie pozwalała pijać razem z nimi kawy? Nigdy nie mogłem tego pojąć. Właściwie nie pojąłem tego do dzisiaj. Tym bardziej, że obecnie wiem,że stosowana w umiarze pod żadnym pozorem nie zadaje bólu tężyźnie fizycznej, a wręcz je wspomaga. W wypadku gdybyś pragnął rozpocząć swoją przygodę z Sklep z kawą zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zjawiska paranormalne

Zjawiska paranormalne - nowa strona:

Adres: