Strony związane z hasłem 'badania psychotechniczne':

 • Psychoterapia poznawczo behawioralna »

  Jeśli odczuwasz smutek, jesteś osobą pełną obaw i niepewną przyszłości, przytłoczoną problemami, które stawia przed Tobą codzienność to najprawdopodobniej powinieneś pomyśleć o profesjonalnej pomocy gabinetu psychoterapeutycznego, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć otaczającą Cie rzeczywistość oraz poczuć się lepiej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, od wielu lat udzielam porad psychologicznych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Na co patrzeć kierując na badania kierowców »

  Badania psychologiczne i badania psychotechniczne robi się w celu weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa koło godziny, a badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na określony okres. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko kierowcy posłużą psychotesty kierowców. Podczas badań wykorzystywane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem w którym uzyskuje się potrzebne zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto w którym można szybko wykonać potrzebne badanie. Najwyższą jakość badań powinna zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim jest miastem gdzie znajdują się dobrze wyposażone pracownie. Nowoczesna aparatura skraca czas wizyty oraz pozwala na szybkie badania psychologiczne. Oświęcim to miasto gdzie znajdują się nowoczesne gabinety. Kierowcy zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim jest miastem gdzie kierowcy zawodowi mają największy dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim to miejsce zamieszkania kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można poprawić badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychotechniczne Psycho-Test »

  Jeśli idziesz do ośrodka zdrowia aby przeprowadzić badania psychotechniczne, musisz być wyspany i wypoczęty. W jaki sposób odbywają się badania psychotechniczne kandydatów na kierowców? W chwili obecnej tego rodzaju gabinety wyposażone są nowoczesną aparaturę elektroniczną badające zdolność widzenia przestrzennego, cechy mającej duże znaczenie przy ocenie odległości. W czasie badania operator poddawany próbie musi odpowiednio zareagować na wszystkie wysyłane bodźce z przyrządów testujących. Wynik pomiaru prezentowany jest na ekranie. Przed wykonaniem testu, program posiada możność prezentacji ścisłych ustawień przez ustawiony okres, by kandydat mogł zapoznać się z wymogami wzorcowych ustawień. W województwie podkarpackim badania operatorów wykonuje Pracownia Psychologiczna Psycho-Test.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »