Strony związane z hasłem 'Dezynfekcja':

 • Dezynsekcja Warszawa »

  Potrzeba czasu, chloru do dezynfekcji, dlatego tak ważne jest, aby zachować chlorowanej wody w systemie przez 12 godzin. Po 12 godzinach, podłączyć wąż do kranu lub zewnętrznej baterii i spuścić wody chlorowanej w bezpieczne, odkrytym miejscu. Nie bardzo chlorowaną wodę odkomarzanie spuścić na trawniku lub w ogrodzie lub do systemu septycznego. Usuwać z wody na bezpiecznej okolicy, takich jak graveled podjeździe lub w Brushy obszarze. Dzieci i zwierzęta domowe z dala od absolutorium i nie pozwalają chlorowana woda dotrzeć do strumienia, bo to może zabić ryby. Skóra i oczy mogą być wrażliwe na rozwiązaniach silnych chloru. Unikać kontaktu podczas dezynfekcji.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Insekt2 »

  Kompania Insekt 2 gorąco zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Świadczymy dla Państwa usługi takie jak: deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, likwidowanie owadów. Insekt również jest zwalczany przez naszą firmę. Zapewniamy Państwu pełną skuteczność. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem ale też prewencją przed szkodnikami. Proponujemy wam rozwiązania bazujące na zasadach zintegrowanej walki ze szkodnikami takimi jak szczury, która nazywa się IPM. Ta technologia ma na celu ostrzeganie przed powstającej kolejnej populacji szkodników, które mogą wam zagrażać. Nasza firma uzyskała odzanecznie specjalistów w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji przyznawane przez Polskie Stowarzyszenie DDD. Jeżeli potrzebują Państwo więcej konkretnych informacji zapraszamy gorąco na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja Kraków »

  DDDCzystość to ceniona firma sprzątająca prowadząca działania na terenie Krakowa oraz w okolicach już od ponad 12 lat. Realizujemy różne usługi w dziedzinie utrzymania czystości, takie jak odśnieżanie dachów, czyszczenie dywanów, czy renowacja posadzek. Naszą specjalnością są usługi DDD, czyli dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja oraz sprzątanie biur Kraków. Przeprowadzamy dodatkowo szkolenia BHP. Dla naszej firmy pracują jedynie doświadczeni oraz kompetentni pracownicy, którzy właściwie podchodzą do jakiegokolwiek zadania. Najwyższą sprawą dla nas jest zadowolenie klienta, w związku z tym dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi stały na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do naszego biura, które znajduje się przy ul. Sucha 6a, 30-601 Kraków lub na firmową witrynę internetową.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Satino »

  Firma Soko, rozpoznawana jako dostawca znakomitej jakości preparatów czystości, serdecznie zaprasza na swoją witrynę www. Znaleźć można tam oferowane przez nas towary, ich opisy oraz przeznaczenie. Proponujemy m.in. pasty, kremy i mydła do dłoni, preparaty do mycia i dezynfekcji, oraz dozowniki i podajniki. Bez ustanku poszerzamy nasz zasób, o towary prestiżowych producentów, żeby zdołać w pełni zaspokoić wymagania wszystkich nabywców. Współpracujemy m.in. z Satino, Hagleitner czy Dreumex. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę jak również do składania zamówień.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwalczanie owadów Poznań »

  Specjalnością załogi PIF PAF jest eliminacja szkodników i skuteczny program profilaktyki przez nieproszonymi gośćmi. Klienci z Poznania, miast wyszukiwać w wyszukiwarce „dezynsekcja Poznań” czy „usuwanie szerszeni Poznań”, mogą wejść na stronę pif-paf.poznan.pl i przeczytać, w jaki sposób działają wiodący fachowcy. Przyjeżdżają oni w nieprzyjemnych okolicznościach, są ponadto liderami w przeciwdziałaniu. Pomagają usługobiorcom prywatnym i firmowym nie poprzez zwykłe operacje typu dezynfekcja. Poznań wymaga także stałego zabezpieczenia przed ptakami – PIF-PAF proponuje skuteczne rozwiązania w tym zakresie (siatki, elementy kolczaste, odstraszające żele). Dane kontaktowe - Zapraszamy!

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja »

  Firma GRUTOX proponuje usługi w zakresie dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji oraz w zakresie Pest Control. Prowadzimy również działania w zakresie utrzymania systemu HACCP. Firma i jej pracownicy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające umiejętności i profesjonalizm w działaniach DDD zwalczających szkodniki.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najskuteczniejsza Usługa Dezynfekcji »

  Najskuteczniejsza Usługa ddd 24h. Dezynsekcja Deratyzacja Dezynfekcja Warszawa Mazowieckie. Natychmiastowe wykonanie. Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i Mazowsza do 80 km. Gwarantujemy najwyższą jakość usług dla instytucji, zakładów przemysłu spożywczego, hurtowni, magazynów, sklepów, piekarni, cukierni, szkół, przedszkoli, żłobków, placówek żywienia zbiorowego, bufetów, restauracji, administracji, wspólnot mieszkaniowych, oraz klienta indywidualnego.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zwalczanie pluskiew Białystok »

  Firma Abc Insekt to firma zajmująca się pozbywaniem się szkodników. Jeśli Twój spokój w domu zakłócają gryzonie, zadzwoń do Nas! Zajmiemy się tym natychmiast. Zwalczanie pluskiew, prusaków, karaluchów i tym podobne to Nasza specjalność. Używamy bezpiecznych i sprawdzonych środków. Dajemy gwarancję zlikwidowania już po pierwszym zabiegu. Jeśli potrzebujesz- skorzystaj z Naszych usług.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja - Warszawa »

  Oferujemy usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji na terenie Warszawy i okolicznych miast. Zwalczamy karaluchy, karaczany, mole, mrówki i rybiki. Stosujemy nieuczuleniowe, bezwonne eko-środki posiadające atesty do stosowania w szpitalach, przedszkolach, mieszkaniach, biurach.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »