Strony związane z hasłem 'Lublin':

1 · 2 · następna strona »
 • Sprzątanie grobów Lublin »

  Usługa sprzątanie grobów Lublin to propozycja dla osób zabieganych, mieszkających daleko za granicą lub osób starszych nie będących już na siłach aby uporządkować groby bliskich. Nasza firma zrobi to profesjonalnie i tanio. Sprzątanie grobów Lublin to dziedzina w jakiej jesteśmy najlepsi. Z różnych przyczyn możecie Państwo nie być w stanie aby uporządkować groby najbliższych osób. Może być to jeszcze trwająca żałoba, ból i smutek po stradzie ukochanej osoby, lub po prostu dalekie wyjazdy czy brak czasu. Warto zlecić sprzątanie grobów Lublin nam bo zrobimy to szybko, tanio i profesjonalnie szczególnie przed świętem Wszystkich Świętych kiedy to każdy dba o groby bliskich. Na mapie Lublina łatwo znaleźć Lublin Majdanek cmentarz. Usługi jakie proponujemy także to: opieka nad grobami Lublin, czyli całoroczne opiekowanie się danym grobem. Opłaty za nasze usługi są bardzo małe, bo często czyszczenie grobów Lublin wykonujemy dobrymi preparatami co zmniejsza czas trwania usługi.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny Lublin »

  Kredyt udzielany jest na długi okres czasu a jego rata uzależniona jest od wysokości kredytu. Jesteśmy firmą doradztwa finansowego i chcemy zaoferować Państwu sprawdzone produkty z branży kredytów i pożyczek. Dzięki temu, że posiadamy odpowiednie doświadczenie, działamy na rynku od 2005 r. możemy zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne kredyty. Do jednych z nich zalicza się kredyt hipoteczny Lublin. Coraz więcej osób w ostatnich czasach korzysta z oferty jaką jest kredyt Lublin. Kredyty zaciągane są praktycznie na dowolny cel. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja lublin »

  Każdy zakup może być albo udany albo wprost przeciwnie. Aby zminimalizować możliwość wystąpienia nieprzyjemnych skutków zakupu należy dobrze go przemyśleć oraz co najważniejsze wybrać taki produkt, który umożliwi nam długoletnie użytkowanie bez jakichkolwiek problemów. To zapewni Państwu nasza wentylacja oraz klimatyzacja lublin, ponieważ wiemy, jak selekcjonować produkty, aby zaoferować tylko sprawdzony oraz najlepszej jakości sprzęt tego rodzaju. Budmarkt to gwarancja jakości oraz konkurencyjnej ceny.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Warszawie, .praca w call center. »

  Różnorodne oferty pracy znaleźć można w Internecie. Do dyspozycji bezrobotnych w poszczególnych miastach jest każda praca. Wrocław daje przede wszystkim pracę dla absolwentów wielu uczelni znajdujących się w tym mieście. Jeżeli ciekawią was stocznie to jest praca. Szczecin posiada takie zakłady i tam znajdziecie zatrudnienie. Włókniarstwo i tkactwo to bardzp poszukiwana praca. Łódź to tradycyjny ośrodek włókienniczy. Znajduje się tu wiele zakładów tkackich, włókienniczych i odzieżowych. Najlepszym przykładem miejsca, w którym należy szukać jest bezpłatny portal pracy. Praca w IT wiąże się z technologiami informatycznymi. Największe zalety pracy w IT to elastyczny czas pracy, codzienne wyzwania, oraz dobre warunki płacowe. Do minusów zaliczamy brak ustalonego harmonogramu - tuż przed wyjściem potrafi wystąpić jakiś problem i zatrzymać nas na następne godziny w pracy. interesującą opcją jest praca w księgowości, ale głównie dla tych, którzy lubią godzinami ślęczeć nad cyferkami i są dobrzy z matematyki. Nie jest to praca dla absolwentów, bo tutaj bardzo ważna jest praktyka, a tę zdobywa się po wielu latach. Może być to raczej praca po studiach, jednak tylko po takiej specjalności, która wymaga dokładności, precyzji i oczywiście matematycznego myślenia. Praca po filologii to zupełnie co innego. Tu liczą się predyspozycje językowe i raczej umysł humanistyczny niż ścisły. Do tego typu pracy najbardziej nadaje się kandydat z j. niemieckim lub innyn językiem obcym. Praca w call center to z języka angielskiego – praca w centrum telefonicznym albo biurze obsługi klienta. Aby wybrać idealną pracę dla siebie, która da nie tylko świetne zarobki, ale także zadowolenie, bezcenna jest fachowa pomoc. Doradcy kariery mają wiele zadań. Najważniejszym z nich jest jednak udzielanie pomocy osobom bezrobotnym, pomoc w wyborze najlepszego zawodu, a tym samym miejsca pracy.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hostel Lublin »

  Słodki Sen, atrakcyjny hotel, zachęca do skorzystania ze swojej bazy noclegowej. Hostel położony jest w malowniczej i cichej dzielnicy miasta Lublin. Do Państwa dyspozycji oddajemy różnorodne pokoje od 1- do 5-osobowych. Na terenie obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. W cenę osobodoby wliczony jest parking samochodowy na terenie zamkniętym. Do dyspozycji gości dostępny jest wyposażony aneks kuchenny. Zapraszamy osoby poszukujące niedrogiego miejsca noclegowego. Zapewniamy konkurencyjne ceny wynajmu.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • - Sherpaforce Polska »

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacja międzynarodowa. Sherpa istnieje w Holandii od roku 2000 od roku 2008 wchodzi w skład Vebego Group które zatrudnia 30.000 pracowników w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Wielka Brytania Francja i inne. Wiele informacji, w tym oferty pracy z Holandii, możesz znaleźć na stronie www.sherpaforce.pl

  Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego - bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej.

  Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie:http://praca.sherpaforce.pl/oferty-pracy-w-holandii

  Często poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie językholenderski.Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej pracatymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od wielu lat.

  E-MAIL KONTAKTOWY!!!sherpaforce@sherpaforce.comSiedziba firmy :Sherpa International Force Sp. z o.o.Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole Oddziały : - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15 - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10 -województwo kujawsko -pomorskie 87-100 ul .Mostowa 22 Toruń

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia Ogłoszenia Oferty budowlane »

  Zlecenia i oferty budowlane znajdujące się na naszej Giełdzie Zleceń podlegają ciągłej weryfikacji przez naszych operatorów. Nasi inwestorzy pochodzą ze wszystkich większych regionów budowlanych w Polsce a w szczególności z takich miast jak Warszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice, Białystok i Lublin. Struktura zleceń opiera się w 80 procentach na zleceniach prywatnych i w 20 procentach na ofertach podwykonawczych. Oferty i zlecenia dotyczą inwestycji złożonych takich jak hale, domy czy obiekty publiczne oraz specjalistycznych takich jak wykończenia wnętrz, ocieplenia, instalacje wod-kan czy prace dekarskie.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Warto wiedzieć że kolektory słoneczne będą najbardziej wydajne jeśli zamontowane zostaną pod odpowiednim kątem, który wynosi około 40-45 stopni. Ważne jest również to żeby kolektory były ustawione na południe. Dlaczego tak a nie inaczej ? Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz u specjalistów. Zapraszamy na stronę firmy Solar-Therm, która jest dystrybutorem kolektorów słonecznych płaskich i próżniowych. Oferując naszym klientom kolektory słoneczne gwarantujemy bezawaryjną i długoletnią pracę tych systemów. Instalując kolektory możemy skorzystać z dotacji, dlatego naprawdę warto. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Lublin »

  Niniejsza witryna www stanowi swego rodzaju wizytówkę elektroniczną fotografa, którego głównym terenem pracy jest Lublin i okoliczne miejscowości. Jego specjalizacja to fotografia ślubna, ale wśród jego zainteresowań jest również fotografia wnętrz. Artur Zaborowski proponuje kilka pakietów usług w atrakcyjnych cenach. Praca na sprzęcie świetnej jakości zapewnia zadowolenie klientów. Galerię wykonanych zleceń można zobaczyć na portalu internetowym. Odnajdą też tu Państwo referencje małżeństw, które skorzystały z usług lubelskiego fotografa.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proteza Lublin »

  O ile wszedłeś tu w poszukiwaniu wykształconego dentysty pracującego na terenie Lublina to doskonale trafiłeś. Gabinet stomatologiczny Pani stomatolog Alicji Siejki zaprasza do oglądania jego witryny internetowej oraz zapoznawania się z świadczonymi usługami. Najczęściej spotykane świadczenia to borowanie czy wybielanie zębów. Koszty kuracji nierefundowanych przez NFZ są atrakcyjne i nie spustoszą żadnej domowej sytuacji finansowej. Zwykłe badania są refundowane przez NFZ dla ludzi ubezpieczonych. Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt stomatologiczny, który umożliwia bezbolesne wyleczenie zębów. Na spotkanie w danej godzinie trzeba umawiać się dzwoniąc na podany na witrynie numer telefonu.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • ArchiCel - szkoła rysunku architektonicznego »

  Chciałbyś zostać architektem?
  Zapraszamy do naszej szkoły rysunku architektonicznego- archiCel. To tutaj poznasz zasady perspektywy, tajniki kompozycji, szrafu i wielu innych. Można dołączyć do nas w każdej chwili bo my dostosujemy program specjalnie do Was.
  Lekcje prowadzone są maksymalnie w 8 osobowych grupach, przez co maksymalizujemy Wam przyswajaną wiedzę. Uczymy rysunku od podstaw, dlatego nie musisz posiadać zdolności rysunkowych ani żadnego wcześniejszego przygotowania plastycznego. Osoby zdające egzamin w danym roku szkolnym (klasy maturalne) mają do wykorzystania 40 godzin w miesiącu, pozostali 20 godzin.
  Pomimo zajęć w grupach do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.
  Egzaminy w różnych miastach różnią się od siebie, my specjalizujemy się w tematykach egzaminów do takich miast jak: Kraków, Wrocław, Gliwice, Łódź, Opole, Kielce, Poznań, Białystok, Lublin,Rzeszów, Gdańsk. Od października 2013 otwieramy filię w Opolu i Bielsku- Białej. Zapisy trwają
  Naszym zadaniem jest wykształcenie w Was myśli przestrzennego patrzenia, poczucia estetyki powiązanego z zasadami konstrukcji perspektywicznej. ZAPRASZAMY

  ul.Joselewicza 8/21
  42-202 Częstochowa
  e- mail: k.j@archi-media.pl
  tel.34 374 33 52
  tel.kom. 728 738 374

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy Polska Niemcy »

  Przedstawiana firma posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie osób. Posiadamy wysokiej klasy, komfortowo wyposażone busy na trasie Polska – Niemcy. Tworzymy zespół odpowiedzialnych pracowników zapewniających najlepszą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do grup zorganizowanych. Nasza oferta obejmuje również sprowadzanie pojazdów. Gwarantujemy Państwu niezawodną i profesjonalną obsługę. Kładziemy ogromny nacisk na przepisową i bezpieczną jazdę.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na pojazdach lublin »

  Bredart to firma specjalizująca się w reklamie na pojazdach wszelkiego typu. Zajmujemy się zmianą koloru auta specjalistyczną metodą - folią wylewaną, bez konieczności lakierowania auta. Stosujemy najnowsze materiały typu carbon, oraz folie matowe i metalizowane.
  Posiadamy 15- letnie doświadczenie z zakresu reklamy oraz wyszkoloną kadrę pracowniczą. Oklejanie samochodów lubin to nasze motto dzięki któremu wszystkie nasze usługi wykonujemy z wielką starannością i terminami na wczoraj. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancję! Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pizzeria Lublin »

  Blog gastronomiczny, którego założyciel testuje dobre lokale serwujące pizzę w Lublinie. Oglądając tego bloga zorientujesz się w jakich lokalach zamówisz smakowitą pizzę w Lublinie. Każdy placek ma pstrykniętą swoją fotografię byś sprawdził jak się prezentuje już wyrobiony placek z danej pizzerii w Lublinie. Redaktor przedstawia też smak i jakość składników znajdujących się na pizzy oraz czas dowozu pizzy przez dostawcę. W tym blogu wyszukasz też ulotki pizzerii z Lubelszczyzny i w mgnieniu oka odnajdziesz ulubioną pizzę.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Hoteli WAM - Lublin, Toruń »

  Zapraszamy serdecznie do nowootwartych lokalnych hoteli firmy WAM. Huzar w Lublinie i Kopernik w Toruniu to niezwykle wygodne lokale w atrakcyjnej cenie.
  W trakcie poytu w Lublinie trzeba bezwzględnie odwiedzić Podziemia i Starówkę, Basztę, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Zamek, Ogród Botaniczny oraz Pałac Lubomirskich, Cerkiew prawosławną.
  Nasz Hotel w Lublinie oferuje wygodne noclegi oraz część wypoczynkową. W pokojach znajdują Państwo wi-fi, telewizje kablową, telefon, czajniki. Na patio każdy może przygotować barbecue. Huzar Hotel ulokowany jest blisko historyczego. To przyjazna lokalizacja dla każdego.
  W Centrum Torunia otworzyliśmy w tym roku estetyczny hotel Kopernik. Oferujemy około 75 apartamentów. Dogodne położenie to bliskość punktów gastronomicznych i atrakcji turystycznych. Dobra umiejscowienie hotelu w Toruniu to sąsiedztwo lokali a także atrakcji turystycznych.

  Ciepło polecamy zobaczenie Domu Kopernika, Obserwatorium astronomicznego, Pomnika Flisaka, Krzywej Wieży, Dworu Artusa, Ratusza, Pałacu Mesissnersów, ruin Zamku Krzyżackiego a także spróbowanie toruńskich potraw regionalnych - także w Koperniku w restauracji.Ten hotel w Toruniu to wyjatkowo atrakcyjne ceny za nocleg i posiłki.

  Wykwalifikowany personel doradzi jak spędzić dzień w mieście. Nie tylko powiemy co zwiedzić ale wskażemy także tereny zielone, obiekty sportowe, dyskoteki, restarurcje, puby, centra handlowe, butiki, kluby ale też stację benzynową, najbliższegokrawca albo lokalizację na niezpomnianą randkę.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna dla wybrednych rzeszów »

  Jeżeli zastanawiacie się w jaki sposób pokazać dzień Waszej miłości własnym wnukom? Jak opowiedzieć wzruszenia, niezwykłe momenty towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu, dniu Waszego ślubu?

  W mojej fotografii ślubnej chcę zatrzymać momenty, emocje, chwile jak najpełniej opisujące dzień Waszego ślubu. Rzeszów, Kraków, Tarnów, Warszawa, Lublin - odległości nie mają znaczenia, pracuję na terenie całej UE.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO, SZKOLENIA BHP I PPOŻ »

  SAFEGROUP

  Świadczymy usługi szkoleniowe, doradcze oraz wdrożeniowe. Naszym zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa w firmach. Zajmujemy sie profesjonalnym szkoleniem pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach.

  Zajmujemy się:

  -organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych
  -tworzeniem wymaganej dokumentacji
  -oceną ryzyka zawodowego
  -prowadzeniem postępowań powypadkowych
  -opracowywaniem instrukcji oraz procedur z zakresu BHP, P.POŻ.

  Tel: 509250467, 506550757
  e-mail: safegroup.dbv@gmail.pl
  znajdziesz nas na stronie internetowej: http://safegroup.dbv.pl

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba ekologiczne »

  Szamba betonowe to główny asortyment, który oferuje nasza firma. Wiemy, ze dla klientów liczy się jakość dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze szamba spełniały wszelkie wasze oczekiwania. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne warszawa, certyfikaty energetyczne lublin, świadectwa energetyczne warszawa »

  Jego obliczenie pozwala na określenie obiektywnych własności cieplnych obudowy ( ścian, stropów, okien, drzwi) danego budynku, a to oznacza korzyści na przykład dla nabywców nieruchomości. Będą oni mogli podjąć decyzję o zakupie, znając faktyczne zapotrzebowanie energetyczne budynku niezależne od rodzaju medium zasilającego i porównywać je z innymi oferowanymi budynkami czy lokalami. Oferujemy: certyfikaty energetyczne biała podlaska, certyfikaty energetyczne białystok, certyfikaty energetyczne lublin, certyfikaty energetyczne warszawa, świadectwa energetyczne warszawa. Zapraszamy

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Etykiety Lublin, bloczki Lublin, publikacje ePUB Lublin, »

  Zostań kolejnym zadowolonym klientem naszej drukarni. Oferujemy: projekty graficzne Lublin, opracowanie graficzne Lublin, grawerowanie Lublin, publikacje ePUB Lublin, retusz zdjęć Lublin, wizytówki Lublin, plansze reklamowe Lublin, druki samokopiujące Lublin, etykiety Lublin, bloczki Lublin. Introligatornia Lublin wykona dla Państwa usługi takie jak: oprawa książek Lublin, wydruki Lublin, oprawa introligatorska Lublin, oprawianie prac Lublin. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »