Strony związane z hasłem 'meble metalowe':

 • Szafki ubraniowe »

  Zajmujemy się sprzedażą mebli biurowego, szafek metalowych, szkolnych. Oferowane przez nas umeblowanie urzędowe i pracownicze, meble metalowe: szafki metalowe lub szafki ubraniowe, są produktami od lat sprawdzającymi się w fachowych wdrożeniach. Ich forma potwierdza zadowolona rzesza naszych konsumentów. Współdziałamy jedynie z znakomitymi partnerami. Oferujemy także szafki na zamówienia indywidualne, tworzone za pośrednictwem najlepszych naszych pracowników.

  Nasze szafki charakteryzują się:
  - zróżnicowaną liczebnością i formatem modułów w segmencie,
  - wysokością dostosowaną do wzrostu dzieci,
  - zamek z kodem szyfrowym: bardzo prosty w obsłudze, bezusterkowy, eliminujący problem gubienia kluczy przez eksploatatorów,
  - bezpieczeństwem w użytkowaniu poprzez solidny montaż do struktury budynku,
  - możliwością umieszczenia motywów graficznych na drzwiach szafek,
  - wielofunkcyjnością - we środku szafki możemy umieścić także podręczniki szkolne jak i ubrania.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regał metalowy »

  Jeżeli myslisz by doprowadzić do uporządkowania obszar Twojego sklepu a także piwnicy weź pod obserwację kilka niesłychanie ważnych uwarunkowań. Czy ciężkie są produkty które masz zamiar wkładać na specjalnych półkach? Ile dodatkowej przestrzenii potrzebujesz w magazynie? Ile pieniędzy wydasz na wykorzystanie miejsca?. Wybierz dobry regał z naszego rozkładu: oferujemy Tobie regały metalowe mocarne, wykonane z rzadkiej jakości materiałów. Regały magazynowe przez nas zaprezentowane zmajstrowane są ze stali ocynkowanej, która zabezpiecza przed korozją. Potężną trwałość dają półki wykonane z płyt HDF - wytrzymają do 275 kg!. Przeszukaj naszą różnorodną bazą regałów i wybierz pasujący regał dla siebie.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble Metalowe - Producent ROTAX »

  Nasza firma Rotax powstała w 1997 roku, tak więc działamy na rynku już od kilkunastu lat. W naszej bogatej ofercie posiadamy takie produkty jak: szafy sktytkowe, szafy BHP, meble metalowe, szczotki przemysłowe, wózki warsztatowe, stoły i wiele innych. Szczególnie polecamy nasz wyżej wymienione szafy skrytkowe BS-4, BS-8-PL, BS-16, BS-8 a także BS-6-1. Mogą być stosowane jako szafki ubraniowe, do przechowywania różnego rodzaju rzeczy i przedmiotów niewielkich rozmiarów. Stosowane także w szatniach, szkołach. Po więcej szczegółów oraz do kontaktu zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe do zkaładów pracy »

  Nakłaniamy do oglądania firmowej strony sieciowej profesmeb.pl. Spółka PROFESMEB to rekomendowany dostarczyciel akcesoriów takich jak regały magazynowe albo meble medyczne z dziedziny mebli metalowych dla potrzeb różnorodnego gatunku firm, prowadzi działalność od wielu lat. proponujemy Wam nowej generacji meble metalowe to jest szafki BHP czy lady recepcyjne. Wyroby oferowane przez profesmeb.pl są wysokiej klasy. Nasze wieloletnie doświadczenie, obszerna wiedza z zakresu wyrobów metalowych, a także najwyższe kwalifikacje bez wątpienia zagwarantują satysfakcję kupców. Z portalem profesmeb.pl, problemy w stylu jakie meble metalowe są właściwe, mogą znaleźć skuteczne rozwiązania. Poza tym każdego typu odbiorca, który podejmie decyzję o skorzystaniu z ofert firmy PROFESMEB, może oczekiwać na osobne traktowanie. Wybrane produkty dopasowywane będą do typu działalności, jaką wykonuje, A co najważniejsze spółka profesmeb.pl gwarantuje korzystne ceny. Namawiamy do oglądania naszej strony w Internecie profesmeb.pl.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe »

  Uprzejmie inwituję na oficjalną stronę internetową firmy Consiglio International. Spółka Consiglio International to producent mebli z metalu takich jak na przykład szafy metalowe, szafy na broń, regały metalowe. Prezentowana firma konstruuje też wyroby metalowe z takich rzeczy jak przykładowo profile czarne a także takich jak na przykład chrom-nikiel. Opisywana firma posiada własny maszynowy park i ma na wyposażeniu takie narzędzia do obróbki metalu jak na przykład Trumpf, linię do malowania proszkowego jak i wiele pozostałych maszyn kierowanych komputerowo wykorzystywanych do obróbki blach CNC jak i rurek cienkościennych. Firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Specjalność polecanej firmy zorientowana jest w szczególności na wytwarzanie elementów z metalu na podstawie zamówień zdobywanych od nabywców. Firma Consiglio współpracuje z wieloma partnerami w Polsce i poza granicami kraju. Ponad dziewięćdziesiąt procent całkowitej fabrykacji opisywanej firmy kierowana jest na rynki zbytu zewnętrzne. Po raz drugi uprzejmie zapraszam na stronę internetową spółki Consiglio International. Jestem w stanie zapewnić fachową obsługę klienta jak i całkowitą satysfakcję, bez wątpienia nie będziecie Państwo żałowali.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe - www.xmebel.pl »

  X Mebel to autoryzowany sklep oferujący produkty znanego w Polsce producenta mebli metalowych. W naszej ofercie znajdziesz szafy kartotekowe, szafy socjalne i meble medyczne. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi z producentem jesteśmy w stanie przygotować i przesłać dowolną ilość zamówionych produktów. Jeśli potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiednich szaf biurowych zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą Ci określić parametry mebli, ustalić preferowaną formę odbioru mebli oraz dogodne finansowanie zakupów.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »