Strony związane z hasłem 'myjnie':

 • Preparaty do dezynfekcji »

  Zamiatarki spalinowe, odkurzacze przemysłowe, piana aktywna do samochodów czy automyjnie to niezawodne, innowacyjne systemy czyszczące z oferty firmy CIH. Najlepsze gatunkowo parametry urządzeń pozwalają na długoletnie, bezusterkowe użytkowanie. Firma CIH Systemy Czyszczące otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności 2011. Gwarantuje profesjonalną, przyjazną obsługę klienta i terminowy dowóz zakupionego towaru.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ciśnieniowe »

  Firma Greensteam jest wyłącznym importerem myjek bezdotykowych Optima w regionie Europy środkowo-wschodniej. Myjnie mobilne Optima odznaczają się wytrzymałością oraz bezawaryjnością. Zważywszy na małe zużycie wody jest to urządzenie nadzwyczaj przyjazne dla otoczenia, co powoduje, iż mobilną myjnię ciśnieniową ma możliwość uruchomić każdy i nie wymaga to żadnych pozwoleń. Jest to więc bardzo prosty pomysł na otworzenie własnego, dochodowego przedsiębiorstwa. Pomimo bardo małego zapotrzebowania na wodę, mycie auta w ten sposób jest nadzwyczajnie wydajne, ponieważ para wodna o wysokiej temperaturze fenomenalnie zdejmuje wszelakie, nawet zaschnięte, zabrudzenia, nie niszcząc jednocześnie lakieru. Uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się poprzez naszą stronę internetową bądź do odwiedzenia siedziby naszej firmy pod adresem Dojazdów 250, 32-010 Kocmyrzów k/Krakowa.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kup Pan Auto najlepsze ogłoszenia motoryzacyjne »

  Na poniższej stronie możesz łatwo, szybko i bezproblemowo sprzedać lub kupić samochód, motocykl, ciężarówkę oraz inny pojazd. Posiadamy także dużą bazę samochodów dostawczych, sprzętu rolniczego i maszyn budowlanych. Za pomocą naszego serwisu znajdziesz szybko części zamienne w Twojej bliskiej okolicy. Dzięki ogłoszeniom na naszej stronie zwiększysz swoje obroty, ponieważ zostaniesz szybko odnaleziony przez ewentualnych klientów.

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mobilna myjnia parowa »

  Korzystając z gorącej pary pod ciśnieniem osiągającym 8 barów jesteśmy w stanie wyeliminować z lakieru najtrwalsze zabrudzenia. Kolejną odmiennością jest rodzaj mycia – korzystając np. z myjni bezwodnej zmywamy jedynie powierzchowną powłokę brudu, zaś właściwe zabrudzenie pozostaje na lakierze i z upływem czasu wżerają nam się w lakier samochodu. Zupełnie odrębnym tematem jest mycie pojazdu od środka – korzystając z pary możemy odświeżyć tapicerkę, i dodatkowo wyczyścić siedzisko a bywa ono wyschnięte już po kilkunastu minutach po umyciu auta. Myjąc parą w pierwszym etapie usuwamy przyziemne zabrudzenie a potem korzystając ze szczególnej ściereczki niszczymy ciężkie zabrudzenie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie samoobsługowe »

  SG7 to ceniona firma zajmująca się budową myjni bezdotykowych. Tworzone przez nas myjnie samoobsługowe posiadają najnowszą technologię budowy myjni dostarczoną przez firmę Nosmann. W naszej ofercie znajduje się projektowanie i budowa myjni od zera jak i adaptacja już istniejących myjni bezdotykowych. Przy okazji projektowania i powstawania myjni samoobsługowej od podstaw pomagamy naszym klientom na każdym etapie takiej inwestycji. Nasi pracownicy pomogą bezproblemowo przebrnąć przez proces administracyjno prawny związany ze zdobyciem wszelkich pozwoleń wymaganych dla tego rodzaju inwestycji. Po pozytywnym przejściu procedur administracyjnych nasi fachowcy przystąpią do projektowania i konstruowania zamówionej przez Państwa myjni samoobsługowej. W ramach podpisanej umowy zapewniamy zleceniodawcom dostęp do potrzebnego sprzętu budowlanego oraz wyposażamy gotowe obiekty w odpowiednią infrastrukturę wymaganą dla myjni bezdotykowej. Na specjalne zamówienie montujemy dodatkowe urządzenia takie jak odsysacze monet, terminale płatnicze, odkurzacze samochodowe i odkurzacze do tapicerki i dywaników czy też rozmieniarki do monet. Na życzenie zleceniodawcy montujemy również zestaw kolektorów słonecznych próżniowych i wymienników ciepłej wody. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta to prosimy o kontakt pod numerem dostępnym na stronie. Zapraszamy. Myjnia bezdotykowa to ciekawy pomysł na udany biznes.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »