Strony związane z hasłem 'naprawa komputerów Warszawa':

 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Ultramedia jest przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksowym i fachowym serwisem a także diagnozowaniem notebooków. Z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, w którą wyposażone jest nasze laboratorium, możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

  Wykonujemy dodatkowo na zlecenie klienta odzyskiwanie danych z komputerów stacjonarnych. Nasza oferta to jeszcze serwis notebooków. Zakład Ultramedia to jeszcze gratisowa ekspertyza.

  Za pomocą wieloletniego doświadczenia w obszarze wykonywania usług serwisowych staliśmy się autorytatywnym wspólnikiem dla mnóstwa czołowych firm zajmujących się wyrobem sprzętu komputerowego. Zaufał nam m.in. Kingston Technology, globalny przodownik w produkcji pamięci.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ASCOM - SERWIS UPS »

  ASCOM to firma usługowo-handlowa. Przewodnim profilem jest Serwis UPS. Zajmujemy się Serwisem Drukarek.Mamy nadzwyczaj wykwalifikowany zespół ludzi w naprawie tego sprzętu. Dojeżdżamy w każde miejsce Polski.Jesteśmy firmą, której usługi przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Szczycimy się profesjonalizmem oraz doświadczeniem.Prowadzimy usługi w różnych miastach. Serwis UPS znajduje się w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Wszystkie usługi są objęte gwarancją. Prowadzimy poza tym sprzedaż elementów oraz akcesoriów do UPS i drukarek. Doradzamy na najwyższym poziomie. Konsument zawsze wychodzi usatysfakcjonowany. Serwis UPS Gdańsk, Serwis UPS Łódź, Serwis UPS Wrocław, Serwis UPS Poznań, Naprawa UPS Warszawa to Najlepszy Serwis w Polsce. Nasz sztab ludzi ciągle się doszkala i praktykuje swoją wiedzę, dlatego Nasze usługi są przeprowadzane na najwyższym pułapie. Przedsiębiorstwo ASCOM to specjaliści. Polecamy się i Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Warszawa »

  Tworzymy zespół firmy Wieża z długoletnim doświadczeniem w branży IT. Funkcjonujemy w Warszawie od 2000 roku. Początkowo firma polegała na administrowaniu sklepu online z systemami operacyjnymi. Po upływie pewnego czasu ofertę sklepu wzbogaciliśmy o materiały eksploatacyjne, urządzenia i podzespoły komputerowe. W chwili obecnej mamy także serwisy komputerowe w Warszawie (na Bielanach i Bemowie). Zapewnione atrakcyjne stawki napraw. Dzięki nieustannemu powiększaniu swoich kwalifikacji i wysokiej jakości obsługi informatycznej zdobyliśmy wielu stałych klientów, również wśród firm. Szczegółowe informacje Naprawa komputerów Warszawa Bemowo – nr. tel. tel +48 22 834 57 10, email info@wieza.pl.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »