Strony związane z hasłem 'organizacja eventów':

 • Organizacja eventów »

  Jesteśmy energicznym zespołem, który od przeszło 10 lat organizuje najróżniejsze eventy na obszarze Poznania i okolic. Pozyskaliśmy zaufanie naszych klientów, posiadamy wiele referencji, które poświadczają nasze starania i wysoką jakość naszych usług. Oferujemy Państwu perfekcyjną obsługę imprezy, od zapewnienia pożywienia przez odpowiednie instalacje, oświetlenie i nagłośnienie, po odpowiednio dopasowane szczegóły dekoracyjne. Pracują dla nas hostessy, profesjonalni artyści, wodzireje i konferansjerzy. By zaoferować Państwu najwyższy standard obsługi, dysponujemy własnym bogatym parkiem sprzętu eventowego, mamy, pewnych dostawców oraz wypróbowane rozwiązania. Organizacja bankietów oraz obługa konferencji Poznań - Zapraszamy, tel.: 61 84 20 954.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eventy! | go2events »

  Event to nie tylko popularne słowo, ale również dużo wielorakich oznaczań i działań. Niezależnie czy potrzebowaliby Państwo wypromować markę, zaprezentować szerszemu gronu swój prekursorski produkt, czy też postawić na integrację zespołu pracowników, powinno się zwrócić się do obeznanego kontrahenta, którym bez wątpienia jest Agencja go2events. To młoda, kreatywna, a równolegle bardzo doświadczona grupa fachowców od urzeczywistniania w największym stopniu nowatorskich wyzwań. Agencja go2events w swojej różnorodnej ofercie posiada w szczególności: eventy dla firm i klientów indywidualnych, imprezy masowe, targi, pokazy, wystawy, warsztaty, szkolenia, a także działania w przestrzeni galerii handlowych.

  Go2events - jesteśmy profesjonalną firmą, zajmujemy się organizacją niezapomnianych eventów. Możesz polegać na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie pikniku firmowego to wspólna praca. »

  Nasza firma zajmuje się całościową organizacją wyjazdu integracyjnego. Organizacja wyjazdu integracyjnego jest ciekawym procesem, w którym rewelacyjnie odnajduje się Sunset Event. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne realizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to świetne zadanie dla doświadczonej agencji eventowej z Wrocławia. Na pikniki firmowe można wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni ciekawe przeżycia. Symulator dachowania i symulator zderzenia czołowego to główne atrakcje pikniku motoryzacyjnego oraz pikniku bezpieczeństwa ruchu drogowego. Symulatory uzupełnią mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz zwariowane rowery. Fotobudka to fantastyczna rozrywka podczas pikników rodzinnych, wesel oraz wyjazdów integracyjnych. Zdjęcia mają różny format, a nasza fotobudka zapewnia świetną jakość. Najlepsza cena pozwoli wynająć na każdy event w tym piknik rodzinny, event firmowy albo urodziny. Do nauki jazdy służy symulator jazdy Formuła 1. Pozwala na ekstremalna jazdę nie tylko na torze. Urządzenia elektroniczne oraz rzeczywistość wirtualna to przyszłość. W naszej ofercie wynajmu znajdują się okulary VR z kontrolerami. Pozwalają na realizację gier i zabaw elektronicznych, ale również projekcję filmów 360 stopni. Organizujemy również Safety Day. Ten szczególny rodzaj eventu BHP jest niezwykle popularny w firmie nie tylko produkcyjnej. W trakcie firmowego eventu BHP pracownicy mogą skorzystać z urządzenia treningowego jakim jest komora dymowa. Umożliwia przeprowadzenie szkolenia z ewakuacji z zadymionego pomieszczenia.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez, profesjonalne nagłośnienie, imprezy Łódź, fachowa obsługa »

  Organizacja imprez dla mass na terytorium Łodzi. W Ft-Design oferujemy organizację imprez na szeroką skalę w mieście Łodzi. Ft-Design odznacza się pełną gamą obsługi i organizacji imprez, w Łodzi. Wydajna organizacja imprez, koncertów i występów teatralnych w sektorze Łódzkim.
  Super nagłośnienie festiwalowe i organizacja imprez,, na terytorium Łodzi.
  Organizacja imprez i koncertów przy fachowym nagłośnieniu i oświetleniu w sektorze Łódzkim. Technika oświetleniowa i nagłośnieniowa - organizacja imprez, na terytorium Łodzi. Mapping 3D przy idealnym oświetleniu oraz organizacja innych różnego rodzaju imprez, na terytorium Łodzi. Organizacja imprez przy profesjonalnie dobranym oświetleniu i nagłośnieniu w sektorze Łódzkim. Agencja świadcząca organizację imprez tematycznych z użyciem multimedialnego profesjonalnego sprzętu

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobra organizacja eventów dla firm »

  ZOE Advertising to agencja trudniąca się organizowaniem eventów dla firm. Już prawie 15 lat zespół profesjonalistów z namiętnością realizuje zlecone zadania. Prowadzenie wydarzeń toczy się systemowo. Spółka gwarantuje zadowolenie uczestnikom oraz kontrahentom. Wydarzenia przynoszą firmom dużo pożytku. ZOE stworzy każdą imprezę dla firm tak samo dla 20 osób, jak i dla 2000. Wszystko jest zawsze starannie dopracowane a jednocześnie bezpieczne. Z całą pewnością możemy zlecić agencji organizację imprez integracyjnych.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »