Strony związane z hasłem 'pająki':

 • Predator Shop - sklep zoologiczno-terrarystyczny »

  Predatorshop.pl to sklep zoologiczno-terrarystyczny, który ruszył na w grudniu minionego roku. Można w nim nabyć pajęczaki małe i duże oraz dodatki dla nich (karmówka, faunarium). W sklepie są dostępne także artykuły oraz pokarm dla kota.Sklep zoologiczno-terrarystyczny Predator Shop został uruchomiony z upodobania do zwierząt. Chcemy dzielić się zdobytą wiedzą z innymi pasjonatami, zarówno tymi starszymi, jak i najmłodszymi. Pajęczaki są z nami od zawsze i dostarczają nam wiele satysfakcji, którą chcemy się z podzielić z innymi terrarystami.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Świerszcze »

  Jeżeli w swej uprawie zwierząt masz: agamy brodate, gekona, kameleony, lub też pająki musisz koniecznie odwiedzić stronę naszej hodowli.
  Hodowla zwierząt karmowych Locusta gwarantuje, że karmówka jest uprawiana w najlepszych z możliwych warunków i prawidłowo karmiona. Świerszcze, drewnojady czy też szarańcze to nasza specjalność. Potrafimy o nie dbać i karmić aby Wasze okazy właściwie rosły i się rozwijały. Można u nas dokonywać zakupów w ilościach hurtowych oraz w detalu, parametry oferty dopasowane do potrzeb naszego klienta czyli Ciebie.
  Zastanów się po co przepłacać w sklepie zoologicznym, skoro on i tak robi zakupy u nas, ponieważ jesteśmy największym i najlepszym hodowcą zwierząt karmowych w naszym kraju.
  zaopatruj się bezpośrednio u producenta, a Twoja karmówka będzie zawsze najlepsza.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »