Strony związane z hasłem 'portrety':

 • Fotograf ślubny »

  Witam serdecznie na mojej stronie! Zdjęcia ślubne to niezastąpione pamiątki z ceremonii do których często się powraca, dlatego tak ważne jest aby były one zrobione z precyzją i umiejętnością tak żeby upamiętniały te najważniejsze w życiu momenty. Fotograf towarzyszy teraz każdej młodej parze w tym niezapomnianym dla niej dniu. Zdjęcia ślubne Kraków, tu swe usługi proponuje Adam Witek fotograf gwarantujący wykonanie najwyższej jakości zdjęć ślubnych. Jako profesjonalny fotograf przeprowadza sesję zdjęciową zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami klientów. Na życzenie klienta działa także w innych miastach na terenie całego kraju. Gwarantuje niezapomnianą sesję zdjęciową, która jest cudowną pamiątką na długie lata. Zapraszam do współpracy!

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Poznań »

  Studio fotograficzne z Poznania zapewniające piękne zdjęcia ślubne, podkreślające wyjątkowość uroczystości każdej młodej pary. Wykwalifikowany fotograf, pełnym wyczucia spojrzeniem wychwyci niepowtarzalne emocje współobecne przy przygotowaniach, samej uroczystości i wreszcie weselu. Wykonawca zdjęć wytrwale towarzyszy młodej parze, zapewniając wsparcie, poznając ich potrzeby i podsuwając interesujące pomysły. Ponadto oferuje fotografie w plenerze, zarezerwowane tylko dla zakochanych w terminie innym niż dzień ślubu, tak by bez nerwów stworzyć niepowtarzalny kadr. Powstały dzięki temu album będzie nieocenioną pamiątką na przyszłość lata.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Lublin »

  Polecany portal www to wirtualna wizytówka grupy fotografów. Lublin to miasto, w którym wykonywana jest wspaniała fotografia ślubna. Fotograf gwarantuje obsługę fotograficzną imprez firmowych, bankietów i szkoleń. Usługi zawierają zdjęcia studyjne, a w tym portrety, rodzinne oraz ślubne. W propozycji odnajdziemy reportaże komunijne, z chrzcin i studniówkowe. Doświadczeni profesjonaliści oferują najwyższej klasy ujęcia. Wielkim zaciekawieniem klientów cieszą się niepowtarzalne sesje plenerowe.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy ręcznie malowane »

  Często wielu początkujących malarzy, lecz nie tylko, zadaje sobie pytanie, które farby wybrać – olejne czy akrylowe? Według mnie każdy powinien sam odpowiedzieć sobie na to pytanie, próbując obu technik i przekonując się "na własnej skórze", która jest dla nas lepsza. Kilka wskazówek jednak na zaszkodzi. Obrazy olejne tworzone są już od wieków, więc powszechna jakość olejów jest doskonale znana. Mają one jednak tendencję do odbarwiania się, zaś wydaje się, że akryle nie, choć myślę, iż są one z nami zbyt krótko, aby w pełni to potwierdzić. Co do koloru, to farby olejne mają zdecydowanie więcej pigmentu, co pozwala na uzyskanie żywszych barw, a przy tym nie ciemnieją po wyschnięciu, tak jak robią to akryle. Tworzenie wrażenia przestrzennego oraz pożądanej faktury jest bardzo ciężkie do uzyskania w malarstwie akrylowym, zaś farby olejne dają nam taką możliwość, co doskonale pokazują nam obrazy ręcznie malowane przez najznakomitszych artystów. Ogromnym plusem akrylu jest na pewno to, że można zmywać go wodą, bez użycia rozpuszczalników do czyszczenia pędzli. Natomiast po wyschnięciu warstwa farby jest wodoodporna i można od razu nakładać kolejne warstwy, a prócz tego jest także trwała, elastyczna, nie żółknie, nie kruszeje i jest odporna na starzenie. Podstawową różnicą między farbami akrylowymi i olejnymi jest czas schnięcia. Akryle wysychają maksymalnie w ciągu godziny, dlatego to nimi najczęściej wykonywanie są dzisiejsze dzieła bądź reprodukcje obrazów. Farby olejne natomiast potrafią schnąć całymi dniami bądź tygodniami. Zależy to od stopnia wilgotności i temperatury. Reasumując, podtrzymuje to, że aby dokonać właściwego dla siebie wyboru, trzeba zapoznać się z obiema technikami malarskimi i wybrać tą, która odpowiada nam najbardziej.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »