Strony związane z hasłem 'prawo jazdy':

1 · 2 · następna strona »
 • Prawo jazdy warszawa »

  Nasza firma od wielu lat świadczy profesjonalne usługi związane z nauką jazdy. Naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalnych kierowców, sporą dawkę wiedzy i umiejętności, które pozwolą na uzyskanie prawa jazdy. Nasze kursy opierają się na miłej atmosferze dzięki czemu przyswajanie wiadomości będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Tym samym możemy powiedzieć, ze osiągamy jedną z wyższych skuteczności jeśli chodzi o tego typu usługi co mogą potwierdzić nasi zadowolenie Klienci. Teraz i wy do nich dołączcie.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Bydgoszczy »

  Nauka jazdy Bydgoszcz jest teraz niecierpiącą zwłoki sprawą. Jakakolwiek szkoła jazdy w mieście Bydgoszcz posiada niezwykle wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli nauki jazdy. Prawo jazdy Bydgoszcz w dotychczasowych czasach są w pewnym rodzaju sposobem na zatrudnienie w wielu zawodach, wówczas mnóstwo ludzi decyduje się właśnie na rozpoczęcie kursu na kategorię C1. W trakcie kursu na posiadanie prawo jazdy kluczowe jest, aby szkoleniowiec umiał w nietrudny oraz lekki sposób sekrety suwerennego poruszania się po mieście. Opłata kursów prawo jazdy w znacznym stopniu się zmieniają zasadniczo wraz z zwiększeniem cen za benzynę. Jeżeli jesteś właśnie w tym momencie przed wyborem szkoły jazdy, w której będziesz robić kurs na posiadanie prawo jazdy na kategorię B1 wiedz, że szkoła Auto-Start jest najbardziej profesjonalna w mieście Bydgoszcz.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdynia »

  Kurs na prawo jazdy jest jednym z najistotniejszych kroków w życiu każdego człowieka. Wielu oczekuje wysokiego poziomu szkolenie i życzliwej atmosfery w trakcie nauki. Na tej stronie możesz upewnić się, iż jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym, ponieważ prócz przyjaznych instruktorów, zapewniamy również wspaniałą atmosferę. Do nas uczęszcza się z przyjemnością. Szkoła nauki jazdy, którą polecamy, to rewelacyjny sposób na uzysknie wyśnionego i niezwykle ważnego dokumentu. Jeśli chcesz sprawnie zdobyć pozwolenie kierowania, już dziś zapisz się na nasze szkolenie.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy w Szczecinie to portal dla tych, którzy chcą zdobyć prawo jazdy. Znajdziesz tutaj listę szkół szkolenia kierowców wraz z opiniami, opisami, mapkami dojazdowymi i danymi kontaktowymi. Sprawdzisz gdzie zrobić jaką kategorię prawa jazdy. A gdy już zakończysz kurs nauki jazdy, zostawisz opinię dla tych, którzy dopiero będą szukać dobrego ośrodka w Szczecinie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - kursy »

  Firma Q-Mobil zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców w zakresie kat. B prawa jazdy w formie kursów nauki jazdy, oraz dla osób którym potrzebna jest większa ilość godzin - jazdy doszkalające. Wykłady odbywają się w sali wykładowej znajdującej się przy metro Politechnika w Warszawie, natomiast jazdy w różnych dzielnicach Warszawy w zależności od potrzeb kursanta. Jazdy doszkalające Warszawa, prowadzone są samochodami takimi, na jakich zdaje się egzaminy państwowe w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja zawodowa kierowcy »

  Zawodowi kierowcy, którzy chcą spróbować sił w firmie transportowej, muszą ukończyć specjalne kursy i dużo nauczyć się i następnie zdać egzamin.Zaczyna się od zrobienia prawa jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli będziemy chcieć zostać kierowcą autobusu, to przed nami jeszcze szkolenie: kursy przewoźników, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do przewozu osób.Takie kursy mogą trwać prawie 300 godzin, w czasie których kierowcy poznają wszystkie zagadnienia związane z transportem osobowym. Analogicznie jest w sytuacji kierowców samochodów ciężarowych, którzy chcą zacząć karierę jako kierowca. Żeby można było realizować swoje obowiązki, to wcześniej konieczne do zaliczenia jest szkolenie: szkolenie okresowe kierowców.Podczas kursu, podzielonego na praktykę i teorię, kierowca nauczy się, jak bezpiecznie prowadzić samochód z ładunkami, pozna zasady oszczędnej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył w praktyce. Szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców zakończone jest egzaminem, po jego zdaniu kierowca dopiero ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie takich przepisów wywołało wiele zamieszania. Duża ilość godzin kursów, a co za tym idzie wysokie koszty powodują, że maleje liczba chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca jako Opiekunka - dam pracę »

  Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, która umożliwi kontakt z Klientem oraz jego rodziną. Dobry stan zdrowia udokumentowany zaświadczeniem z badań lekarskich. Dobry i pogodny charakter, cierpliwość i życzliwość w stosunku do starszych i niepełnosprawnych osób, sumienność i punktualność w miejscu pracy.

  Mile widziane jest doświadczenie w opiece lub służbie zdrowia, prawo jazdy, a także posiadane referencje od poprzednich pracodawców lub podopiecznych i ich rodzin. Opieka w Niemczech.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Kooperujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który ma w swojej ofercie kursy prawa jazdy na kategorię A. Lata doświadczenia w nauczeniu zezwalają nam prowadzić lekcje w taki sposób, tak aby nasi kursanci potrafili jak najwięcej wynieść z naszego szkolenia. Nasz fenomenalny instruktor jest młodą osobą, jednakże posiada już doświadczenie, a swoją pracę wykonuje nie jedynie w celach zarobkowych, ale przede wszystkim z zamiłowania do tego zawodu. W rachubę wchodzi dodatkowo odbycie pełnego kursu na prawo jazdy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ODTJ CARGO to wszystko w jednym miejscu! »

  W Grupie CARGO prowadzimy eventy motoryzacyjne. Wszystkie szkolenie prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy oraz Akademia Jazdy CARGO daje możliwość podniesienie kwalifikacji i doskonalenie posiadanych umiejętności każdemu kierowcy. Otwieramy się nie tylko kierowców zawodowych, ale także amatorów, a zwłaszcza osoby bez doświadczenia, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W ogromnej ofercie naszej Firmy znajdziecie m.in.: defensive driving oraz eventy motoryzacyjne. Pojęcie jazdy ekonomicznej (z ang. ecodriving) przywędrowało z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii. Tam te zasady praktykuje się od wielu lat. W Sztokholmie i Kopenhadze kierowcy poruszzają się tak płynnie, że przed skrzyżowaniami w ogóle się nie zatrzymują. Pojęcie jazdy defensywnej (defensive driving) wprowadził jako pierwszy Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council. Pierwszy kurs zorganizowano w USA w 1964 roku. Defensive driving od 50 lat stosowane jest w krajach anglosaskich i skandynawskich. Szkolenie defensive driving pozwala świadomie unikać zagrożeń w ruchu drogowym. Easydrift to taki sposób jazdy, który pozwala panować nad samochodem podczas poślizgu i bezpiecznie z niego wyjść. Wszystkie wcześniej opisane „rodzaje” i „style” prowadzenia pojazdu pozwalają doskonalić technikę jazdy. U nas zrobicie prawo jazdy wszystkich kategorii. Nasi instruktorzy posiadają najwyższe kwalifikacje i doświadczenie. Będą zawsze do waszej dyspozycji i wyjaśnią wszystkie wątpliwości, a swoją wiedzą chętnie podzielą się z Wami. Proponujemy również eventy motoryzacyjne. Nasza płyta poślizgowa jest unikatowym urządzeniem na Śląsku, z którego może skorzystać każdy. Aktualnie bardzo mało ośrodków szkoleniowych dysponujemoże się pochwalić tym bardzo drogim, wyspecjalizowanym urządzeniem.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Przedstawiana szkoła to prestiżowy ośrodek kształcenia kierowców. Nasza szkoła to skuteczna nauka jazdy w mieście Wrocław. Cena kursu zawiera niezbędne materiały oraz pomoce edukacyjne. Wyróżnia nas jednostkowe traktowanie każdego z naszych kursantów. Dokładamy wszelkich starań, żeby stale podnosić jakość naszych usług. Oferujemy teoretyczne oraz praktyczne zajęcia w sympatycznej atmosferze. Wszystkie lekcje prowadzone są przez wykwalifikowaną oraz rzetelną kadrę pracowników. Przygotowujemy uczniów do bezpiecznej jazdy nawet w awaryjnych sytuacjach.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Golub-Dobrzyń »

  Prawo jazdy jest jednym z najbardziej istotnych dokumentów w życiu. Prezentowana firma może przygotować do egzaminu na prawo jazdy A i B. Jeżeli złożysz zapis poprzez stronę www otrzymasz jedną godzinę jazdy za darmo. Oprócz tego oferujemy sezonowe obniżki i promocje. Każdy ma prawo wybrać sobie optymalny pakiet godzin. Ceny są przystępne, a instruktorzy mają dużo cierpliwości. Przystosujemy się do każdych indywidualnych zapotrzebowań oraz umiejętności. Nie wymagamy niemożliwego. Dzięki temu możesz prawie bezstresowo przejść przez naukę jazdy i wystartować do prawdziwego egzaminu. Nie będziesz musiał się już obawiać jeżdżenia. Dzięki naszej szkole łatwo zyskasz niezwykle ważny dokument.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoszczy prawo jazdy »

  Samochody do nauki jazdy w mieście to największa zmora dla poruszających się autami, którzy już jakiś czas są po teście na prawo jazdy. Najkorzystniejsze przeceny w naszej szkole jazdy Bydgoszcz znajdziesz zwłaszcza w tym czasie, gdy zapowiedziana jest jakaś zmiana odnosząca się do przetestowania kursantów na kategorię B. Koszty kursów prawo jazdy bardzo się zmieniają zazwyczaj wraz z zwiększeniem cen za paliwo. Średnio cały kurs na prawo jazdy w Bydgoszczy niesie koszt 999 PLN. Poprawnie przygotować Cię do egzaminu na posiadanie prawo jazdy może jedynie wykwalifikowana szkoła jazdy, jaką jest z pełnym przekonaniem Szkolmot. Co chwilę można zaobserwować, iż do szkoły jazdy Bydgoszcz uczęszczają dojrzali ludzie ogólnie Ci, którzy nastoletnie lata mają już za sobą.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Airport Warsaw »

  Zapraszamy figury podróżujące samolotami o sięgnięcie z okazji jaką dostarcza jednostka Rent a car Airport Poland. Jednostka ta posiada swoje stoiska na dowolnym lotnisku w kraju. Wracając z za granicy będziesz mógł bez problemu na przestrzeni dosłownie 20 minut wypożyczyć samochód z airport Warsaw. Korzystając z naszych usług oszczędzisz sporo czasu i pieniędzy - albowiem czas to pieniądz. Naszymi kontrahentami przede wszystkim są biznesmeni, ale to nie oznacza, że usługujemy osób prywatnych. Nie ma dla nas znaczenia, kim jest interesant. Aby móc wynająć wóz trzeba okazać dowód podmiotowy i prawo jazdy. Po wpłaceniu pierwotnej kaucji wolno ruszać w trasę.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik »

  Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Wójcik. Jedynie u nas masz zapewnienie specjalistycznego kursy w przystępnych cenach. Dbamy o to, ażeby nasi kursanci nauczyli się jeździć, a nie tylko zdawać egzamin. Uważamy, że nauka jazdy powinna odbywać się w przyjaznej atmosferze, bez nadmiernego stresowania kursantów. Dzięki takiemu podejściu osiągamy najlepsze wyniki - zajęliśmy pierwsze miejsce w zdawalności egzaminu praktycznego w 2014 r.! Na mojej stronie znajdziecie Państwo detale dotyczące mojej oferty, kursów, a oprócz tego informacje kontaktowe.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gry samochodowe »

  Strona Gry Samochodowe Automoc zawiera gry online z kategorii samochodowej,
  które są specjalnie selekcjonowane przed dodaniem, tak, aby pojawiały się
  tylko pozycje najbardziej atrakcyjne dla graczy. Są tu umieszczone takie
  działy jak: wyścigi, pościgi policyjne, terenowe, ciężarówki, autobusy, a
  także quady, motocykle i wiele innych. Strona zbudowana jest z myślą, aby
  każdy fan motoryzacji znalazł odpowiednią dla siebie kategorię. Można tu
  znaleźć wiele najnowszych gier wykonanych w grafice 3D, które nie odbiegają
  często jakością od nieco starszych wersji komputerowych wyścigówek.
  Szczególnie polecić można gry z nauką jazdy, w których można zdawać
  wirtualny egzamin na prawo jazdy. Zapraszamy do jeżdżenia!

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin na prawo jazdy w UK »

  Do egzaminu na prawo jazdy UK może podejść każdy, kto ukończył 17 lat i przebywa na terenie wysp co najmniej 185 dni czyli przed uzyskaniem pełnoletności w Polsce i nie trzeba znać języka angielskiego. Podczas teoretycznego egzaminu możemy korzystać z tłumaczonych tekstów, natomiast podczas egzaminu praktycznego możemy korzystać ze swojego tłumacza. Kolejnym ułatwieniem jest brak obowiązku szkolenia się z pomocą licencjonowanych instruktorów czy szkół z pewnymi wyjątkami. Jednak na egzamin praktyczny musimy sobie zapewnić samochód, spełniający parę podstawowych warunków określonych w przepisach.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • EHR »

  W dawnych czasach były znaczki, klasery i pasja kolekcjonowania. Teraz jest Internet, bazy danych i mania zbierania informacji o nas. Czy to nam się podoba czy nie - to nie sprawa gustu, a życiowej konieczności. Obecnie zbierają nas: spisują, ewidencjonują, katalogują i przedstawiają stosowne zaświadczenia: dowody tożsamości, prawa jazdy, świadectwa ukończenia szkoły lub dyplomy wyższych uczelni. Każda instytucja wydaje jakiś dokument. Z poszczególnymi dokumentami jesteśmy już połączeni i rozpoznajemy je bezbłędnie, jesteśmy przekonani, co to jest dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport. Z dokumentowymi nowościami nie idzie już tak łatwo czym jest np. EHR? EHR to angielska wersja skrócona od Electronic Health Record, czyli Karta Zdrowia Pacjenta. EHR zawiera tylko numer i kod kreskowy, i nic więcej. Dzięki karcie mamy dostęp do naszego Indywidualnego Konta Zdrowotnego, na którym są zapisane informacje o naszym zdrowiu. Karty te w Polsce dostępne są od 8 lat i przyznawane przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia. Jest to instytucja zapewniająca na uzbieranie wszystkich wiadomości dotyczących naszego stanu zdrowia w jedynym zabezpieczonym miejscu w taki sposób, że informacje do tej pory znajdujące się w różnych oddzielonych miejscach - przychodniach, szpitalach itp. - będą spływać na nasze indywidualne konto. EHR to karta dostępu do tego elektronicznego miejsca. Jest to na pewno oryginalne rozwiązanie, lecz trzeba przyznać znacznie praktyczne. Dzięki takiemu wyjściu każdy pacjent będzie mógł we własnym zakresie sprawdzić swoje wyniki badań i datę przyszłych wizyt u lekarza.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Poznań »

  Delfin Prawo Jazdy Poznań to centrum szkoleniowe gwarantujące wartą zainteresowania ofertę. Można odbyć kurs zasadniczy lub w postaci rozbudowanej. Ponieważ kolejnym etapem będzie przystąpienie do egzaminu państwowego, zapewniane jest tu wsparcie odnośnie składania dokumentów. Omówione na stronie promocje informują nas o dodatkowych profitach. Podczas zajęć teoretycznych używane są pomoce multimedialne i nie tylko. Delfin Nauka Jazdy Poznań udostępnia znakomity plac manewrowy i faktycznie doświadczonych instruktorów. Reno Clio to samochód zarezerwowany do zajęć praktycznych. Po kursie można zdecydować się na pojedyncze jazdy doszkalające lub pakiet tego typu. W konkretnych przypadkach przewidziano możliwość negocjacji. Na witrynie pokazano jakie zmiany prawne zaczynają funkcjonować od stycznia. Warto tutaj zajrzeć, żeby zdobyć interesujące informacje. We dwoje - to nazwa jednej z funkcjonujących promocji. Delfin jazdy doszkalające Poznań to ośrodek ukierunkowany na wymagania odbiorców. Więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domslawy.com.pl »

  Poradnik jest typowym blogiem poświęconym wielu zagadnieniom, na którym podejmowane są tematy z dziedziny rodziny, teatru czy motoryzacji. Autorzy bloga starają się, aby wpisy były opisywane językiem przystępnym dla każdego. Artykuły mają postać porad, opinii o konkretnych produktach czy analizy wykonanych badań. Strona umożliwia interpretowanie na swój sposób poszczególnych notek, dzięki czemu realna jest wymiana poglądów pomiędzy czytającymi bloga.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Żory »

  Ośrodka Szkolenia Kierowców "ROYS" w Żorach to szybki i profesjonalne przygotowanie do bezpiecznego poruszania się po drodze. Jeśli chcesz nauczyć się jeździć dobrze i bezpiecznie, ośrodek, w którym się szkoliłeś nie spełnił Twoich oczekiwań lub masz problem ze zdaniem egzaminu - ZAPRASZAMY DO NAS! Przyjdź i przekonaj się sam! Nasza szkoła gwarantuje wysoką jakość szkolenia, co zaowocowało dużą zdawalnością kursantów na egzaminie państwowym. Zapraszamy do udziału w szkoleniach na prawo jazdy kat. B.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »