Strony związane z hasłem 'Prawo':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Zezwolenie na transport odpadów »

  AZ-EKO świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Wykonamy wnioski o wydanie pozwoleń związanych z gospodarką odpadami w firmie:- Zezwolenie na transport odpadów- Zezwolenie na zbieranie odpadów- Zezwolenie na przetwarzanie odpadów- Pozwolenie na wytwarzanie odpadów.Wykonamy także roczne sprawozdanie o odpadach oraz doradzimy w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów.Oferujemy także realizacje innych obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska. Bezpłatnie określimy Państwa wymagania w zakresie ochrony środowiska oraz profesjonalnie przygotujemy do kontroli wioś.Oferujemy realizację usług na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu. tel:507-199-717

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  Nasza firma od wielu lat świadczy profesjonalne usługi związane z nauką jazdy. Naszym Klientom możemy zaoferować profesjonalnych kierowców, sporą dawkę wiedzy i umiejętności, które pozwolą na uzyskanie prawa jazdy. Nasze kursy opierają się na miłej atmosferze dzięki czemu przyswajanie wiadomości będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Tym samym możemy powiedzieć, ze osiągamy jedną z wyższych skuteczności jeśli chodzi o tego typu usługi co mogą potwierdzić nasi zadowolenie Klienci. Teraz i wy do nich dołączcie.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc publiczna doradztwo »

  Kancelaria radcy prawnego w Krakowie proponuje Klientom obsługę prawną na najwyższym poziomie, główne specjalności to prawo pomocy publicznej. Wsparcie w opracowywaniu dokumentacji związanych z udzielaniem pomocy publicznej, realizowanie opinii prawnych. Dajemy wszechstronną obsługę prawną. Staramy się oferować najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązania w przedziale prawa dotyczącego pomocy publicznej. Oferujemy ponadto usługi doradcze w obszarze prawa spółek cywilnych.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Bydgoszczy »

  Nauka jazdy Bydgoszcz jest teraz niecierpiącą zwłoki sprawą. Jakakolwiek szkoła jazdy w mieście Bydgoszcz posiada niezwykle wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli nauki jazdy. Prawo jazdy Bydgoszcz w dotychczasowych czasach są w pewnym rodzaju sposobem na zatrudnienie w wielu zawodach, wówczas mnóstwo ludzi decyduje się właśnie na rozpoczęcie kursu na kategorię C1. W trakcie kursu na posiadanie prawo jazdy kluczowe jest, aby szkoleniowiec umiał w nietrudny oraz lekki sposób sekrety suwerennego poruszania się po mieście. Opłata kursów prawo jazdy w znacznym stopniu się zmieniają zasadniczo wraz z zwiększeniem cen za benzynę. Jeżeli jesteś właśnie w tym momencie przed wyborem szkoły jazdy, w której będziesz robić kurs na posiadanie prawo jazdy na kategorię B1 wiedz, że szkoła Auto-Start jest najbardziej profesjonalna w mieście Bydgoszcz.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja piła »

  Biuro prawne BLCM znajduje się w Pile. W skład zespołu wchodzą czterej adwokaci- Piotr Bębas, Sebastian Lipiński, Andrzej Czyżyk i Paweł Makarski. Oferujemy pomoc prawniczą a także zajmujemy się obsługą prawną banków, spółdzielni mieszkaniowych i ośrodków zdrowia. Proponujemy także doradztwo w językach obcych. Zakres działalności biura zawiera takie sfery jak: prawo pracy, podatkowe, karne, bankowe, windykację, konflikty sądowe. Uposażenie naszej firmy określane jest w zależności od wypłacalności pieniężnych kontrahenta. Możliwy jest kontrakt godzinowy, zapłaty z góry lub prowizyjny.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady bukmacherskie online »

  Gdy zechcesz rozpocząć grę w zakłady sportowe przez internet, bo pozwala Ci na to prawo, w sieci znajdziesz bardzo wiele firm bukmacherskich. Ciężko wyselekcjonować tego najlepszego, a każdy bukmacher kusi interesującymi ofertami. Przedstawiana strona pokazuje propozycję jednego bukmachera, który jest jednym z liderów w necie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, jak bez przeszkód założyć konto, jak wpłacić depozyt najlepiej wskocz na przedstawianą witrynę. Przedstawiamy tutaj nie tylko obszerny opis cenionego bukmachera, ale również interesujące strategie i potrzebne poradniki dla nowych graczy. Sam zobacz co oferuje Ci prezentowana witryna.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapowiedzi filmowe »

  Szukasz pomysłu na kultowe spędzenie nudnego popołudnia? U nas znajdziesz setki pomysłów – a dokładniej: filmy za darmo. Posiadamy same atrakcyjne obrazy, które znalazły uznanie widzów na całym świecie. Obrazy w najlepszej jakości, z polskimi inskrypcjami bądź też lektorem. Zobacz, jakie obrazy filmowe ogląda cały świat, co interesującego pojawiło się w ostatnich miesiącach na wielkich ekranach, bądź obejrzyj starsze filmy online, które mają już swoją historię i które przegapiłeś w odpowiednim czasie. W naszym serwisie masz prawo nie tylko oglądać obrazy filmowe, ale również je oceniać i komentować. Codziennie dodajemy coś nowego, w następstwie tego zaglądaj do nas częstokroć albo ustaw nasz serwis jako stronę startową.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdynia »

  Kurs na prawo jazdy jest jednym z najistotniejszych kroków w życiu każdego człowieka. Wielu oczekuje wysokiego poziomu szkolenie i życzliwej atmosfery w trakcie nauki. Na tej stronie możesz upewnić się, iż jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym, ponieważ prócz przyjaznych instruktorów, zapewniamy również wspaniałą atmosferę. Do nas uczęszcza się z przyjemnością. Szkoła nauki jazdy, którą polecamy, to rewelacyjny sposób na uzysknie wyśnionego i niezwykle ważnego dokumentu. Jeśli chcesz sprawnie zdobyć pozwolenie kierowania, już dziś zapisz się na nasze szkolenie.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód warszawa »

  Spółka Prawnicza SNOPCZYŃSKI ma siedzibę w Warszawie. Prowadzą ją adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Zajmują się świadczeniem usług prawnych od 13 lat. Posiadają sporą praktykę i zapewniają kompleksową obsługę. Oferta zawiera prawo społeczne i karne, skarbowe, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Oprócz tego Biuro uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Porady da się uzyskać również mailowo. Weryfikacja jest gratisowa i nieomal bezzwłoczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Warszawa »

  Strona przedstawia ofertę rzeczoznawcy majątkowego Pawła Janiszewskiego. Podstawowym zajęciem firmy jest wycena nieruchomości w miejscowości Warszawa. Wycena sporządzana jest dla zróżnicowanych potrzeb. Przygotowane materiały wykorzystywane są m.in. w sprawozdaniach majątkowych, prywatyzacji. Wykonujemy operaty szacunkowe zakładów przemysłowych oraz pozostałych budynków. Podejmujemy się również wykonawstwa wycen skomplikowanych i nietypowych. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia na terenie całego kraju. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług i krótkie terminy.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Praca to istotna dziedzina ludzkiego istnienia. Dzięki niej możemy finansować swoje potrzeby i przyjemności. Wielu z nas boryka się jednak z problemem bezrobocia czy z zbyt niskimi płacami. Czy dbając o rozwój swoich zainteresowań mamy możliwość zarabiać przy tym wystarczające pieniądze? Strona internetowa pracazpasja.pl zajmuje się szeroko pojętą tematyką poszukiwania pracy w aspekcie spełniania swoich pasji i aspiracji życiowych. Strona oferuje oprócz ofert pracy ciekawe porady zachęcające do podjęcia pracy pozwalającej na realizację swoich pasji i zainteresowań. Na stronie również w poukładany sposób prezentowane są informacje obejmujące swoim zasięgiem rynek pracy. W odpowiednich kategoriach znajdą Państwo informacje takie jak: zakładanie działalności gospodarczej, sugestie jak zmienić pracę i oferty pracy zgromadzone w działach: szukam pracownika i znajdź pracownika. Na witrynie nie tylko standardowe ogłoszenia przykładowo - aptekarz praca, również oferty pracy na nietypowe stanowiska pracy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o rachunkowości »

  Witryna Podateczek jest oddany w obszernym stopniu rachunkowości. Oferujemy Państwu naszą zyskaną wiedzę na temat rachunkowości w nietrudny i przejrzysty sposób. Dzięki nam nauczysz się jak wybrać biuro rachunkowe, czy jest różnica między rachunkowością a księgowością, jak prowadzić księgowość indywidualnie lub mając małą, średnią, dużą firmę lub czym jest sprawozdawczość finansowa. Gwarantujemy po za praktycznymi wskazówkami tak że odpowiedzi na Państwa pytania, oraz staramy się udzielać w konwersacje powiązane z branża rachunkowości. Zapraszamy serdecznie na nasz blog by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani notariusz Kraków »

  Oferta kancelarii notarialnej notariusz Olimpii Dudka jest miejscem w którym możesz uzyskać profesjonalną i fachową pomoc z zakresu wielu czynności notarialnych. Szczegółowy opis oferty uwzględniający każdy jej punkt zajdą Państwo na stronie internetowej http://www.notariuszkrakow.eu lub klikając bezpośrednio w ten link: Notariusz Olimpia Dudka Kraków.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Nauka jazdy w Szczecinie to portal dla tych, którzy chcą zdobyć prawo jazdy. Znajdziesz tutaj listę szkół szkolenia kierowców wraz z opiniami, opisami, mapkami dojazdowymi i danymi kontaktowymi. Sprawdzisz gdzie zrobić jaką kategorię prawa jazdy. A gdy już zakończysz kurs nauki jazdy, zostawisz opinię dla tych, którzy dopiero będą szukać dobrego ośrodka w Szczecinie.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna z Poznania »

  Nasi pracownicy ciekawią się zagadnieniami dotyczącymi prawa społecznego, prawa pracy oraz prawa oświatowego.W ramach wieloletnich praktyk zawodowych posiadamy odczucie w kierunku generalnej obsługi prawnej spółek zarządzenia handlowego. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw w aspekcie zarządzenia gospodarczego, w tym zwłaszcza w prowadzeniu postępowań sądowych oraz windykacji należności cywilnoprawnych. W Kancelarii specjalizują się w szczególności w prawie cywilnym i prawie pracy, w tym badaniu roszczeń przed organami ubezpieczeń obywatelskich, jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym otoczeniu zdarzają się tego typu nieprzyjemne sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by poszukać najwyższej jakości usług adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy ogłoszenia w Internecie i lokalne czasopisma w poszukiwaniu właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. Jeśli potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę www. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci rozwiązać złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Pozostałe usługi jakie oferujemy to formułowanie różnego typu pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa - kursy »

  Firma Q-Mobil zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców w zakresie kat. B prawa jazdy w formie kursów nauki jazdy, oraz dla osób którym potrzebna jest większa ilość godzin - jazdy doszkalające. Wykłady odbywają się w sali wykładowej znajdującej się przy metro Politechnika w Warszawie, natomiast jazdy w różnych dzielnicach Warszawy w zależności od potrzeb kursanta. Jazdy doszkalające Warszawa, prowadzone są samochodami takimi, na jakich zdaje się egzaminy państwowe w Warszawie i okolicach.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja zawodowa kierowcy »

  Zawodowi kierowcy, którzy chcą spróbować sił w firmie transportowej, muszą ukończyć specjalne kursy i dużo nauczyć się i następnie zdać egzamin.Zaczyna się od zrobienia prawa jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli będziemy chcieć zostać kierowcą autobusu, to przed nami jeszcze szkolenie: kursy przewoźników, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy mieć uprawnienia do przewozu osób.Takie kursy mogą trwać prawie 300 godzin, w czasie których kierowcy poznają wszystkie zagadnienia związane z transportem osobowym. Analogicznie jest w sytuacji kierowców samochodów ciężarowych, którzy chcą zacząć karierę jako kierowca. Żeby można było realizować swoje obowiązki, to wcześniej konieczne do zaliczenia jest szkolenie: szkolenie okresowe kierowców.Podczas kursu, podzielonego na praktykę i teorię, kierowca nauczy się, jak bezpiecznie prowadzić samochód z ładunkami, pozna zasady oszczędnej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył w praktyce. Szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców zakończone jest egzaminem, po jego zdaniu kierowca dopiero ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie takich przepisów wywołało wiele zamieszania. Duża ilość godzin kursów, a co za tym idzie wysokie koszty powodują, że maleje liczba chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna transakcji »

  Serwis firmy Kancelaria Prawo Podatki Finanse, która zajmuje się obsługą transakcji od strony prawnej. Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych źródeł finansowania. W naszej ofercie znajdują się także pożyczki bankowe. Specjalizujemy się w prawie spółek oraz nieruchomościach – ich kupnie oraz sprzedaży. Z naszych usług korzysta już przeszło 500 zadowolonych klientów, teraz Ty także możesz stać się jednym z nich. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy pomogą Państwu bezpiecznie sfinalizować transakcje.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kraków - Grudniewicz Gzela - porady prawne »

  Widząc potrzebę szeroko pojętej obsługi prawnej wśród klientów biznesowych, kancelaria adwokacka Grudniewicz&Gzela z Krakowa postanowiła uruchomić dział due diligence, świadczący audyt prawny spółek i innych przedsiębiorstw.Każda osoba prowadząca większą działalność zna termin audytu prawnego, jednak serdecznie zapraszamy do jego opisu na podstronie Due diligence w witrynie www.grudniewicz-gzela.pl.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »