Strony związane z hasłem 'psycholog':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Psychiatra Kraków »

  Gabinet psychoterapeutyczny oraz gabinet psychiatryczny proponuje pomoc nie tylko dla osób cierpiących na zaburzenia natury psychicznej, ale także dla grona specjalistów gotowych podnieść swoje kwalifikacje. Ten świetny lekarz psychiatra to doświadczony specjalista konsekwentnie dbający o to, aby prowadzona przez niego terapia zawsze była jak najbardziej efektywna. Jedną z metod pomocy w takich staraniach jest superwizja terapii mająca na celu śledzenie nie tylko właściwego procesu leczenia, ale też stosunków na linii psycholog-pacjent. Solidnie prowadzona superwizja obejmuje sferę wzmacniającej, formacyjnej i normatywnej.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Uzależnień od Alkoholu »

  Terapia Kraków to ośrodek leczenia alkoholizmu oraz innych uzależnień np. od narkotyków. Oferujemy profesjonalną terapię z uczestnictwem wykwalifikowanych terapeutów i psychologów. Leczenie alkoholizmu to często proces długotrwały. Z tego względu oferujemy również noclegi i wyżywienie w cenie terapii, a także przyjazne otoczenie i domową serdeczną atmosferę. Nie ograniczamy dostępu do telefonu i internetu. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pienieżna niezależność - finanse osobiste »

  Na blogu będą się pojawiać wpisy dotycząc finansów domowych, inwestycji, psychologii inwestycyjnej oraz dochodu pasywnego.
  Będę zamieszał tam praktyczne porady oraz wyjaśniał niuanse ze świata finansów oraz domowego budżetu. W czasach kryzysu gospodarczego ważne jest aby poszerzyć naszą wiedzę na temat swoich finansów osobistych by przynajmniej w taki sposób starać sie chronić przed jego skutkami.
  Jeśli chcesz poszerzyć swoją finansowa wiedzę aby zapewnić sobie spokojną przyszłość to zapraszam.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ogromnych miastach, takich jak Warszawa sporo osób egzystuje w stałym stresie. Wówczas byt ma co jakiś czas sensacyjne tempo, któremu umie sprostać. Zbytni stres może wywierać złe działanie na nasze zdrowie, zarówno fizyczne, a także psychiczne. Jeżeli nie umiemy sobie pomóc z tym dylematem, to może należy zwrócić się do osoby, która będzie umiała nam pomóc. Taką osobą jest na przykład psychiatra Warszawa to miasto, w którym można odszukać wielu doskonałych ekspertów z tej specjalizacji. Możemy popytać znajomych albo znaleźć odpowiedniego człowieka w sieci Internetowej. Naturalnie tego typu usługi nie są tanie, ale na pewno korzystnie jest przeznaczyć znaczne pieniądze na poprawienie naszej kondycji zarówno fizycznej i psychicznej. Kiedy nauczymy się radzić sobie z emocjami,to okaże się, że nasze życie nabierze zupełnie innego kształtu. Staniemy się spokojniejsi, będziemy się lepiej wysypiać i bardziej uśmiechać.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Białystok »

  Na witrynie umieszczonej w sieci Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM wyszukacie Państwo wiadomości na takie zagadnienia jak modle pomocy psychologicznej proponowane przez nasz zespół fachowców. Odnajdziecie też dane o samym zespole, jaki jest w nieustającej gotowości by służyć Państwu pomocą. O ile potrzebujecie pomocy psychologicznej, nasi fachowcy zrobią wszystko żeby takowej Państwu użyczyć o każdej porze.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci »

  Najróżniejsi terapeuci na świecie pragną jakiegoś miejsca, w którym mogliby zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co potrafią oraz zareklamować swoje usługi. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi serwis o terapii dobraterapia.info, w którym skupiamy ekspertów z przeróżnych dziedzin. Psychoterapeutów, lekarzy, pedagogów. Znajdzie się tu także miejsce dla ośrodków terapii, domów opieki i poradni terapeutycznych. Publikujemy także najświeższe wieści ze świata terapii oraz rady, jakiego rehabilitanta wskazane jest wybrać, by terapia była skuteczna.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Skuteczną terapię uzależnień oferuje dolnośląski prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala, który swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Mandala, stosując dopasowane indywidualnie, różnorodne metody terapeutyczne, oferuje skuteczne leczenie hazardu, narkomanii, alkoholizmu, pracoholizmu, lekomanii, siecioholizmu i innych uzależnień.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liberum Cerebrum »

  Blog o szeroko rozumianej wolności człowieka. Zarówno w sferze psychologicznej, a więc poruszane są takie kwestie jak manipulacja, perswazja, socjotechnika i bronienie się przed nimi, rozwój osobowości itd. A także w sferze osobistej (znajomość swoich praw jako człowieka i obywatela) oraz finansowej (zarządzanie finansami, ekonomia, wolność finansowa, wolny rynek). Z tego bloga dowiesz się jak rozwijać swoją osobowość i bronić się przed manipulacją. Poznasz także zalety wolnego rynku i dlaczego należy do niego dążyć. Poza tym poznasz wiele ciekawostek ze świata ekonomii i finansów, o których warto wiedzieć.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznawczo - Behawioralny Gdynia »

  Jeśli szukasz doświadczonego psychologa w Gdyni, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla dorosłych, która jest bardzo pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z kłopotami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje również psychoterapię m. in. dla dzieci, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci Poznań »

  Oferta Uniwersytetu Maluszka zawiera między innymi przeprowadzanie uroczystości urodzinowych dla dzieci na obszarze Poznania. Placówka ta posiada także odmienne oddziały, w tym szkołę rodzenia mieszczącą się w Poznaniu. Szkoła rodzenia Poznań przygotowuje wykłady w trybie stacjonarnym i weekendowym na terenie Poznania. Wkomponowane są w nie odwiedziny na oddziałach położniczych. Zajęcia obejmują edukację psychologiczną i ćwiczenia. Położne oferują wiele pomocnych porad.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psów Kraków »

  Kompetentna szkoła szkolenia psów w Krakowie realizuje kursy z zakresu podstawowego i zaawansowanego posłuszeństwa, jakie wykonywane są grupowo i indywidualnie. Ćwiczymy metodą pozytywną - behawioralną z wykorzystaniem klikera. Nasze Centrum posiada wykwalifikowanych instruktorów jak również fachowego psiego psychologa, który służy radą w likwidowaniu problemowych zachowań czworonogów. Szkoła szkolenia Canid realizuje także kursy na rzecz treserów i szkoleniowców szkolenia psów co więcej kursy z zakresu kynoterapii. Kursy te przeprowadzane są w formie zjazdów weekendowych lub całotygodniowych. Zapraszamy - Canid - Szkolenie psów Kraków

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia poznawczo behawioralna »

  Jeśli odczuwasz smutek, jesteś osobą pełną obaw i niepewną przyszłości, przytłoczoną problemami, które stawia przed Tobą codzienność to najprawdopodobniej powinieneś pomyśleć o profesjonalnej pomocy gabinetu psychoterapeutycznego, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć otaczającą Cie rzeczywistość oraz poczuć się lepiej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, od wielu lat udzielam porad psychologicznych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Metody jakie oferuje psychoterapia Gestalt mogą być niezwykle skuteczną pomocą dla dużej ilości ludzi. W obecnych czasach co raz większa ilość psychologów bądź psychoterapeutów wykorzystuje ten nurt w pracy. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, swą działalność również opiera szczególnie na stosowaniu możliwości, jakie prezentuje ten nurt, stając się najlepszym fachowcem w dziedzinie Gestalt – psychoterapia Poznań oraz okolice.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny białystok »

  Wiemy, iż są takowe trudności w naszym życiu, z jakimi będziemy mieć istotne problemy by sobie poradzić bez niczyjej pomocy. Stąd w naszym gabinecie psychologicznym odszukasz wiecznie potrzebną pomoc. Nasi psychologowie są ludźmi, którzy pomogą Ci przejść te trudne chwile i pomogą znaleźć Ci rozwiązanie. W naszej propozycji dla przykładu znajdziecie Państwo socjoterapię. Miło zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Zdrowie i świetne samopoczucie jest największą wartością. Klinika Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Volta wspiera pacjentów z przeróżnymi kłopotami natury psychicznej i psychologicznej, by odzyskali równowagę i odnaleźli na nowo wartości życia. Volta oferuje konsultacje oraz rozległą pomoc terapeutyczną u takich specjalistów, jak: psychiatra oraz psychiatra dziecięcy, a także psycholog Warszawa, neurolog, a dodatkowo także endokrynolog. Klinika znajduje się na ulicy Tyniecka 38, 02-621 Warszawa. Jeżeli nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi problemami zapraszamy do VOLTA Kliniki Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii! Zajmą się Tobą najlepsi specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, abyś stanął na nogi.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »