Strony związane z hasłem 'psychoterapeuta':

 • Psychiatra Kraków »

  Gabinet psychoterapeutyczny oraz gabinet psychiatryczny proponuje pomoc nie tylko dla osób cierpiących na zaburzenia natury psychicznej, ale także dla grona specjalistów gotowych podnieść swoje kwalifikacje. Ten świetny lekarz psychiatra to doświadczony specjalista konsekwentnie dbający o to, aby prowadzona przez niego terapia zawsze była jak najbardziej efektywna. Jedną z metod pomocy w takich staraniach jest superwizja terapii mająca na celu śledzenie nie tylko właściwego procesu leczenia, ale też stosunków na linii psycholog-pacjent. Solidnie prowadzona superwizja obejmuje sferę wzmacniającej, formacyjnej i normatywnej.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO »

  Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO mieści się w Krakowie i oferuje psychoterapię psychoanalityczną i psychodynamiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Pomagamy zarówno osobom cierpiącym z powodu specyficznych zaburzeń, jak i ogólnego poczucia przygnębienia i braku satysfakcji w pracy lub w życiu osobistym.
  W Pracowni odbywają się również treningi grupowe i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Świadczymy wsparcie z zakresu wszelkiego rodzaju fobii, stanów lękowych, czy innych zaburzeń nerwicowych. Również wszystkich tych, którzy odczuwają wszelkiego rodzaju napięcia, bądź cierpią na zaniżone samopoczucie przedstawiamy spotkania konsultacyjne oraz dodatkowo cotygodniowe sesje psychoterapeutyczne. W biegły sposób rozpoznajemy problemy i oferujemy indywidualnie dobraną pomoc. Pomogliśmy już wielu osobom, zatem też i Ciebie zachęcamy do skorzystania z usług naszego Gabinetu Psychoterapeutycznego w Katowicach. Nasza kadra świadczy porady psychoterapeutyczne, spotkania konsultacyjne, a ponadto spotkania terapeutyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Promowana witryna zawiera ofertę psychiatry, będącego równocześnie psychoterapeutą. Oferowana profesjonalna psychoterapia ma miejsce na terenie miasta Łódź. Oferta skierowana jest do osób doświadczających lęku i innych zaburzeń. Formy pomocy w czasie terapii dopasowywane są indywidualnie do sytuacji. Dzięki terapii można lepiej poznać siebie i rozwiązać problemy. Opisywana oferta obejmuje psychoterapię psychodynamiczną i psychoanalityczną. Pierwsze spotkanie odbywa się w formie konsultacji w celu rozpoznania oczekiwań pacjenta.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznawczo - Behawioralny Gdynia »

  Jeśli szukasz doświadczonego psychologa w Gdyni, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla dorosłych, która jest bardzo pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z kłopotami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje również psychoterapię m. in. dla dzieci, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Metody jakie oferuje psychoterapia Gestalt mogą być niezwykle skuteczną pomocą dla dużej ilości ludzi. W obecnych czasach co raz większa ilość psychologów bądź psychoterapeutów wykorzystuje ten nurt w pracy. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, swą działalność również opiera szczególnie na stosowaniu możliwości, jakie prezentuje ten nurt, stając się najlepszym fachowcem w dziedzinie Gestalt – psychoterapia Poznań oraz okolice.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Na omawianej witrynie znajdziemy informacje dotyczące technik psychoterapeutycznych stosowanych przez Michała Polykowskiego. Rekomendowany psychoterapeuta stosuje metodę hipnozy w stanie czuwania. Psychoterapia adresowana jest między innymi do osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu. Jest też niezwykle efektywna w zwalczaniu efektów stresu, leczeniu anoreksji, zwalczaniu natręctw itp. Szczegółowy opis zasady działania rekomendowanej metody leczenia znajdą Państwo na stronie polykowski.eu.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt Kraków »

  "Do Źródła" to miejsce, w którym znajdziesz inspirację do własnego rozwoju. Twórczynią jest absolwentka psychologii oraz psychoterapeuta Gestalt - Małgorzata Kulawik, prowadząca warsztaty rozwojowe oraz terapie indywidualne.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Placówka Źródło Inspiracji funkcjonuje na rynku pomocy psychologicznej. Świetnie wykształcona kadra oferuje psychoterapię grupową, rodzinną oraz warsztaty. Specjaliści zapewniają kompleksową pomoc w takich kwestiach jak lęki, poczucie bezradności, trudności w relacjach z innymi ludźmi czy też stres. Swoje usługi oferują także osobom, które chcą pracować nad swoim rozwojem. Dokładny opis konsultacji wraz z cennikiem odnajdą Państwo na witrynie internetowej. Gorąco zachęcamy do skontaktowania się z pracownikami ośrodka.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Nasz Dział Szkoleń i Rozwoju DCP to jedno z największych centrów szkoleniowych na Dolnym Śląsku. Usługi oferowane przez nasz zespół to: otwarte szkolenia terapeutyczne, otwarte szkolenia biznesowe, szkolenia na zamówienia instytucji, szkolenia na zamówienia firm, coaching. Polecamu także treningi i grupy rozwojowe, prowadzone przez doświadczonych ekspertów (m.in. psycholog we Wrocławiu). Zapewniamy najwyższą jakość usług poświadczoną wieloma referencjami.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin - Robert Butryn »

  Psychoterapia-szczecin.org to profesjonalny gabinet psychoterapii kierujący swoje usługi do osób dorosłych oraz dzieci. Gabinet prowadzi Robert Butryn, który jest doświadczonym psychoterapeutą z wrodzonymi predyspozycjami.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Kraków »

  Jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają nieco sceptyczną opinię na temat wizyty u psychoterapeuty, to pewnie nie wiesz w jak ogromnym stopniu takie spotkanie może Cię wesprzeć. Jeśli męczą Cię problemy osobiste to psychoterapia jest świetnym sposobem na ich pokonanie. Na dodatek niesie pomoc w leczeniu zaburzeń uczuciowych i wielu innych kłopotów o podłożu psychicznym. Już po jednym spotkaniu ze specjalistą dojrzysz różnicę. Z jakiej przyczyny? Bowiem taki dialog nie jest typową pogawędką, ale ma na celu wniknięcie w głąb emocji i pragnień pacjenta, aby pomóc mu w realizowaniu pozytywnych odmian w jego życiu.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Bydgoszcz- lekarz dla całej rodziny »

  Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdą Państwo opis oferty naszego gabinetu.
  Psychoterapeuta Bydgoszcz świadczy usługi w zakresie diagnozowania i leczenia chorób i zaburzeń psychicznych: depresji, stresu, schizofrenii, bulimii. Polecamy także opiekę psychiatra dziecięcy Bydgoszcz, który pomoże najmłodszym w walce z napadami lęku, bezsennością, przedłużającym się obniżeniem nastroju.
  Dobry psychiatra Bydgoszcz sprawi, że w życiu Twoich bliskich znów zaświeci słońce!

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie nerwic łódź »

  Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna PSYCHE znajduje się w Łodzi i jest czynna od poniedziałku do piątku. Przyjmują tu lekarze psychiatrzy i psychologowie. Oddział proponuje fachowe porady dla dzieci i dorosłych, rodzinne oraz dla związków. Doświadczony zespół stara się jak może aby nieść pomoc w chorobie. Znakomici psychoterapeuci prowadzą dodatkowo coaching. Leczą dzieci z depresji, agresji, lęków, drgawek i ADHD. Dorośli uzyskają tutaj ratunek w zaburzeniach zasypiania, żywienia, nerwic oraz jaźni.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Wrocław »

  Zdrowie psychiczne wymaga troski. Ewa Kowalska z Wrocławia to dobry psycholog, znakomicie na tym polu pomagający. Można wykorzystać określoną liczbę sesji bądź zlecić wieloaspektową psychoterapię. Ewa Kowalska to ekspertka wykonująca opinie, ceniona w środowisku. Uczniowie przychodzą z nerwicą szkolną, a dorośli, kiedy przeżywają problemy w relacjach. Psychoterapeuta powinien być spostrzegawczy, a jego oceny muszą być bezstronne. Ewa Kowalska z Wrocławia bardzo dobrze realizuje te warunki. Psycholog towarzyszy nam w kryzysie, dzięki niemu zaczynamy zauważać niedostrzegalne wcześniej właściwości w nas samych i w określonych zdarzeniach. Ewa Kowalska podpatruje podświadomość swoich pacjentów i pozwala uświadomić sobie, to co posiada znaczenie dla naszego życia. Jeśli jesteśmy bardziej świadomi, nasze życie przebiega lepiej, na więcej trudności potrafimy wpływać.
  Dobry psycholog Wrocław - Zaprasza!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Na omawianej witrynie internetowej swoją ofertę prezentuje psycholog, świadczący usługi na terenie miasta Kraków. Marcin Mąka prowadzi ciekawe szkolenia i treningi. Proponuje swoją pomoc między innymi ludziom cierpiącym na bezsenność. Rekomendowany terapeuta jest ponadto specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnień. Psycholog zachęca do przyjścia na rozmowę w celu zdiagnozowania problemu. Opisywany psychoterapeuta zapewnia indywidualne podejście oraz wysoką efektywność leczenia.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »