Strony związane z hasłem 'Psychoterapia':

1 · 2 · następna strona »
 • Psychiatra Kraków »

  Gabinet psychoterapeutyczny oraz gabinet psychiatryczny proponuje pomoc nie tylko dla osób cierpiących na zaburzenia natury psychicznej, ale także dla grona specjalistów gotowych podnieść swoje kwalifikacje. Ten świetny lekarz psychiatra to doświadczony specjalista konsekwentnie dbający o to, aby prowadzona przez niego terapia zawsze była jak najbardziej efektywna. Jedną z metod pomocy w takich staraniach jest superwizja terapii mająca na celu śledzenie nie tylko właściwego procesu leczenia, ale też stosunków na linii psycholog-pacjent. Solidnie prowadzona superwizja obejmuje sferę wzmacniającej, formacyjnej i normatywnej.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO »

  Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO mieści się w Krakowie i oferuje psychoterapię psychoanalityczną i psychodynamiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Pomagamy zarówno osobom cierpiącym z powodu specyficznych zaburzeń, jak i ogólnego poczucia przygnębienia i braku satysfakcji w pracy lub w życiu osobistym.
  W Pracowni odbywają się również treningi grupowe i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bielsko »

  Nikt nie stawia tezy, że dzisiejsza nasza codzienność jest łatwa, ważne jednak aby potrafić zachować pewien złoty środek i poukładać dobrze wszystkie puzzle z jakich składa się nasz każdy dzień. Wszystkich, którzy poszukują profesjonalnego wsparcia i pomocy w nas znajdą oparcie i profesjonalną pomoc w takich zakresach jak chociażby psychoterapia małżeńska, psychoterapia dda czy leczenie uzależnień.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Katowice »

  Świadczymy wsparcie z zakresu wszelkiego rodzaju fobii, stanów lękowych, czy innych zaburzeń nerwicowych. Również wszystkich tych, którzy odczuwają wszelkiego rodzaju napięcia, bądź cierpią na zaniżone samopoczucie przedstawiamy spotkania konsultacyjne oraz dodatkowo cotygodniowe sesje psychoterapeutyczne. W biegły sposób rozpoznajemy problemy i oferujemy indywidualnie dobraną pomoc. Pomogliśmy już wielu osobom, zatem też i Ciebie zachęcamy do skorzystania z usług naszego Gabinetu Psychoterapeutycznego w Katowicach. Nasza kadra świadczy porady psychoterapeutyczne, spotkania konsultacyjne, a ponadto spotkania terapeutyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uzależnienia Białystok »

  Na witrynie umieszczonej w sieci Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM wyszukacie Państwo wiadomości na takie zagadnienia jak modle pomocy psychologicznej proponowane przez nasz zespół fachowców. Odnajdziecie też dane o samym zespole, jaki jest w nieustającej gotowości by służyć Państwu pomocą. O ile potrzebujecie pomocy psychologicznej, nasi fachowcy zrobią wszystko żeby takowej Państwu użyczyć o każdej porze.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci »

  Najróżniejsi terapeuci na świecie pragną jakiegoś miejsca, w którym mogliby zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co potrafią oraz zareklamować swoje usługi. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi serwis o terapii dobraterapia.info, w którym skupiamy ekspertów z przeróżnych dziedzin. Psychoterapeutów, lekarzy, pedagogów. Znajdzie się tu także miejsce dla ośrodków terapii, domów opieki i poradni terapeutycznych. Publikujemy także najświeższe wieści ze świata terapii oraz rady, jakiego rehabilitanta wskazane jest wybrać, by terapia była skuteczna.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Skuteczną terapię uzależnień oferuje dolnośląski prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala, który swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Mandala, stosując dopasowane indywidualnie, różnorodne metody terapeutyczne, oferuje skuteczne leczenie hazardu, narkomanii, alkoholizmu, pracoholizmu, lekomanii, siecioholizmu i innych uzależnień.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Promowana witryna zawiera ofertę psychiatry, będącego równocześnie psychoterapeutą. Oferowana profesjonalna psychoterapia ma miejsce na terenie miasta Łódź. Oferta skierowana jest do osób doświadczających lęku i innych zaburzeń. Formy pomocy w czasie terapii dopasowywane są indywidualnie do sytuacji. Dzięki terapii można lepiej poznać siebie i rozwiązać problemy. Opisywana oferta obejmuje psychoterapię psychodynamiczną i psychoanalityczną. Pierwsze spotkanie odbywa się w formie konsultacji w celu rozpoznania oczekiwań pacjenta.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychotesty poznań »

  Wielu z nas potrzebuje do czasu do czasu pomocy psychologa nie tylko w ramach porad psychologicznych, ale również badań psychologicznych oraz psychotestów. Tego typu usługi może zagwarantować nasza poradnia, która działa na poznańskim rynku już od wielu lat. Naszym Klientom gwarantujemy skuteczność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznawczo - Behawioralny Gdynia »

  Jeśli szukasz doświadczonego psychologa w Gdyni, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla dorosłych, która jest bardzo pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z kłopotami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje również psychoterapię m. in. dla dzieci, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia poznawczo behawioralna »

  Jeśli odczuwasz smutek, jesteś osobą pełną obaw i niepewną przyszłości, przytłoczoną problemami, które stawia przed Tobą codzienność to najprawdopodobniej powinieneś pomyśleć o profesjonalnej pomocy gabinetu psychoterapeutycznego, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć otaczającą Cie rzeczywistość oraz poczuć się lepiej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, od wielu lat udzielam porad psychologicznych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Metody jakie oferuje psychoterapia Gestalt mogą być niezwykle skuteczną pomocą dla dużej ilości ludzi. W obecnych czasach co raz większa ilość psychologów bądź psychoterapeutów wykorzystuje ten nurt w pracy. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, swą działalność również opiera szczególnie na stosowaniu możliwości, jakie prezentuje ten nurt, stając się najlepszym fachowcem w dziedzinie Gestalt – psychoterapia Poznań oraz okolice.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Na omawianej witrynie znajdziemy informacje dotyczące technik psychoterapeutycznych stosowanych przez Michała Polykowskiego. Rekomendowany psychoterapeuta stosuje metodę hipnozy w stanie czuwania. Psychoterapia adresowana jest między innymi do osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu. Jest też niezwykle efektywna w zwalczaniu efektów stresu, leczeniu anoreksji, zwalczaniu natręctw itp. Szczegółowy opis zasady działania rekomendowanej metody leczenia znajdą Państwo na stronie polykowski.eu.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sesje terapeutyczne »

  Psychologia dziecka to nader istotna dziedzina, która trudni się harmonijnym rozwojem waszych pociech. Psychologia dziecka nastręcza szczególnego podejścia. Kiedy zauważamy agresję u sojej pociechy należy bezwłocznie reagować i szukać przyczyny takiego stanu rzeczy. Psychologia tłumu to dziedzina, która zajmuje się relacjami między ludźmi w grupie.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Firma IMAGO Consulting zajmuje się specjalistycznymi usługami szkoleniowymi, doradczymi oraz coachingowymi w oparciu o wykorzystanie wiedzy psychologicznej. W ramach naszych szkoleń łączymy w jedną całość dziedziny zarządzania, negocjacji, mediacji, komunikacji interpersonalnej a także funkcjonowania organizacji, kierowania zespołem oraz podniesienia jakości pracy w grupie.
  Pracując pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferujemy pomoc osobom, które doświadczają trudności w codziennym życiu: depresji, niechęci do życia, kryzysu w związku, pracoholizmu, lęku, fobii czy agresji, a także trudności wychowawczych.
  Oferujemy również warsztaty dla kobiet. Najważniejszym celem warsztatów jest zwiększanie pewności siebie i wiary we własne możliwości u kobiet, które myślą o zmianie w sferze zawodowej czy osobistej. Warsztaty te mają pokazać kobietom mocne strony, nie tylko charakteru, ale także wyglądu zewnętrznego. Nasze warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gestalt Kraków »

  "Do Źródła" to miejsce, w którym znajdziesz inspirację do własnego rozwoju. Twórczynią jest absolwentka psychologii oraz psychoterapeuta Gestalt - Małgorzata Kulawik, prowadząca warsztaty rozwojowe oraz terapie indywidualne.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »