Strony związane z hasłem 'restrukturyzacja':

 • Księgowość kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja zobowiązań - jak pozbyć się długów »

  Jak pozbyć się długów oferuje pomoc ludziom zadłużonym - trwale dopełniamy godziwą strategię negocjacyjną z wierzycielami. Nie odpuszczamy trudnych tematów. Kilkanaście lat doświadczenia w specjalności windykacyjnej sprawia nas liderami i oddziałuje na naszą efektywność. Wiemy co zrobić z długami, jak spłacić twoje zadłużenia lub sprawić uchylenie się od zapłaty. Czynimy wykup długu, oddłużanie firm, sprzeciw od nakazu zapłaty, konsolidacja zobowiązań, antyegzekucja, antywindykacja - BTE Bankowy Tytuł Egzekucyjny. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczanie podróży zagranicznej do Kambodży »

  Ze wzrostem cen gazu, to nie jest trudne do zrozumienia, że koszty lotu również poszła w górę. Więc jak to linie tworzące na to? Oni nie tylko podnieśli ceny biletów, ale również zmian w zasadach różny. Te zmiany polityczne będą się różnić w zależności od firmy, z którą wybrał się latać i ubezpieczać się.

  Kilka rzeczy, aby sprawdzić, zanim nawet zarezerwować lot jest czy są zastrzeżenia lub restrukturyzacja opłat. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem, a wiem, co dodać dodatki są. Innym ważnym miejscem, które można zauważyć zmian jest z bagażem. Wiele firm teraz opłat w zależności od tego, ile twoja torba waży lub ile worków sprawdzić.

  W każdej linii lotniczej i upewnij się, że znasz swoją politykę przed rozpoczęciem pakowania lub będziesz płacić ogromnych grzywnę przed wyjazdem.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatyzacja szpitala »

  Restrukturyzacja szpitali czy komercjalizacja instytucji medycznych to dziś często konieczność. Ważne jest jednak profesjonalne przeprowadzenie poszczególnych etapów, aby firma medyczna funkcjonowała w sposób optymalny. Formedis zna skuteczne techniki i dostosowuje je do różnych biznesów medycznych tak, aby przynosiły zyski. Oferuje zarządzanie szpitalem odpowiednie do plusów i minusów danej instytucji oraz etapu jej rozwoju. Formedis. Medical Management&Consulting to specjalistyczna firma oferująca całościowe zarządzanie szpitalami. Działamy w branżach: medycznej, farmaceutycznej i biotechnologicznej. W ramach działań marketingu w medycynie poprawiamy efekty działań w zakresie promocji i sprzedaży, również leasing na sprzęt medyczny. Naszą specjalnością jest komercjalizacja szpitali według światowych wzorów w tym zakresie. Nasze usługi prowadzą do unormowania się pozycji danego szpitala czy przychodni. Strategię opracowuje się indywidualnie, uwzględniając maksymalne korzyści. Obsługa cechuje się stałym kontaktem z klientem i dokładnym podejściem przy opracowywaniu każdego elementu działań, mających na celu uatrakcyjnienie pozycji zakładu. Oferta Formedis obejmuje opracowanie punktu końcowego, analizę dysfunkcji prawnych, finansowych itp. Ustawa o działalności leczniczej. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »