Strony związane z hasłem 'Skuteczna windykacja':

 • Jak odzyskać pieniądze - pomoc prawna - Grupa Patronus »

  Grupa Patronus należy do grupy firm zajmujących się windykacją należności jak również doradztwem prawnym i przeprowadzaniem kompetentnych wywiadów gospodarczych. Grupa Patronus to skuteczna kancelaria prawna, która zna się na tym jak odzyskać pieniądze dla swojego klienta. Oferujemy pomoc i doradztwo prawne, windykację oraz ściąganie należności i długów. Funkcjonujemy przede wszystkim we Wrocławiu, ale też windykacja Legnica, windykacja Lubin, windykacja Głogów lub windykacja Polkowice. Za sprawą współpracy z zagranicznymi partnerami przekazujemy pionierską postać usług w aspekcie odzyskiwania należności od dłużnika zza Polski. Zaświadczamy skuteczną windykację zagraniczną: windykacja Niemcy, windykacja Austria, windykacja Belgia, windykacja Holandia, windykacja Francja. Wykonujemy również windykację terenową. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja komornicza »

  Zlecając firmie windykacyjnej odebranie naszych finansów, możemy oczekiwać wyższej skuteczności niż w przypadku kanonicznego postępowania: pisemnego nakazu stawiennictwa dłużnika do zapłaty, wystąpienia z pozwem o zapłatę do sądu i otwarcia komorniczego postępowania wykonawczego. Zapraszamy: Windykacja komornicza Uniwersalne firmy windykacyjne gdyż, w wielu możliwościach potrafią odebrać dług bez udziałutrybunału sprawiedliwości i komornika. kiedy chociaż proces przed sądowe nie doprowadzi doodzyskania należności, dlatego zakładają kwestię wtrybunale sprawiedliwości i potem wnoszą o wykonanie należności do komornika. średnio chociaż windykatorzy ztego rodzaju przedsiębiorstw kooperują zaledwie z pewnymi, sprawdzonymi przez siebie komornikami,poza tym wytwarzając im nazbieranych operacyjnie przez siebieinformacji omajątku dłużnika.Zapraszamy: ustalenie majątku dłużnika

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • DKOW - windykacja »

  Skuteczna windykacja jest możliwa tylko z firmą DKOW - Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności. Jeszcze nigdy nie miałeś możliwości odzyskania swoich długów tak szybko, tak skutecznie i bez żadnych problemów.
  Ściąganie długów to nasza specjalność - zajmujemy się tym od lat, a nasze doświadczenie to Twoja gwarancja sukcesu.

  Ściąganie długów

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »