Strony związane z hasłem 'Sprzęt do ćwiczeń':

 • Sklep fitness »

  Sporo osób uprawia różnorodne sporty, co niezwykle dobrze wypływa na zdrowie. Warto więc nabyć niezły sprzęt do ćwiczeń, co można zrobić w sklep fitness. Możemy tutaj znaleźć np. steppery, bieżnia Kettler czy inny sprzęt, jak lodówka sprężarkowa oraz dużo innego sprzętu sportowego i fitness. Powinieneś wejść na sklep Athletic24.pl!

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Refleksomierz to rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń pozwalający na trening refleksu »

  Symulator refleksu gwarantuje intensywny trening szybkości reakcji. Trenażer Simflex powstał z myślą o treningu i życiu ludzi aktywnych sportowo. Symulator jest przeznaczony dla zawodników profesjonalnych oraz amatorów różnych dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są najważniejszymi czynnikami wpływającymi na wynik w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Refleksomierz pozwala osiągnąć przewagę nad innymi zawodnikami oraz może być decydujący w osiąganiu lepszych rezultatów. Podczas regularnego treningu na refleksomierzu kondycja fizyczna u sportowca wzmacnia się. Trenażer refleksu umożliwia idealny trening kondycyjny. Refleksomierz to przyrząd do ćwiczeń dedykowany do siłowni, fitness, rehabilitacji, klubów sportowych oraz użytku domowego. Refleksomierz pozwala na trening kondycyjny oraz trening czasu reakcji na bodziec. Trening fitness warto rozpocząć od rozgrzewki w której idealnie nadaje się symulator refleksu. Bieżące badanie refleksu umożliwia analizę uzyskiwanych wyników. Badanie czasu reakcji jest obliczane jako najszybszy, najwolniejszy i średni czas naciśnięcia przycisku w danej rozgrywce. Simflex to sprzęt do ćwiczeń który można wynająć lub zakupić.

  Data dodania: 05 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt sportowy »

  Wyjątkowa propozycja sprzętu fitness jedynie w sklepie FitBay. Tu znajdziesz sprzęt cenionej jakości i w świetnej cenie. Naszym użytkownikom proponujemy sprzęt do którego sami mamy ogromne zaufanie. Nasi doradcy służą pomocą na specjalnej infolinii i doradzą Ci przy zakupach. Nasz sklep działa od wielu lat i cieszy się dużą popularnością. Skorzystaj z niesłychanie ciekawej oferty, zaglądaj na naszego bloga i trenuj wraz z nami. Zapewne będziesz uradowany z naszego e-sklepu.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »