Strony związane z hasłem 'system erp':

 • Komputerowe wsparcie w procesie produkcji »

  Informatyczna pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwa to stały element każdej firmy. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw ERP na dziś to optymalne rozwiązanie. Pakiet aplikacji ERP całościowo obsługuje procesy przedsiębiorstwa w każdym kolejnym etapie. ERP składa się z modułów, które w zależności od danego przedsiębiorstwa są dobierane. Oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie działy przedsiębiorstwa. Począwszy od planowania produkcji poprzez sam proces wytwarzania aż po sprzedaż wyrobu. System ERP ponadto wyposażony jest w narzędzia do analizy systemu, zarządza łańcuchem dostaw.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm SAP »

  Wybierając oprogramowanie do zarządzania firmą warto zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to wysokiej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. SUPREMIS to Złoty Partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Wdrażany przez SUPREMIS system dla firm sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne korzyści dla użytkującej go firmy.www.supremis.pl

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System erp enova »

  System ERP w chmurze to zupełnie nowe możliwości zarządzania firmą. Dlatego warto zainteresowac się ofertą enova w chmurze KOMAKO. Od ponad 10 lat KOMAKO wdraża system do zarzadzania zasobami enova w firmach, które chcą zoptymalizować działania pracowników. enova idealnie się do tego nadaje dzięki zastosowaniu modułów funkcjonalnych odpowiadających różnym sektorom firm np: enova Księgowość, enova Kadry, enova Handel itp.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »