Strony związane z hasłem 'Szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Alarmy Satel »

  Strona poświęcona tematyce nowoczesnych systemów alarmowych. Na stronie znajdą państwo produkty takie jak: manipulatory LCD, czujniki, sygnalizatory oraz szereg innych urządzeń popularnych w dzisiejszych czasach. Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient, dlatego też staramy się w jak najlepszy sposób dogodzić każdemu klientowi oferując mu najlepsze urządzenia dostępne na polskim rynku po najlepszych cenach. Prowadzone są przez nas również szkolenia z systemów alarmowych Satel . Najlepszym i najszybszym sposobem wyboru odpowiedniego urządzenia jest kontakt z naszymi specjalistami. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z nasza ofertą która jest nie wątpliwie najlepsza na rynku.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie na gaz »

  Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku już od 1993 roku. Już ponad dwie dekady zajmujemy się rozprowadzaniem ekologicznego paliwa, jakim jest gaz płynny. Mamy za sobą kilka rewelacyjnych inwestycji jak również tysiące kontrahentów usatysfakcjonowanych z zaproponowanych przez nas rozstrzygnięć. W naszej firmie opieramy się na najnowszych i najlepszych technikach. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem oferujemy naszym kontrahentom konsulting, usługi w zakresie montażu oraz legalizacji instalacji gazowych w samochodach. Prowadzimy szkolenia jak również udostępniamy instrukcję a także reguły bezpieczeństwa dotyczące korzystania z 11-kg butli gazowych. Jak w związku z tym można zauważyć każdy może liczyć na naszą poradę powiązaną z instalacjami, w których ma być gaz płynny. Nasi konsultanci techniczni są do Państwa dyspozycji 24 godziny. O każdego kontrahenta dbamy tak samo - niezależnie czy właścicielem instalacji jest osoba prywatna czy duża firma. Dzięki zdobytemu przez 20 lat doświadczeniu jak również dostępowi do najnowszych technologii jesteśmy w stanie usatysfakcjonować każdego klienta. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące instalacji i rozprowadzanego przez nas gazu płynnego, czekamy na kontakt z Wami. Pytania można zadawać drogą mailową, telefonicznie czy też bezpośrednio w naszych Biurach Obsługi Klienta.  

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Napędy Came »

  Na stronie znajdą państwo szczegółowe informacje na temat automatyki użytkowej, przemysłowej oraz napędów do bram. W swojej ofercie posiadamy: automatykę do bram przesuwnych, automatykę do bram skrzydłowych, napędy do bram garażowych, napędy do bram przemysłowych, automatykę do furtek, szlabany, systemy parkingowe oraz wiele innych urządzeń. Nasz zespół nieustannie poszerza swe kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu. CAME dzięki swoim produktom cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród klientów nie tylko w Polsce ale tak że za granicą. Zachęcam państwa do zapoznania się z nasza bogatą ofertą.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Nasza firma posiada bogate doświadczenie w rozwijaniu umiejętności pracowników i organizacji. Opracowaliśmy skuteczne rozwiązania, pomagające firmom osiągać zamierzone cele biznesowe. Sami nieustannie się rozwijamy, przez co staliśmy się specjalistami w najnowocześniejszych formach przekazywania wiedzy z zakresu komunikacji, umiejętności handlowych, budowania zespołów i zarządzania nimi. Jesteśmy zespołem trenerów z doświadczeniem we współpracy z różnorodnymi branżami i organizacjami. Szkolimy w całej Polsce, współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów i konsultantów, dzięki czemu oferujemy szeroki zakres usług. Naszym priorytetem jest odpowiadanie na indywidualne, konkretne potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  W ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem napawają się biura rachunkowe. Jeżeli więc poszukujesz kompetentnej asysty w prowadzeniu własnej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Organizujemy dodatkowo sprzedaż kas fiskalnych najlepszych na rynku firm takich jak: POSNET S.A., NOVITUS S.A., INNOVA S.A., TORELL, SHARP, EMAR, FAREX. Kasy fiskalne tych firm scalają w sobie ułatwienie obsługi i wysoką jakość. Zajmujemy się dodatkowo dystrybucją kas fiskalnych dla lekarzy i prawników oraz organizujemy szkolenia z ich obsługi. Najlepsza kasa fiskalna tylko u nas! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z negocjacji »

  Jak to się dzieje, że pewny handlowiec radzi sobie lepiej od innych? Czy szkolenia sprzedażowe zdołały się do takiego stanu rzeczy przysporzyć? Nie ulega wątpliwości, iż takie szkolenia biznesowe nader owocnie wpływają na podniesienie efektywności sprzedaży i pewnie kompletnie nikogo nie należy do tego przekonywać. Oczywiste jest także to, iż takie szkolenia sprzedażowe powinny być przeprowadzone poprzez rzetelną firmę szkoleniową. Zapraszamy na witrynę www takiej firmy.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z perswazji »

  Taka sprawa jak wywieranie wpływu może być przedmiotem, który potrafi przyczynić się do postępu niejednej firmy. W szczególności wiedzą coś o tym handlowcy, jacy pracowali przed przejściem szkolenia z wywieraniu perswazji i w czasie po przebyciu niniejszego szkolenia. Podejście do Klienta tak żeby nie stwierdził lekkiej namowy, żeby pomoc w podjęciu korzystnej decyzji była poniekąd niewidoczna. Bieżącego można się przyuczyć. Zapraszamy na witrynę firmy, jaka specjalizuje się w bieżącego rodzaju kursach. Na stronie informacje o firmie i bez wątpliwości zasób wiedzy o samych kursach z wywoływania wpływu.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Nasze Biuro księgowe prowadzi obsługę rachunkową i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz naszą stronę www.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  Czy pragnąłbyś aby Twoi pracownicy byli nieźle wyuczeni? Czy pragnąłbyś aby uzyskiwali najlepsze wyniki i powiększali dochody Twojej firmy? Już w tym momencie zatroszcz się o ich spotkania ze specjalistami z dziedziny zarządzania. Perform-Group to instytucja świadcząca usługi na wysokim poziomie. Efektownie wybrana grupa ludzi o wieloletnim kształceniu się praktykując która tworzy niesamowicie ambitne szkolenia tak dla małych, średnich jak i dużych organizacji.

  Szkolenia i Kursy proponowane przez naszą organizację są bardzo ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla przedsiębiorców ale również dla osób prywatnych pragnących osiągnąć wyższe wykształcenie.


  Zaawansowanie instytucji:

  Od kilkunastu lat popieramy kierownictwo przedsiębiorstw w systemach zmian
  Oceniamy koordynację i polecamy rzeczowe operacje naprawcze
  Angażujemy zatrudnionych we wdrażanie zmian przez obowiązki i plany
  Uzyskujemy rezultaty dzięki kooperacji z kadrą na przedóżnych poziomach instytucji.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń. Nasza propozycja jest bardzo elastyczna, że może być dobierana do charakteru danej instytucji Zarządzanie Warszawa

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.
  Świadczymy usługi w zakresie pomocy na etapie projektowania, wyceny pokryć dachowych, doradztwa technicznego w trakcie realizacji oraz szkolenia dla firm wykonawczych.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka »

  Jedena z bardzo wielu stron o charakterze bloga, jaki idzie wypatrzyć w sieci internetowej. To co nas wyróżnia to to, że nie jest to blog na każdy temat. Nasz blog należy do stronic tematycznych i znajdziesz tu informacje tylko powiązane z edukacją. Masz jakieś zajmujące informacje na temat nauki? Zapraszamy nadzwyczaj serdecznie do dodania owej wiadomości do nas.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Firma BKSDiDK "Bez wypadku" funkcjonuje na rynku od 1993r. Już od początku swojej działalności byliśmy pionierem i liderem branży BHP oferując szkolenia BHP oraz kursy na wózki widłowe w Poznaniu. Nasz profesjonalizm i doświadczenie rośnie wspólnie z wymaganiami naszych współpracowników. To powoduje ze zdobywamy certyfikaty i atesty koncesjonowanych w całej Europie placówek dydaktyczno-badawczych. Obecnie aranżujemy szkolenia BHP, kursy spawania oraz kursy na wózki widłowe, a także kontrole kwalifikacji spawaczy na najwyższym poziomie, nie ustępując nawet cudzoziemskim firmom z naszej branży. BHP jest żądane w każdej dziedzinie życia tak samo jak w każdej firmie. Dzięki nam wasz zatrudniony będzie dbał o bezpieczeństwo swoję oraz bezpieczeństwa kolegów. Szkolimy wedle najnowszych nurtów oraz ustanawiamy własne dostosowując je aż do oczekiwań Klientów. Proponujemy dodatkowo doradztwo i pomocną dłoń z charakteru BHP, ISO oraz spawalnictwa. Doskonalenie zawodowe to nie jedynie szkolenia i kursy, ale także dokumentacja, instrukcje oraz audyty, które mają zamiar przetestowanie czy polityka bezpieczeństwa jednostki podąża w dobrą strone.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary środowiska pracy, pomiary emisji »

  Firma rozpoczęła działalność w lutym 2008r. pod pierwotną nazwą "Laboratorium Środowiska" s.c. W marcu 2009 roku laboratorium uzyskało certyfikat akredytacji PCA w zakresie badań środowiska pracy, potwierdzający zgodność systemu zarządzania jakością z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005/Ap1:2007. Na początku 2010 roku laboratorium rozszerzyło zakres swojej działalności o pomiary hałasu środowiskowego. Kwalifikacje i kompetencje personelu laboratorium, podnoszone są ciągle poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez uznanych dostawców usług szkoleniowych i potwierdzane w trakcie regularnego uczestnictwa w porównaniach między laboratoryjnych. Laboratorium uzysało akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji, uzyskany przez laboratorium w marcu 2009r. Posiadamy certyfikat akredytacji PCA. Oprócz tego oferujemy również pomiary emisji hałasu przemysłowego, pomiary emisji pyłów i gazów do atmosfery, pomiary emisji metali do atmosfery. Wykonujemy również pomiary zapylenia,
  badanie wolnej krystalicznej krzemionki w pyłach, badanie zawartości substancji chemicznych, badanie zawartości metali i tlenków metali, pomiary poziomu hałasu, dobór ochronników słuchu.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Zielona Góra »

  LinguaSERV to biuro tłumaczeń usytuowane w Zielonej Górze. Oferujemy takie usługi jak tłumaczenia ustne, czy też szkolenia językowe języka niemieckiego. Posiadamy wiele certyfikatów uprawniających nas do organizowania kursów i specjalistycznych tłumaczeń przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Oferujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne oraz ustne. Nasza firma współpracowała z instytucjami i firmami polskimi, jak również zagranicznymi. Znajdą państwo w naszej ofercie szkolenia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Prowadzimy również szkolenia wakacyjne oraz przygotowujące do matury. Proponujemy również szkolenia indywidualne, a dla przedsiębiorców dostosowane do potrzeb klienta.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj elementy udanego eventu »

  Ważnym elementem eventu jest mobilna scena. Pokaz bezpieczny weekend jest świetnym prezentem dla naszych klientów. Wiele firm decyduje się na wynajem symulatorów robiąc szkolenia ppoż. Komora dymowa jest coraz częściej wykorzystywana na szkoleniach. Pierwsza w kraju mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do podnoszenia techniki prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach atmosferycznych. Płyta poślizgowa jest używana na kursach z tematyki bezpiecznej jazdy. Ciekawym urządzeniem nakłaniającym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą podczas wypadku gdy samochód koziołkuje. Żyroskop jest symulatorem dla odważnych ludzi. Na własnej skórze można doświadczyć co dzieje się podczas zderzenia czołowego, wystarczy usiać na symulator zderzeń. Ogromną popularność zdobywa refleksomierz dzięki któremu można ćwiczyć czas reakcji. Najgłośniejszą atrakcją jest symulator poduszki aktywujący wystrzał prawdziwego air baga. Alkogogle pokazują dorosłym że alkohol za kierownicą to zły pomysł. Najlepszą atrakcją dziecięcą jest symulator wyścigowy. Dla dzieci lubiących aktywny wypoczynek organizatorzy zamawiają miasteczko drogowe. Miasteczko rowerowe jest miejscem w którym dzieci pokazują zastosowanie przepisów drogowych w praktyce. Chwile nauki i rozrywki uwieczni na fotografiach fotobudka.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia obsługa klienta Tarnów »

  Zajmujemy się polepszeniem jakości obsługi klienta w organizacjach. Dla nas jest to gra zespołowa, w której każdy powinien wiedzieć za co jest odpowiedzialny i robić to z każdym dniem wydajniej. Nowe Trendy stawiają na szkolenia, inspirację i rozwój. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze szeroko pojętej obsługi klienta dzielą się na spotkaniach i warsztatach. Wspieramy firmy i instytucje poprzez działania rozwojowe. Jeżeli szukasz optymalnych rozwiązań, nowych strategii lub chcesz usprawnić już istniejący system zgłoś się do nas! Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Dla nas obsługa klienta jest pasją. Nowe trendy to nowe rozwiązania w zarządzaniu firmą.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Katowice »

  Biuro tłumaczeń Katowice - Światpoliglotów to jedyne takie centrum języków obcych na Śląsku. Młody, ambitny zespół wykonuje tłumaczenia oraz prowadzi szkołę językową. Specjalizujemy się także w tłumaczeniach przysięgłych oraz szkoleniach dla tłumaczy. Taka kompleksowa oferta dedykowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Staram się sprostać największym wyzwaniom, może twoje zlecenie będzie kolejnym? Zadzwoń do nas lub napisz. Spotkajmy się i zobacz co potrafimy!

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kadry menedżerskiej »

  Chcesz by Twoja załoga zaczęła jeszcze pracować? Nie masz pojęcia jak nader delikatnie, ale zarazem bardzo dobitnie zainspirować swoich brygadzistów do bardziej wzmożonego trudu. Jeżeli na jedno z podanych pytań odpowiesz twierdząco, to prawdopodobnie powinieneś odwiedzić naszą stronę www. Wykonujemy szkolenia z zarządzania, za sprawą których w Twojej firmie pocznie panować poprawna atmosfera.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów, tresura psów kraków »

  Twój pies doprowadza Cię do szału? Ciągnie na smyczy? Nie wraca na zawołanie? Skacze na gości? Gryzie ręce bądź podszczypuje nogi? Niszczy Twój dom podczas Twojej nieobecności? Na spacerze zjada wszystko, co jest w zasięgu pyska? Dołącz do szkoły CANISTIC, a my pomożemy nie tylko rozwiązać Twoje problemy, ale również sprawimy, że Twój pies stanie się Twoim przyjacielem, a łącząca Was więź będzie budzić zachwyt u innych właścicieli psów.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »