Strony związane z hasłem 'tartak':

 • Saczel ::: Domy szkieletowe Katowice Kraków Częstochowa »

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów kanadyjskich (domy szkieletowe, z drewna), na terenie całego kraju.
  Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko.
  Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe,
  wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych.
  Co w naszej ofercie budowy domu:
  - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę
  - domy drewniane w standarcie domu pasywnego U=0,15 [W/m2K]
  - stan surowy
  - stan deweloperski
  - stan pod klucz
  a dzięki współpracy z szwedzkimi tartakami nasze drzewo stosowane do konstrukcji spełnia wszystkie normy jakościowe.
  Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel ::: Domy kanadyjskie !!!

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Publiczne place zabaw »

  Zapraszamy szanownych Państwa do odwiedzenia strony www naszego przedsiębiorstwa www.tartak-urszulewo.pl.
  W ogromnej gamie odnajdą państwo coś dla Was. Altany ogrodowe, place zabaw to tylko fragment naszej pełnej oferty. Doświadczeni pracownicy dopomogą Wam w wyborze idealnego elementu. Tartak w Urszulewie jest firmą, która pracuje już ponad 20 lat. Zadowoleni nabywcy pokazują nasz profesjonalizm oraz rzetelność. Uprzejmie zapraszamy do obejrzenia naszej strony www www.tartak-urszulewo.pl.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tartak - Napiwoda »

  Jeden z bardzo ważnych elementów budowlanych to tarcica sosnowa która ma bardzo ogromne przeznaczenie.
  Dla wielu firm jest to półfabrykat drewniany ale jest wysoce istotny w przemyśle drewnianym. Skład drewna Napiwoda w swojej ofercie posiada deskę elewacyjną, rodzaju deski, typu deska elewacyjne, kantówka, tarcica sosnowa. Tartak Napiwoda to jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce. Produkty wypuszczane z tartaku to gwarancja jakości. Produkty przechodzą specjalną kontrolę jakości a do pracy pracownicy podchodzą z ogromną ostrożnością.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tartak »

  Niniejsza witryna internetowa została utworzona w celu przedstawienia profilu działalności Zakładu Przemysłu Drzewnego POLDREWEX, zajmującego się produkowaniem drewna budowlanego. Stosujący nowatorskie technologie fachowcy proponują między innymi: tarcicę iglastą, deski obiciowe, belki, łaty bądź tarcicę nieobrzynaną. Pośród charakteryzujących się wysokim poziomem świadczeń tartaku jest przecieranie drewna, a ponadto rozmaite prace budowlane. Obejmują one generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych i budowę obiektów użyteczności publicznej.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tartak »

  Transportowanie wyrobów jest w dzisiejszych czasach nieodłącznym warunkiem każdej dobrze funkcjonującej gospodarki. Nie może ono przebiegać w dowolny sposób, ponieważ każdy wówczas przewoziłby wyroby na swój własny sposób, co mogłoby kończyć się w wielu przypadkach uszkodzeniem lub nawet zniszczeniem transportu. Dlatego też firmy zajmujące się organizowaniem transportu dla swoich towarów z góry precyzują jak mają one być przewożone, a to może jedynie oznaczać, że przewoźnicy będą zobowiązani używać wybranych przez nich pojemników. duże ilości towaru przewożone są na tak zwanych paletach. Jest to jedna z najlepszych metod, gdyż ma dużo poważnych zalet, które dystansują konkurencję. Palety drewniane produkowane są przez tartak, przy wykorzystaniu relatywnie taniego surowca, jakim są drewniane deski i bale.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »