Strony związane z hasłem 'telewizja przemysłowa':

 • DORFON Andrzej Małczak DOMOFONY »

  Domofony dostępne są na rynku w bogatej formie o różnej kolorystyce i wyglądzie. Wielu producentów oferuje swoje domofony wzbogacając rynek o coraz to nowsze modele. Dbając o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników systemy domofonowe są ewidentnie łatwe w obsłudze oraz trudne na uszkodzenia dzięki specjalnym materiałom, oraz odporne na uszkodzenia dzięki specjalnym materiałom.
  Dostępne są systemy domofonowe cyfrowe, systemy analogowe oraz systemy analogowo - cyfrowe.
  Ku oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują domofony do montażu, wymiany, oraz elektronikę, unifony lub panele do konserwacji i wymiany przygotowaliśmy takie zestawienie towaru, aby każdy znalazł to co potrzebuje.
  W związku z postępem technologicznym domofony zaczynają być montowane w skrzynkach pocztowych jako element
  tworzący jeden zestaw, co wpływa na obniżenie kosztów takiej skrzynki oraz łatwosć montażu. Efekt praktycznie taki sam. Cieszymy się skrzynką pocztową i domofonem w jednym. Nie musimy osadzać dwóch niezależnych urządzeń.
  Wychodząc na przeciw wandalizmowi domofony są tak zabezpieczone aby utrudniły wszelkie przejawy prób dewastacji.
  Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery przemysłowe »

  Na stronie znajdą państwo informacje na temat telewizji przemysłowej CCTV popularnie także nazywana monitoringiem. W skład systemu telewizji przemysłowej CCTV wchodzą urządzenia miedzy innymi takie jak kamery, cyfrowe rejestratory wideo oraz karty DVR. Staramy się, aby Klient zawsze był zadowolony z nabytego produktu, dlatego naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie. Najszybszym sposobem wyboru odpowiedniego urządzenia jest kontakt z naszym wyspecjalizowanym personelem który ułatwi państwu podjęcie decyzji przy kupnie urządzenia. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszej strony na której znajda państwo wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery Wrocław »

  Firma Instalator jest liderem w dziedzinie monitoringu a także alarmów. Kamery w mieście Wrocław to zapewnienie najlepszej klasy oraz bezpieczeństwa. Trudnimy się szeroko rozumianymi instalacjami nisko prądowymi. Możemy się pochwalić ponad 20 letnim doświadczeniem. Posiadamy na koncie wielką liczbę referencji od prestiżowych firm. Istnieje możliwość zakupienia właściwych towarów przez Internet. Firma proponuje monitoring GPS pojazdów, umożliwiający kontrolę np. ich prędkości. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje telewizja przemysłowa CCTV.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ellsaid - systemy teletechniczne Warszawa »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring »

  Na stronie znajdą państwo informacje na temat kamer przemysłowych. W naszej ofercie znajdą państwo kamery IP, kamery obrotowe(SPEED DOME), kamery ukryte, kamery kompaktowe(BOX) oraz kamery kopułowe(DOME) oraz inne urządzenia które cieszą się szerokim zainteresowaniem wśród klientów. Staramy się, aby Klient zawsze był zadowolony z nabytego produktu, dlatego naszą pracę wykonujemy solidnie i rzetelnie Nasze produkty wykonane są z najlepszych materiałów dzięki temu działają długi czas bezawaryjnie. Zachęcam państwa do zapoznania się z nasza ofertą. Zapewniam że zakup naszych produktów zapewni państwu bezpieczeństwo.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa Gliwice »

  Przedsiębiorstwo Save System zajmuje się w szczególności pilotami napadowymi, telewizją przemysłową, systemami alarmowymi oraz systemami przeciwpożarowymi. Zadanie systemu przeciwpożarowego to czynna ochrona budynku i jego użytkowników na wypadek pożaru. Składa się z dwóch zasadniczych części: sieci czujników dymu i temperatury oraz bezpośredniej sieci przeciwpożarowej, czyli wszelkiego rodzaju spryskiwaczy. Firma Save System stawia na sprzęt znanych producentów, sprawdzony i niezawodny w działaniu.
  Instalacje elektryczne Rybnik

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sygnalizacja pożaru »

  Firma Netmetis posiada uprawnienia oraz sprzęt do wykonywania pomiarów instalacji elektrycznych oraz słaboprądowych. Pomiary wykonuje certyfikowanymi miernikami firm SONEL i FLUKE. Realizujemy wdrożenia instalacji elektrycznych jednocześnie integrujemy je z instalacjami teletechnicznymi, dzięki czemu możemy wykonać montaż i obsługę wszystkich instalacji elektrycznych w budynkach. Jeśli interesuje Państwa kompleksowa obsługa w zakresie instalacji elektrycznych oraz systemów detekcji gazów zapraszamy do Nas.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geovision »

  Strona poświęcona tematyce systemów telewizji dozorowej CCTV opartej na kartach komputerowego zapisu Geovision. Aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość obrazu, karty Geovision wykorzystują zaawansowaną cyfrową kompresji wideo (WAVELET, MPEG-4 lub GeoMPEG-4). Karty Geovision to jeden z tańszych sposobów budowy dużych systemów telewizji przemysłowej. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów oraz zagwarantować kompleksową obsługę. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu na którym znajdą państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych produktów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Przedsiębiorstwo FORTEC przedstawia Państwu zasobny wachlarz artykułów takich jak: kamery CCTV (zewnętrzne bądź wewnętrzne: kopułowe, PTZ, rodzaju "kompakt"), rejestratory sieciowe (pozwalające na szczegółowy monitoring IP) i wszelkiego modelu osprzęt: obiektywy, uchwyty i inne. Przy użyciu naszej gamy urządzeń, telewizja przemysłowa będzie nowatorska oraz bezusterkowa. Najwyższej klasy kamery przemysłowe, obiektywy przyczynią się do tego, że telewizja dozorowa będzie niezwykle niezawodna. Ponadto nasza oferta handlowa zawiera także kamery inspekcyjne, jakie pozwalają na monitorowanie trudno dostępnych miejsc. Nasze urządzenia wyróżniają się najnowszymi rozwiązaniami, które zapewniają długoletnie i sprawne wykorzystanie. Pod podanym linkiem sieciowym: fortec.pl dostępny jest nasz sklep internetowy, w którym znajdziecie Państwo potrzebne produkty. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów i składania pytań o produkty poprzez opcję KONTAKT. Fachowi pracownicy odpowiedzą na jakiekolwiek Państwa zapytania.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestratory dahua »

  Na stronie znajdą państwo informacje dotyczące tematyki telewizji przemysłowej. Na stronie znajdą państwo informacje na temat kamer SPEED DOME, kamer IP, klawiatur sterujących, rejestratorów DVR oraz rejestratorów NVR. Zaufanie klientów osiągane jest poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych klientach. Firma BSC cieszy się szerokim zainteresowaniem na polskim rynku dzięki swojej bezawaryjności oraz bogatym asortymentem urządzeń. Na stronie znajdą państwo szczegółowo opisane produktu dostępne w naszych sklepach. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu na którym znajdą państwo wszystkie informacje.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rewizor »

  Firma APE Computers trudni się usługami związanymi z obsługą sprzętu komputerowego. Ich specjalizacja to obsługa informatyczna firm i klientów prywatnych. Zespół przygotowuje interesujące szkolenia z obszaru obsługi komputerów. Do zadań pracowników zalicza się również naprawa urządzeń peryferyjnych, sprzętu komputerowego i zarządzanie serwerami. Zapewniają oni usługi powiązane z urządzeniami fiskalnymi, telewizją przemysłową. Osoby korzystające z usług firmy mogą liczyć na profesjonalną pomoc zdalną i indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zamki szyfrowe »

  Nasza firma pomoże Państwu w zapewnieniu bezpieczeństwa waszego domu czy firmy. Na rynku działamy już od wielu lat dlatego możemy zaproponować sprawdzone rozwiązania w okazyjnych cenach. Warto nam zaufać.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się konserwacją systemów alarmowych w Bydgoszczy i województwie. Czteroletnie doświadczenia procentują licznymi kontaktami, a z naszych usług liczni klienci. Pracowaliśmy między innymi przy tworzeniu strefy kibica w Gdańsku. Zapewniamy prawdziwy profesjonalizm. Dysponujemy najnowszym sprzętem. Zajmujemy się między innymi instalacją sieci komputerowych oraz instalacji tv-sta. Pracownicy pobierali doświadczenia u renomowanych graczy na rynku alarmowym. Zawodowa i szybka obsługa to podstawowe cechy jakimi się wyróżniamy z pośród konkurencji. Przygotowujemy także systemy elektryczne, które konieczne są do właściwego działania systemu alarmowego.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doskonałej klasy kamery CCTV »

  Doskonałej klasy systemy alarmowe, takie jak da przykładu czujki gazu, kontrola dostępu umożliwiająca ogarnięcie ruchu pojazdów na obszarze firmy oraz telewizja przemysłowa umożliwiająca przeprowadzanie nadzoru nad pracownikami oraz skuteczną ochronę mienia firmy… to tylko wybrane propozycje z szerokiej palety usługowej, jaką proponuje nasze przedsiębiorstwo CCTV. Należy tylko odwiedzić niniejszy portal online, by sprawdzić jak atrakcyjna jest nasza oferta, która obejmuje specjalistyczny montaż systemów alarmowych dla firm, jak również systemy alarmowe do domu – zapraszamy!

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radiotelefony »

  Proponujemy Państwu innowacyjne systemy zabezpieczeń wszelakiego typu obiektów. Działania koncentrują się na radiokomunikacji, telewizji CCTV i systemach gaśniczych. Dystrybuujemy fachowy sprzęt radiokomunikacyjny, w tym radiotelefony. O wysokim poziomie realizowanych usług świadczy spora grupa zadowolonych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rozległą wiedzę branżową. Podejmujemy się realizacji trudnych zleceń dostosowanych do wymagań klienta. Zatrudniamy kompetentnych inżynierów zapewniających najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie domofony w Krakowie »

  Krakowskie przedsiębiorstwo MASTER jest specjalistą w dziedzinie alarmów (Kraków) i monitoringu. Zakład działa już ponad 20 lat i cały czas się rozkręca. Ponadto zakład opracowuje i usprawnia systemy alarmowe (Kraków) i nagłośnienie obiektów. Para się też ochranianiem pojazdów. Bez przerwy funkcjonuje dział napraw. Idzie zgłaszać w przypadku awarii przez cały tydzień. Doświadczona załoga z zapałem zrealizuje każde zamówienie i dołoży starań, żeby spełnić wymagania konsumenta. Należałoby zainstalować autoalarm (Kraków), aby zagwarantował kontrolę samochodu.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elshop - elektroniczne systemy zabezpieczeń »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »