Strony związane z hasłem 'transport międzynarodowy':

 • Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław »


  Jesteśmy rodzinną firmą transportową świadczącą profesjonalne usługi transportowe krajowe i międzynarodowe oraz przeprowadzki mieszkań,domów,biur. Zapewniamy Państwu szybki, tani i solidny transport na terenie Wrocławia, Polski oraz całej Europy. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel, nowy tabor aut pozwalają na oferowanie usług najwyższej jakości. Gwarantujemy Państwu terminowość, fachowość oraz bezpieczeństwo ładunku. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Anglia »

  Prezentujemy atrakcyjną ofertę usług transportowych firmy Duda Transport & Spedition. Przedsiębiorstwo świadczy usługi przewozu całopojazdowego krajowego i międzynarodowego. Organizujemy transport do państw UE, takich jak Anglia. Tabor firmowy składa się z młodych aut, które nie przekraczają 5–ciu lat. Proponujemy przewóz rozmaitych ładunków na konkurencyjnych warunkach. Działalność koncentruje się na transporcie ciężarówkami o ładowności do 24 t. Oferta adresowana jest do przedsiębiorstw oraz do koncernów międzynarodowych.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy Polska Niemcy »

  Przedstawiana firma posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie osób. Posiadamy wysokiej klasy, komfortowo wyposażone busy na trasie Polska – Niemcy. Tworzymy zespół odpowiedzialnych pracowników zapewniających najlepszą jakość usług. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do grup zorganizowanych. Nasza oferta obejmuje również sprowadzanie pojazdów. Gwarantujemy Państwu niezawodną i profesjonalną obsługę. Kładziemy ogromny nacisk na przepisową i bezpieczną jazdę.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FTL TRANSPORT SPEDYCJA - FTLFTL »

  Nasza Firma została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,FTL TRANSPORT SPEDYCJA stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.Naszym Klientom oferujemy:obsługę przesyłek od kartonu do ładunku wielotonowegocodzienne połączenia z większością krajów europejskichkrótkie terminy dostawwspółpracę z lokalnymi liderami rynku spedycyjnegoskanowanie przesyłek na każdym etapie transportuśledzenie statusu przesyłki oraz bieżący dostęp do dokumentów z dostawy w serwisieobsługę projektów konsolidacyjnychnowoczesną flotę transportową w połączeniach międzynarodowychprofesjonalną obsługę umożliwiającą bezpośredni kontakt z opiekunem Klienta.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »