Strony związane z hasłem 'wiązarki':

 • Wiązarki do taśm »

  Palety produkcyjne, wesprzemy w tej i pozostałych kwestiach. Na witrynie www firmy KONTEX odszukacie Państwo całą ofertę na usługi jakimi firma szię się frapuje. Jesteśmy przedstawicielem ASSYX GmbH & Co.KG i naturalnie nie jest to jedyna firma, z którą współpracujemy. Pod warunkiem, że poszukujecie Państwo dobrego partnera w biznesie to możecie być pewni, że KONTEX jest naturalnie takim partnerem. Zapraszamy niezwykle ciepło wszystkich zainteresowanych do grona zadowolonych Partnerów.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owijarki, wiązarki, systemy pakowania - Signode »

  Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat projektuje oraz wytwarza kompleksowe układy wiązania m. in. owijarki i wiązarki. Instrumenty oraz machiny do niezawodnego, oszczędnego spajania za pomocą taśm oraz foliowania wszelakiego typu produktów. Nasz wybór obejmuje artykuły eksploatacyjne, przybory ręczne, pneumatyczne a także akumulatorowe, wiązarki stolikowe i maszyny stacjonarne wespół z wszechstronną usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość i innowacyjność naszych produktów a także usług.

  Od 1913 roku przedsiębiorstwo SIGNODE planuje oraz rozwija wszechstronne systemy owijania. Oddział serwisu świadczy usługi w aspekcie: konsultingi, identyfikacji oraz dostawy części zamiennych, renowacji gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, rekapitulacji na bazie odrębnych umów serwisowych. Wiedza a także obfita propozycja produktów a także usług umożliwiają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozstrzyganiu przeciwności z obrębu pakowania Państwa wyrobów, dopasować adekwatne sprzęty jak również maszyny zapewniając dostawę materiałów eksploatacyjnych i całościową usługę serwisową.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »