Strony związane z hasłem 'wrocław':

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Www.plusgarden.pl »

  PLUSGARDEN jest prężnie rozwijającą się agencją, która świadczy usługi z obszaru Ogrody Wrocław. Tym, w czym najlepiej się czujemy, jest projektowanie oraz adaptacja zielonych obszarów zarówno dla klientów indywidualnych jak i społecznych.
  W naszych projektach kierujemy się kanonem zrównoważonego rozwoju, wskutek czego planowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym elementem okolicy, nie trwoniąc indywidualnego stylu odpowiadającego wyobrażeniu kontrahentów.
  Wpis ma na celu promocję strony projektowanie ogrodów Wrocław. Zachęcamy do odwiedzenia strony.
  Polecamy odwiedzenie naszej strony internetową, gdzie opublikowaliśmy zdjęcia z naszych realizacji oraz wyszczególniliśmy nasze usługi ogrodnicze.
  Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia i przyległości, albowiem właśnie tam mamy siedzibę.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków »

  Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa.
  Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu. Oferujemy również odpowiednie rabaty oraz niższe ceny. Informację przekazujemy telefonicznie lub mailem.
  Z każdą osobą rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące i zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach.
  Kurs oferuje dostęp do zadań i tematów on-line w domu poprzez logowanie na stronie internetowej Elipsy, jest to nasze autorskie rozwiązanie, które zastosowaliśmy w roku 2006.
  Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym oraz asystenci kursu, absolwenci Elipsy, studenci WAPK. Na lekcjach przebywa 3 prowadzących.
  Pracę rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tamtej pory zajęcia kończą się sukcesami zdających na studia. Szkoła rysunku Elipsa jest placówką prywatną.
  Każdego roku kursem jest zainteresowane spore grono licealistów, studentów oraz osób pasjonujących się rysunkiem. Zapraszamy również na wakacyjny kurs rysunku odręcznego w pracowni Elipsa
  i w interesujących plenerach Krakowa, a także na kursy historii sztuki przygotowujące do matury, zajęcia prowadzi wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kapitalne imprezy integracyjne w mieście Wrocław »

  Firma warsztaty-integracyjne.pl pochłania się wszechstronną organizacją warsztatów tudzież wyjazdów integracyjnych dla firm, instytucji oraz klientów firmy. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrę i obszerne doświadczenie w tej specjalności. Oprócz prowadzenia warsztatów dla firm zajmujemy się też obsługą imprez integracyjnych Wrocław (firmowych), prowadzimy szkolenia integracyjne dla firm - taka forma teambuildingu to kapitalna budowa zespołu. Zapraszamy do zabawy.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernictwo Wrocław »

  Jesteśmy zakładem usługowym świadczącym swoim klientom usługi w zakresie lakiernictwa i napraw lakierniczych. Posiadamy własną nowoczesną i profesjonalną lakiernię na terenie Wrocławia, która na swoim wyposażeniu ma komorę bezpyłową zapewniającą najwyższą jakość powłoki lakierniczej. W naszym zakładzie znajduje się również mieszalnia lakierów wodnych, którą homologuje większość producentów samochodów. Wszystko to razem sprawia, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, co potwierdzają zadowoleni klienci.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Wrocław »

  Miło zapraszam na witryne internetową wrocławskiej spółki developerskiej o nazwie Vantage Development SA powiązanej z spółką o nazwie Impel. Przedstawiana witryna poświęcona jest jednej z inwestycji wykonywanych przez ukazywaną firmę. Inwestycja owa zwie się Promenady Epsilon, jest to biurowy budynek, jaki wznoszony jest w zakresie sporego kompleksu nazwanego Promenady Wrocławskie. Budynek biurowy ten zlokalizowany jest w środku Wrocławia przy ul. Rychtalskiej. Opisywane promenady jest to pierwszy etap inwestycji, jaka zapewnia zaistnienie 2000 apartamentów jak też 80 tysięcy m2 biur. Można powiedzieć, iż wydarzenie to jest jednym z większych we Wrocławiu. Biurowiec ma przestronne wnętrze, jakie daje szansę na zaaranżowanie naturalnie oświetlonych przestrzeni biurowych, jak też upraszcza ich umeblowanie.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Developer Wroclaw »

  Vantage Development oraz BNM to cieszące się sporym uznaniem na rynku firmy developerskie, które wspólnie zdecydowały się na realizację projektu o nazwie Centauris. Nawiązuje do usytuowanego w centrum Wrocławia nowego osiedla. Niezaprzeczalnym atutem tego zakątka jest bliskość Parku Skowroniego, jak również spełniające najwyższe standardy nieruchomości. Celem zadania było stworzenie przyszłym lokatorom dogodnych warunków do codziennego funkcjonowania. Dlatego budowle wyposażone zostały w dyskretny program ochrony czy przestronne balkony.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Firma Sidor Transport Przeprowadzki to najlepsza firma zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym. Posiadamy ogromne doświadczenie, solidny i zgrany zespół pracowników. Wykonujemy usługi transportowe już od ponad piętnastu lat. Najwyższą jakość może potwierdzić zdobyty certyfikat kompetencji zawodowych w kierunku transportu. Polecamy się !!! Zespół Sidor Transport.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Construction Net-Fair »

  Biblioteka ponad 120 000 materiałów budowlanych, 900 producentów budownictwa. Posiadamy: płytki, wanny, cegły, materiały instalacyjne, kleje, złącza, kabiny prysznicowe i pozostałe materiały budowlane. Swoje oferty wystawiają u nas hurtownie materiałów budowlanych z całej Polski a w tym: z Poznania, z Warszawy, z Wrocławia, z Krakowa, z Gdyni, Z Sopotu, z Koszalina.
  Zarówno przeglądanie jak i wystawiane sklepu czy usług w c-n-f.pl jest w pełni darmowe. Posiadamy produkty takich marek jak: Porotherm, Creaton, Isover, Buderus, Junkers, Vaillant, Ytong, Silka, Solbet, Leier, Rockwoll, Braas, .

  Prowadzisz firmę budowlaną lub hurtownie z materiałami budowlanymi? Aby wystawić swoją ofertę w c-n-f.pl nie potrzebujesz sklepu internetowego.
  Wystarczy założyć darmowe konto aby rozpocząć handel z wykorzystaniem Internetu.
  ZAPRASZAMY do wystawienia pełnej oferty materiałów budowlanych czy usług budowlanych.

  materialy budowlane

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper wrocław »

  Marzysz o swoim własnym gniazdku w cichej okolicy lecz równocześnie niedaleko centrum miasta? Wynaleźć taką okazję to w rzeczy samej trudna sprawa. Teraz większość deweloperów decyduje się na inwestycje mieszkaniowe z dala od ulicznego szumu na obrzeżach miasta bądź absolutnie poza nim. Są to nierzadko podmiejskie wsie oraz małe miejscowości. Nie ma tam na nieszczęście łączności komunalnej i trzeba dojeżdżać do centrum prywatnym wozem. Jest to pewna z genezy miernej sławy takiego założenia. Dużo lepszym wyjściem jest wznoszenie budynków mieszkalnych blisko centrum, niemniej jednak w miejscu gdzie za pośrednictwem komunikacji miejskiej w niewielkim czasie trafimy w każdy zakątek aglomeracji. Mieszkania w takich okolicach cieszą się gigantycznym zainteresowaniem mimo że ich ceny z dnia na dzień wyrastają coraz z większym natężeniem.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Brzeg nauka jazdy Oława »

  OSK Major Nauka Jazdy Oława, Brzeg, Opole. Zapraszamy na Kursy Nauki Jazdy Kategorii A1, A, B1, B, C, D, T, E oraz Jazdy Doszkalające. Nauczymy Cię, w jaki sposób jeździć ekologicznie i ekonomicznie – z korzyścią nie tylko dla środowiska, ale przede wszystkim własnej kieszeni. Wystarczy kilka godzin praktycznej jazdy z naszym instruktorem, a nabierzesz wielu pozytywnych nawyków, dzięki którym użytkowanie samochodu będzie dużo przyjemniejsze, efektywniejsze i bezpieczniejsze. Egzaminy zdaje się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu i w Opolu.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Deweloper »

  Twierdzisz że uda Ci się samemu odnaleźć nieruchomość na dolnym śląsku? My uważamy że z naszą pomocą znajdziesz jeszcze lepsze mieszkanie sprzedaż marzeń, ponieważ mamy informacje o obecnym stanie rynku deweloperskiego i współpracujemy z deweloper Wrocław aby wszelkie wiadomości z naszej strony były jak najbardziej aktualne i najciekawsze. Gwarantujemy Ci że ponowne szukanie nowe mieszkania Wrocław będzie o wiele prostsze.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław wypożyczalnia »

  Nasi pracownic tworzą firmę z gotowymi rozwiązaniami dla branży. wypożyczanie samochodów Nasz zespół tworzy grupa fachowców, która w swoją pracę wkłada serce i zaangażowanie, jednocześnie potrafimy sprawnie realizować zamówienia. Codziennie dajemy z siebie wszystko aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony dając nam jednocześnie maksimum zadowolenia. Naszą specjalizacją jest wypożyczalnia samochodów Wrocław Realizowane przez nas samochody odpowiadają różnego rodzju standardom SEO. Oferujemy także taką usługę jak samochody dostawcze. Posiadamy wielu klientów w pełni zadowolonych z naszych usług wypożyczania, i często polecają nas znajomym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW i do zapoznanie się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ścierne »

  Sprzedaż produktów firmy ABRASIVI obejmuje szeroką gamę materiałów ściernych przeznaczonych specjalnie do obróbki metalu, drewna, tworzyw sztucznych i marmuru.Włóknina ścierna to bardzo elastyczny materiał ścierny odporny na wodę i rozpuszczalniki, o wysokiej zdolności do nadawania struktury matowanej a także niskim stopniu odkształcania i odbarwiania obrabianych przedmiotów.Włóknina ścierna nie zmienia się pod wpływem pracy umożliwiając jego wielokrotne użytkowanie oraz stałą wydajność.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Projektowanie wnętrz to nie przelewki. Dziedzina jest niezwykle trudna i wymagająca niezwykle bogatej i urozmaiconej wiedzy oraz umiejętności praktycznych i technicznych. To nie zajęcia dla każdego a wręcz odwrotnie - dobrze wykonywać zawód architekta wnętrz mogę tylko nieliczni i najlepsi. Właśnie za takich uchodzimy i to nie bez przyczyny. Sprawdź nasze usługi i nas samych. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Wrocław »

  Na reklamowanej stronie internetowej mieszczą się przydatne informacje o krajowych lokalach gastronomicznych. Można tutaj znaleźć ciekawostki na temat nie jedynie menu, lecz także bieżących rabatów oraz planowanych imprez. Wszelkie walory restauracji hotelowych, pizzerii czy też tawern we Wrocławiu, w Łodzi, Szczecinie czy pozostałych miastach Polski zostały szczegółowo scharakteryzowane. Wszystkie osoby, które zapiszą się do newslettera będą dostawać informacje o najnowszych wpisach na stronie e-restauracja.pl.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Wrocław »

  Nie czekaj lecz skontaktuj się z nami po przygotowanie do druku. posiadacz jednostki jak natomiast postawa dostępna za marketing wie, iż bez homologicznej reklamy przykuwamy słuszny rozwój osoby. żeby zaradzić wyzwaniem reklamy, wszyscy chcą w jakiś sposób powstać na rynku. Zawodowy sprzęt do druku, zawodowa jego obsługa jak a sumienność a obfite doświadczenie sprawiają iż wszelacy nasi byli są bardzo zaspokojeni z naszych posługi. Inspirujemy wszelkie jednostki do nawiązywania stałych kooperacji jako poligrafia. Organizacji acz także nakład cyfrowy instytucji urządzającej imprezy masowe konieczna egzystuje banalna forma reklamy. Najłatwiejszą oraz sprawdzona od latek są ulotki informacyjne chociaż plakaty. Drukarnia we Wrocławiu przeprowadza wydruk jakiemukolwiek typu budulców we wszystkich możliwych wymiarach a wielkościach. Dzięki bajońskiemu zasobowi materiałowemu zamówienia uprawiane są szybko jednak trwale http://seodrukarenka.wordpress.com/2013/07/18/szybki-offsetowy-druk-ulotki/

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Uzależnienie można leczyć, dzięki nam wiele osób ODMIENIŁO SWOJE ŻYCIE !!! Jesteśmy pierwszym dolnośląskim ośrodkiem, który oprócz odtrucia (detoks) proponuje rzetelną, w pełni profesjonalną psychoterapię. Realizujemy skuteczny program terapeutyczny. W skład zespołu terapeutycznego wchodzą psychologowie, w tym specjalista terapii uzależnień, jak również osoby, które od wielu lat skutecznie radzą sobie z własnymi uzależnieniami (od alkoholu, narkotyków, leków) i po odbyciu odpowiednich szkoleń uzyskały kwalifikacje pozwalające na wykonywanie zawodu terapeuty uzależnień. Osoby te poza profesjonalną wiedzą mogą służyć własnym doświadczeniem, w szczególności doświadczeniem jak żyć godnie ze swoją chorobą.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • WROCEK: licencjonowani przewodnicy po Wrocławiu »

  WROCEK to przewodnicy, którzy kochają Wrocław i dla których jest on pasją.
  Przewodnicy po Wrocławiu z licencją i wiedzą, którą potrafią przekazać każdemu niezależnie od wieku. WROCEK to Wrocław i przewodnicy, którzy we Wrocławiu odnajdują piękno i szczególny klimat tego miasta. Każdy przewodnik po Wrocławiu zrzeszony w biurze WROCEK pokaże Państwu to co w tym mieście najciekawsze i najpiękniejsze. Z WROCKIEM zwiedzanie Wrocławia to niezapomniane chwile i wspomnienia pozostające długo w pamięci. Atrakcje Wrocławia z przewodnikami naszego biura będą dla Państwa szczególnie ciekawe. Organizujemy wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku, rezerwujemy noclegi, posiłki i bilety wstępu.
  przewodnicy wroclaw
  przewodnik po wroclawiu
  przewodnik wroclaw

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs sushi Warszawa »

  W zależności od miejsca na świecie czy też sytuacji kulturowych, istnieją wielorakiego typu kuchnie. Dzisiaj, dzięki możliwości bardzo dobrej komunikacji pomiędzy tymi regionami czy też kulturami, każdy ma okazję poznania innego typu smaków. Potrawą, która pomimo swojej egzotyczności zdobyła sukces we wszystkich regionach świata jest sushi. Dzięki ofercie jaką przedstawia Fabryka Siły Wody i Ognia, również w Polsce można efektywnie poznawać zalety jakie przedstawia sushi. W ramach propozycji FSWO najlepsi specjaliści w robieniu sushi proponują warsztaty sushi bądź kurs sushi. Specjalistyczna akademia sushi FSWO to szansa dla ludzi z Warszawy, Poznania, Wrocławia bądź też innych miast Polski, na poznanie wyjątkowości tej potrawy. Oprócz kursu robienia sushi, zainteresowane osoby mają możliwość zaznajomić się także z body sushi – bardzo szczególnym sposobem podawania tej potrawy. Prócz usług ws tylu szkolenia sushi lub sushi catering, FSWO przedstawia swym kontrahentom też innego rodzaju sposoby na poznanie urokliwości Dalekiego Wschodu. Zaliczają się do nich warsztaty origami, warsztaty kaligraficzne lub kursy parzenia zielonej herbaty.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piłka nożna w dmuchanych kulach i paintball na łuki »

  Przedsiębiorstwo bumper-tag.pl zapewnia wyróżniające atrakcje na imprezy. Dysponuje w swojej ofercie bubble football Wrocław innymi słowy piłka nożna w dmuchanych kulach, archery tag czy paintball na łuki. Siedzibę swojej firmy posiadamy we Wrocławiu, jednak działamy na terytorium całego kraju. Ponadto bumper-tag pochłania się całościową organizacją imprez tudzież eventów integracyjnych dla firm. Niezwykle ciepło zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

  Data dodania: 27 03 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »