Strony związane z hasłem 'wróżby':

 • Wróżbita Bogumił - Wróżby Online »

  Prywatna strona internetowa najlepszego wróżbity i jasnowidza Bogumiła. Słynie on w sieci jako profesjonalny człowiek z poważnym podejściem do tematyki wróżbiarstwa. Każdy problem rozpatruje indywidualnie i z ogromną dokładnością. Wróżby sporządzane są skrupulatnie a jego talizmany energetyczne stały się ostatnio bardzo popularne. Wróżbita Bogumił, może dla Ciebie zrobić także oczyszczenie energetyczne a nawet zdjąć rzuconą klątwę.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z kart tarota »

  Zapewne większość z Was słyszało czym są wróżby z kart tarota. Niestety wciąż pozostaje wiele osób sceptycznie nastawionych do owych spraw. Ja jestem zawodowym wróżbitą od paru lat i mogę z całą pewnością powiedzieć, że pomogłem niejednej osobie. Wielu klientów na początku nie wierzyło w to co mówię, lecz kiedy przepowiednie zaczęły się spełniać zmienili całkowicie nastawienie. Prawda jest taka, że istnieją ludzie potrafiący przewidzieć przyszłość, i w razie jakichś problemów warto skorzystać z ich usług. Jestem pewny że nie pożałujecie tego i będziecie regularnie korzystać z usług wróżek.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Irmina May-Wróżba »

  Jasnowidzenie, wróżby i przepowiednie tarota oraz rytuały białej magii to oferta wróżki Irminy May, która ma dla Państwa niezwykle skuteczny sposób na rozwiązywanie problemów, przyciąganie miłości, dobrobytu i satysfakcji zawodowej.
  Ten niezwykle skuteczny sposób na szczęście znało dotąd niewiele osób na świecie.
  Jednocześnie wróżby z kart tarota, prognozy i rytuały wróżki Irminy May wpływają pozytywnie na wszystkie sfery życia.
  Dzisiaj i Ty poznasz ich moc . Seans tarota czy biała magia w niekonwencjonalny sposób pomogą uzdrowić i rozwiązać problemy z partnerem, szefem, finansami i przywrócą radość życia oraz uśmiech na twarzy.
  Wystarczy, że wyślecie Państwo e-maila z pytaniem lub opisem sytuacji, a wróżka Irmina May zaproponuje najlepsze dla tej konkretnej sytuacji rozwiązanie.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaklęcia »

  W Internecie nie znajdziemy dużo portali tego typu, a jak już są oferują nam błędne informacje.. Jednakże tutaj jest autentyczne. W tym miejscu poznamy prawdę o sobie, o miłości jaka może nadejść, normalnie wszystko! Na portalu spotkamy się z tłumaczeniem tarotów, jak i oraz Afirmacje online. Możemy zarejestrować się na czacie i zapoznać się ze swoim pozytywnym tarotem, w tych czasach jest to ważne bo może nam dać znać co dalej z Naszym życiem.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Warszawa »

  Wróżka powinna być osobą spełniającą nasze oczekiwania i być profesjonalistką. Na pewno każdy z Was zastanawiał się kiedyś, kto korzysta z pomocy wróżek czy jasnowidzów. Odpowiedź będzie bardzo trywialna: prawie każdy. Rady zapisanej w gwiazdach szukają dyrektorzy, kierownicy, osoby publiczne - często ludzie nastawieni do wróżenia bardzo sceptycznie, ale przyciągani do gabinetu czystą ciekawością. Ezoteryka nadal jest tematem kontrowersyjnym. Co nie znaczy, że nie przyciąga, nie interesuje, nie intryguje. Z pomocy wróżek często korzystają nawet wróżki we własnej osobie. Dlaczego? Jednym z powodów jest ten, że gdy ktoś sam stawia sobie karty, bardzo trudno jest mu zachować zdrowy dystans. Wróżka Warszawa zaprasza.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby na Andrzejki »

  Wrozbyandrzejkowe.pl to strona za pomocą której znaleźć możemy inspiracje na spędzenie nocy andrzejkowej, w nieco inny sposób niż dotychczas. Na początku warto poczytać nieco o historiiŚwiętego Andrzeja, a dopiero potem wziąć się za poznawanie poszczególnych rodzajów wróżenia. Serwis ten powie Ci jak wróżyć przy użyciu kwiatów, kości, talerzy, czy liczb. Nie licząc walorów takich jak urozmaicenie przyjęcia andrzejkowego, strona ta – jeśli tylko zapragniesz zagłębić się w jej treści, wyjaśnizagadnienia z różnych dziedzin ezoteryki, sztuki wróżenia z Tarota, czy odświeży Ci dawno nie używane przez Ciebie przysłowia, które są przecież bardzoważnym elementem tradycji.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Witam serdecznie na mojej stronie.
  Mam na imię Agnieszka. Jestem tarocistką, jasnowidzem.
  Od dziecka przyglądałam się jak moja babcia wróżyła członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym.
  Była w tym naprawdę dobra, pomogła wielu osobom.
  Już kiedy byłam w szkole podstawowej koleżanki prosiły mnie abym stawiała im tarota. Wróżyłam także w czasach licealnych, na studiach.
  Kiedyś uważałam moją niezawodną intuicję za przekleństwo- często bałam się swych myśli, a także tego, że potrafię przewidzieć złe wydarzenia! Z czasem jednak dostrzegłam, że dzięki niej mogę wiele ofiarować innym.
  Dziś mam 27 lat i wróżę nadal. Dlaczego? Ano dlatego, że bardzo chcę pomagać osobom, które zmagają się z wieloma problemami. Tarot niejednokrotnie kieruje nas na właściwą drogę, podpowiada, doradza, daje odpowiedź na dręczące nas pytania.
  Do tej pory wróżyłam w domu, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Jednak coraz więcej osób nakłaniało mnie abym prowadziła, , tę działalność” drogą internetową.
  Dlatego, już od teraz możecie poprzez E- mail czy SMS zwracać się do mnie o postawianie tarota.
  Ponadto na stronie znajduje się bardzo wiele ciekawostek. Możecie dowiedzieć się wiele o znaczeniu swego imienia, o Waszych znakach zodiaku, o wpływie numerologii, a także gwiazd i planet na nasze życie.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »