Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · następna strona »
 • Pneumatyka siłowa »

  Oferujemy sprzęt i osprzęt pneumatyczny dla pneumatyki przemysłowej i siłowej. Pneumatyka to nasza główna specjalizacja i ze swojej oferty pragniemy wyróżnić:
  1. Nowoczesny i szybki serwis kompresorów. Serwis kompresorów oraz innych maszyn i urządzeń pneumatycznych. Serwis kompresorów przeprowadzany przez fachowców - na dowód tego dajemy gwarancję !
  2. Reduktor do argonu oraz innych gazów niepalnych. Reduktor do argonu pokryty mosiądzem. Reduktor do argonu - to sprawdzony reduktor do butli gazowych.
  3. Węże do pary o różnej średnicy wewnętrznej i zewnętrznej. Nasze węże do pary obsługują ciśnienie robocze równe 17 bar. Węże do pary 40 metrowe do pary wodnej nasyconej.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Suwnice wysuwne - urzadzenia dźwignicowe »

  W dzisiejszych czasach logistyka materiałów jest bardzo podstawowy, w związku z tym wskazane jest sprowadzić w optymalne maszyny. Przedstawiamy Państwu Nasze suwnice , to znaczy urządzenia dźwigowe przydzielone do transportowania artykułów w zamyśle zainicjowania biegu produkcyjnego. Każda suwnica bez względu na to czy jest mała i jak implementowana w hali czy dalece masywniejsza - musi działać niezawodnie i dawać wielkie poczucie ochrony z powodu na masę artykułów. Idealnym podejściem w zróżnicowanych sektorach przemysłowych są dodatkowo żurawie - najpopularniejsze maszyny w braży.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.Mawe.com.pl »

  Mawe to firma posiadająca swoją główną siedzibę w mieście Bielsko-Biała. Jesteśmy przedstawicielem renomowanego koncernu Nilfisk-ALTO, który trudni się wytwarzaniem urządzeń do sprzątania. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm sprzątających, a także do innych dużych podmiotów, gdzie takie urządzenia mogą znacznie ułatwiać pracę. W ofercie asortymentowej dostępne są przede wszystkim odkurzacze przemysłowe samoobsługowe, szorowarki, zamiatarki i myjki ciśnieniowe. Gwarantujemy doskonałą jakość oferowanych urządzeń oraz dużą skuteczność ich pracy. Wszystkie nasze urządzenia oprócz niezawodności odróżniają się także ergonomią pracy. Z całą pewnością możecie nam Państwo zaufać, ponieważ mamy rozległe doświadczenie i mnóstwo usatysfakcjonowanych odbiorców. Ponadto prowadzimy własny serwis gwarancyjny oraz w późniejszym czasie. Na okoliczność napraw udostępniamy urządzenia zastępcze. Zatrudniamy u nas samych najlepszych pracowników posiadających rozległą wiedzę, którzy bardzo chętnie wspomagają doradztwem technicznym i wszelką inną pomocą.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsza instalacja grzejników na południu Polski »

  Montaż instalacji w Jaworznie. Pompa ciepła to nowoczesne oraz ekologiczne źródło ciepła. Montaż instalacji oparte na kotle gazowym jest komfortowym rozwiązaniem. Opłaca się montować kondensacyjne pompy cieplne. Są one oszczędne oraz wydajne. W Jaworznie grzejniki stają się coraz bardziej popularne. Wyróżniamy kotły gazowe jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Kotły dwufunkcyjne oprócz funkcji centralnego ogrzewania oferują również możliwość podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Kotły węglowe z podajnikiem i bez podajnika. Zapewniają bardzo dobre parametry pracy i wysoką sprawność. Jako paliwo wykorzystują ekogroszek, węgiel. Ekogroszek najlepszej jakości jest dostępny w wielu punktach w Jaworznie. Kocioł węglowy klasy 5 jest ekologicznym źródłem ciepła. Zakup kotła węglowego klasy 5 może zostać częściowo zrefundowany w ramach dotacji z Urzędu Miasta. Ekologicznie w Jaworznie. Kocioł gazowy jest innowacyjnym oraz zaawansowanym technologicznie urządzeniem grzewczym. Przepływające przez agregat powietrze nagrzewa się i jest źródłem ciepła. W okresie grzewczym pompa ciepła stanowi źródło ciepła, w lecie może działać jako klimatyzator. Grzejniki mogą współpracować z kolektorami słonecznymi i takie rozwiązanie jest coraz bardziej powszechne w Jaworznie. New design w Jaworznie. Wyposażenie łazienek to bardzo trudne zadanie. W Jaworznie klienci są bardzo wymagający. Najważniejsze zadanie to umiejętne zamaskowanie wszystkich części instalacji wodno – kanalizacyjnej. Oferujemy rozwiązania ciekawe oraz innowacyjne. Na potrzeby Klienta łączymy tradycję z nowoczesnością. Instalacja wod.-kan. to skomplikowany proces do wykonania którego warto zatrudnić ekspertów. O fachowców coraz trudniej nie tylko w Jaworznie. Montaż instalacji wod.-kan. powinien opierać się na solidnych wykonawcach, atestowanych materiałach oraz fachowym doradztwie. Nasza firma działa w Jaworznie. Montaż instalacji może odbywać się jednak w każdym miejscu.

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prohamat - suwnice, przenośniki, żurawie »

  Głównym komponentem każdej produkcji są odpowiednie urządzenia. Muszą one zagwarantować bezproblemowe oraz nieustanne funkcjonowanie, bezpieczeństwo pracy oraz duże możliwości nośne. Suwnica to rewelacyjne rozwiązanie pozwalające na transportowanie rzeczy na niewielkie odległości. Zwykle montuje się je na zewnątrz, a ich głównym celem jest dostarczanie materiałów do produkcji końcowego wyrobu. Natomiast w przedsiębiorstwach produkcyjnych stosuje się przenośniki. Zdajemy sobie sprawę z tego jak potrzebna jest wszelka przestrzeń, właśnie dlatego zbudowaliśmy przenośniki, które mogą Państwo przytwierdzić wewnątrz budynku. Umożliwia to nie tylko większą powierzchnię do produkcji, ale też jest bezpieczniejsze dla pracowników. Własnie dlatego wytwarzane przez naszą firmę żurawie to znana marka na europejskim rynku.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atc Polska »

  Przedsiębiorstwo ATCP oferuje różnego rodzaju produkty pneumatyki AirTac. W ofercie przedsiębiorstwa ATCP wyszukać możemy takie produkty jak: zawory ręczne/mechaniczne, zawory elektromagnetyczne, zawory pneumatyczne, siłowniki, osprzęt pneumatyczny oraz różnego rodzaju zespoły przygotowania powietrza. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby kontrahenci oprócz wsparcia technicznego otrzymywali także produkty najwyższej jakości. Obszarem działania przedsiębiorstwa jest cała Polska. W ofercie znajdziecie Pańśtwo siłowniki

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ellsaid - systemy teletechniczne Warszawa »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .
  Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki »

  Naturalnie, iż jedną z dużych zalet każdego urządzenia, jakim są sprężarki olejowe jest dla wielu prawdopodobnych przyszłych kontrahentów znaczna prostota korzystania z tego gatunku machiny. Dodatkowym ogromnie ważnym atutem jest rzetelność utworzenia dodatkowo oczywiście bezpieczeństwo użytkowania sprężarki. Zapraszamy ciepło na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka Kraków »

  Zajmujemy się instalacjami niskoprądowymi oraz tzw. inteligentnym domem. Naszą domeną są instalacje elektryczne, instalacja alarmowa, pomiary ochronne, pomiary oświetlenia. Nowe domy wymagają zabepieczenia mienia, jeśli poszukujesz fachowca systemów alarmowych w Krakowie skontaktuj się z nami. Pracujemy zwłaszcza na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Wdrożymy także instalacje antenowe, odgromowe, alarmowe, wideodomofonowe, komputerowe, kontroli dostępu. Wszyscy nasi pracownicy posiadają kwalifikacje SEP.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto warsztaty »

  Serwis E-warsztaty.com.pl zbiera w jednym miejscu najlepsze warsztaty samochodowe z Twojego regionu. Wejdź i znajdź adresy warsztatów najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Znaleźć tu można również różne przydatne porady motoryzacyjne dotyczące dbania o swój pojazd. To nie wszystko, gdyż serwis publikuje także różnego rodzaju ogłoszenia motoryzacyjne. Każdy kierowca znajdzie w serwisie E-warsztaty.com.pl coś dla siebie - już pierwsze odwiedziny sprawią, że będziesz zaglądał do nas częściej.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do lodów »

  Witamy, przedstawiamy profesjonalne maszyny do produkcji lodów - maszyny do lodów. Maszyny do produkcji i dystrybucji lodów włoskich wyposażone w stalowe pompy gwarantują uzyskanie produktu o dużej objętości i aksamitnej delikatności, a chłodzony zbiornik gwarantuje idealną temperaturę przechowywanej mieszanki lodowej. Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów, przy zachowaniu tradycji lodów rzemieślniczych i najbardziej srogich norm higieniczno-sanitarnych.Urządzenia Mantematik KEL są nowymi, rewolucyjnymi generacjami poziomych turbinowych frezerów Cattabrigi, które pozwalają na wyjątkowe wykonanie produktów - maszyny do lodów.Bardzo dobra tekstura, niska temperatura i maksymalna twardość lodów pomagają w zachowaniu tradycji produkcji doskonałych lodów, to wysoka jakość rzemieślniczych lodów produkowanych przy użyciu przednich kontrolek zgodnie z ochronnymi najbardziej ostrymi normami higienicznymi i sanitarnymi - maszyny do lodów.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja samochodowa »

  Czy ktoś z nas jeszcze do tej pory nie miał kontaktu z klimatyzacją? Jedni odczuli ulgę wchodząc do klimatyzowanego pomieszczenia, czy też na przykład do samochodu w przypadku klimatyzacji zastosowanej w samochodzie. Część natomiast zaś czuli się w takich klimatyzowanych miejscach odrobinę nieswojo. Z jakiej przyczyny? Zapraszamy po odpowiedzi na nasza stronę, gdzie prezentujemy zalety i wady pomieszczeń, które są klimatyzowane. Na stronicy www wyszperacie także i inne dane połączone z klimatyzatorami.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki śrubowe »

  Czym są sprężarki osiowe? Poszukujesz wiedzy na temat takich urządzeń jak sprężarki i nie wiesz w jakim miejscu je odszukać? Odwiedź na nasza witrynę internetową oddaną w całości tym urządzeniom. Wynajdziesz na niej podział sprężarek z opisem danego typu, a również zdjęcia tych urządzeń. Dowiedz się z jakiego powodu te urządzenia przemysłowe są tak znaczące w przemyśle. Zapraszamy niezwykle miło.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom Home Control KNX EIB Automatyka Sterowania Budynkiem »

  Inteligentny dom łączy wszystkie domowe instalacje w jeden spójny system. Oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, alarm, Audio/Video, rolety, automatyka bramowo-garażowa, nawadnianie ogrodu, HVAC, zostają połączone w jeden integralny system. Zarządzanie tak skomplikowaną automatyka domowa jest nadzwyczajnie proste i intuicyjne, może odbywać się w różny sposób: dotykowy panel usytuowany w dowolnym miejscu w domu, pilot radiowy, telefon komórkowy lub komputer który pozwala nadzorować pracę inteligentnego domu niezależnie od miejsca w którym akurat się znajdujesz. Zaskoczy Cię potencjał, jaki posiada Twój własny dom, a elastyczność systemu gwarantuje zmianę funkcjonalności w każdym momencie bez rujnowania wykończonych apartamentów. Inteligentny system automatycznie reguluje intensywność i barwę oświetlenia, aby zapewnić doskonałe samopoczucie domowników. Inteligentny dom zadba również o utrzymanie temperatury na ulubionym poziomie oraz obniży podczas nieobecności w trosce o nasz portfel oraz o ekologię. Na dobre samopoczucie domowników duży wpływ ma jakość powietrza wewnątrz domu, system rekuperacji cały czas będzie czuwał aby otaczające nas powietrze było świeże bez konieczności otwierania okien. Każdy z parametrów możemy zmienić w intuicyjny sposób jednym dotknięciem panelu dotykowego z wizualizacją systemu automatyki domu. Technologia KNX pozwala kontrolować zużycie energii elektrycznej i cieplnej, w zależności od Państwa potrzeb i możliwości, z troską o środowisko naturalne.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki tłokowe »

  Sprężarki tłokowe, które tworzymy kwalifikuje się do tych maszyn, jakie doskonale się nadają do wszystkich akcji przywarsztatowych. Ich jedną z nadrzędnych zalet jest uniwersalność oraz bezproblemowa obsługa. O ile szukasz tylko takiej maszyny, to nasza oferta jest dla Ciebie doskonała. Na domiar tego jeśli sprzedana przez nas sprężarka ulegnie usterce to służymy swoim serwisem. Na stronie odszukasz niezbędne dane, które umożliwią Ci zapoznanie się z naszymi sprężarkami.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krioterapia »

  Echo-Tech jako fachowa firma przekazuje pierwszorzędne technologie umożliwiające redukcję emisji hałasu do środowiska. Naszym elementarnym zamysłem jest dokonanie zadań zmierzających do modyfikowania stosownego klimatu akustycznego w otoczeniu człowieka (stanowisko pracy). Instalacje mają na celu zasłonę przed hałasem na stanowiskach pracy jak i w otoczeniu zewnętrznym.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doskonałej klasy kamery CCTV »

  Doskonałej klasy systemy alarmowe, takie jak da przykładu czujki gazu, kontrola dostępu umożliwiająca ogarnięcie ruchu pojazdów na obszarze firmy oraz telewizja przemysłowa umożliwiająca przeprowadzanie nadzoru nad pracownikami oraz skuteczną ochronę mienia firmy… to tylko wybrane propozycje z szerokiej palety usługowej, jaką proponuje nasze przedsiębiorstwo CCTV. Należy tylko odwiedzić niniejszy portal online, by sprawdzić jak atrakcyjna jest nasza oferta, która obejmuje specjalistyczny montaż systemów alarmowych dla firm, jak również systemy alarmowe do domu – zapraszamy!

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Owijarki, wiązarki, systemy pakowania - Signode »

  Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat projektuje oraz wytwarza kompleksowe układy wiązania m. in. owijarki i wiązarki. Instrumenty oraz machiny do niezawodnego, oszczędnego spajania za pomocą taśm oraz foliowania wszelakiego typu produktów. Nasz wybór obejmuje artykuły eksploatacyjne, przybory ręczne, pneumatyczne a także akumulatorowe, wiązarki stolikowe i maszyny stacjonarne wespół z wszechstronną usługą serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość i innowacyjność naszych produktów a także usług.

  Od 1913 roku przedsiębiorstwo SIGNODE planuje oraz rozwija wszechstronne systemy owijania. Oddział serwisu świadczy usługi w aspekcie: konsultingi, identyfikacji oraz dostawy części zamiennych, renowacji gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, rekapitulacji na bazie odrębnych umów serwisowych. Wiedza a także obfita propozycja produktów a także usług umożliwiają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozstrzyganiu przeciwności z obrębu pakowania Państwa wyrobów, dopasować adekwatne sprzęty jak również maszyny zapewniając dostawę materiałów eksploatacyjnych i całościową usługę serwisową.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Windy dla niepełnosprawnych »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska »

  Prowadzimy sprzedaż kompletów naprawczych skrzyń biegów, łożysk, sprzęgieł i wielu innych podzespołów związanych z tą częścią układu napędowego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wiodące marki głównych hurtowników między innymi Luk i Snr. Wszystkie części są fabrycznie nowe, skrzynie biegów są wcześniej sprawdzane i po regeneracji dzięki czemu mają Państwo pewność nabycia tylko sprawnych wyrobów. Umożliwiamy też wymianę części i kompletnych skrzyń w naszym warsztacie we Wrocławiu. Na żądanie konsumenta jesteśmy w stanie zdobyć również tańsze substytuty części.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: