Nawigacja satelitarna Podkategoria: Nawigacja satelitarna

 • Monitorowanie pojazdów »

  Dzięki charakterystycznym aplikacjom GPS, które dziś udostępniamy, dostępna jest kontrola zużycia paliwa. Oferujemy sposobność tworzenia raportów on-line, co gwarantuje bezzwłoczne wysyłanie danych pomiędzy poszczególnymi oddziałami organizacji w każdej firmie. Nie zwlekaj - zapytaj doradców o potencjał monitorowania Twoich aut. Współpraca z fachowcami w Naszej osobie daje ci możliwość całkowitej kontroli własnymi samochodami. Dzięki innowacyjnym aplikacjom, dostępne jest monitorowanie pracy pracowników korzystających z pojazdów podlegających śledzeniu ich lokalizacji. Warto wspomnieć, iż wdrożony system GPS, to świetna ochrona firmowego samochodu przed kradzieżą. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria samochodowe »

  Bieżących czasach niezwykle popularne są akcesoria samochodowe. Jednym z tych akcesoriów jest auto-mapa. Trudno sobie zobrazować jazdę wozem bez auto-mapy. Za pośrednictwem nawigacji życie prowadzących samochody stało się w dużym stopniu prostsze i przyjemniejsze. Wystarczy nastawić trasę w nawigacji i nie należy się o nic martwić, jako że nawigacja zakomunikuje o wszystkich następstwach na szosie. Akcesoria samochodowe to niezmiernie rozciągliwa branża, należy do nich również CB-radio. Największe grono użytkowników CB-radia tworzą kierowcy tirów. To oni zainicjowali modę na radio w aucie. Z powodu cb-radia driverzy raportują się o dokuczliwościach na trasie oraz wiodą ze sobą w szeregu przypadków niesłychanie ciekawe rozmowy.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automapa »

  Automapa jest urządzeniem zaprojektowanym dla osób poruszających się w terenie, charakteryzujące się małymi wymiarami oraz małą wagą. Na bieżąco mierzy wysokość, aby zapewnić możliwie wydajny wynik przedstawianych informacji. Automapa - Narzędzie korzysta z wysokiej jakości element GPS z obsługą standardów zapewniających szybkie wyznaczanie lokalizacji. Udostępnia również funkcję obecnej temperatury oraz opcję przypomnienia, która ostrzega użytkownika o braku aktywności stopera w trakcie ruchu. Oprócz tego w ofercie znajdują się również inne produkty. Radiotelefon to najprostsza wersja, która pracuje w zakresie podstawowym 15 kanałów z mocą nie przekraczającą 8W.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nawigacja satelitarna

Nawigacja satelitarna - nowa strona:

Adres: