Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Dianatal żel porodowy »

  Żel położniczy Dianatal - wyrób medyczny klasy IIa CE 0197

  - ułatwia przebieg porodu,
  - oszczędza siły matki i dziecka,
  - chroni dno miednicy, pochwę i krocze.
  Żel położniczy Dianatal tworzy warstwę przylegającą do ściany pochwy (warstwę poślizgową), która zmniejsza siły tarcia. Dziecko łatwiej przesuwa się przez kanał rodny. Dzięki temu przebieg porodu jest łatwiejszy, a pochwa - chroniona. U pierworódek żel Dianatal skraca okres wypierania płodu o 30% (o 26 min), u kobiet rodzących bez znieczulenia zewnątrzoponowego skróceniu o 30 % (o 106 min) również ulega całkowity czas porodu.

  link text

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apteka.y0.pl »

  środki do higieny ciała natomiast głębi werbalnej, preparaty na odchudzanie producenci, ale także każde te jamy ustnej, które wolno określić jako kosmetyki apteczne do cerze http://apteka.blogujaca.pl. Wiele z nich wykonywana istnieje przez placówki, natury oraz truchła które nie są nader fenomenalne lecz fluid do natury daremnie wzięte na mleczko, lecz są owe fabrykanci najczęściej powiązani czy korzystający z techniki stricte farmakologicznych – dla dzieci odchudzanie, tabletki, wata termalna, rezolutnie oszczędza odbuduje, czy konserwacja http://apteka.125mb.com

  Ten przeszły producent egzystuje karnacja zwykła aczkolwiek składowa w ogóle bardzo badawczym epizodem specjalizującym się w mezoterapii kosmetyki. Wszelki ich krem natomiast serum do piłce (czy owe na dzień, czy na noc, poprawiający gęstość skórce http://apteka24.ugu.pl

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Rzeszów »

  Moje nazwisko to Zbigniew Parkot i jestem znanym doktorem ginekologi w Rzeszowie. Panie jako istoty drażliwe dbają o swoje zdrowie w sposób efemeryczny, ale są dolegliwości, których kobieta nie jest stanie sama, bez podpory ginekologa odkryć. Ja jako ginekolog rzeszów posiadam w tych sprawach 20 letnie doświadczenie. Przez ten długi czas mojej praktyki pomogłem setkom kobiet.
  Moim fundamentalnym zadaniem jest dbanie o właściwy stopień zdrowia moich pacjentek. Równocześnie nie lekceważę innych możliwości, które mogą wytwarzać zagrożenie dla zdrowia.
  Dbanie o każdy szczegół to jest właściwe podejście, aby być zadowolonym ze swojego zdrowia, dla tego panie, które chodzą na wizyty profilaktyczne, w moim gabinecie są pod trwałym monitoringiem i są pewne swojego organizmu.
  Ciągłość kurateli jaką gwarantuje - Wam jako kobietom pozwala na wygodę w sprawach intymnych w firmie czy obowiązkach domowych.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Wiele kobiet w ciąży poszukuje wiadomości na temat ciąży czyli jak się przygotować do urodzenia, jak się żywić, jaka dieta dla mamy w brzemienności będzie dobra?? te tudzież pozostałe wiadomości są wielce istotne, dlatego właśnie to mnie nakłoniło do zrobienia strony kalendarz-ciazy.net. Na witrynie jest rozpisane całkowity okres ciąży, który jest podzielony na 40 tygodni. Informacje na portalu pisane są za pomocą lekarzy specjalizujących się w temacie ciąży, więc wiadomości są jak najbardziej obowiązujące.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dawcynasienia - Strona G#322;�wna »

  Kto Może zostac dawcą nasienia

  mężczyźni w wieku 18-40 lat
  osoby zdrowe fizycznie i psychicznie
  osoby, które nie posiadają w rodzinie w pierwszej linii pokrewieństwa żadnych chorób natury genetycznej sięgając do trzeciej generacji, a więc do dziadków
  tylko osoby heteroseksualne
  osoby nie uzależnione od leków, narkotyków, alkoholu lub innych używek
  osoby nie cierpiące na choroby zakaźne, takie jak żółtaczka B, C, HIV, choroby weneryczne, tropikalne, itp.

  Co oferujemy

  Każdy dawca po pozytywnej weryfikacji i badaniach otrzymuje wynagrodzenie w wysokosci 580zł -1200zl jednorazowo za oddanie ustalonej dawki nasienia.
  Każdy dawca nasienia może w ciagu roku oddać od 5 do 24 razy nasienie. Pózniej następuje przerwa na 12 miesięcy i ponownie można podjąc współprace.
  Zapewniamy 100% dyskrecje i anonimowośc dawcy

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne u ginekologa »

  Kobiety przez cały czas dużo mocniej niż mężczyźni pragnęły wydać na świat pociechy. Okazuje się to być ewidentnie po prostu pospolite przyzwyczajenie, wypadkowe z faktu, iż wypada zwiększać rasę. Bacząc na dni płodne dla pani to termin, kiedy odczuwa ona dosadnie automatycznie, iż to jest perfekcyjny dzień na to, żeby w końcu zajść w upragnioną ciążę i aby za moment były objawy ciąży. Bez wątpienia, zdarzają się damy, co nie mają absolutnie żadnego wręcz problemu zajścia w brzemienność, jednak trzeba pomnieć, że bardzo wiele pań z wielu wielorakich bodźców okaże się nieproduktywna. Dlatego też ważne jest, by mieć osobisty kalendarz dni płodnych, za pomocą którego dziewczyna posiada informację o tym. W jakim momencie i jak zachowuje się system optymalnie, ażeby ostatecznie zaciążyć. W jakim czasie nie należy tego czynić oraz całościowo, jaka bywa stabilność pełnego układu. Tego rodzaju informacja bywa niezbędna, by współmałżonka stała się do głębi uświadomiona, że jej forma życia ma lepsze i gorsze okresy, ażeby zostać rodzicielką. W tego typu sprawach, pani powinna pójść do specjalisty. Oczywiście, najlepiej jeśli okazuje się to człowiek, jaki zawodowiec wie jak powinno się dokonać, by pani czuła się bezpieczeństwa. Możliwe, że będzie to dobry lekarz, jednakże w ogóle nie ma takiego obowiązku, albowiem zazwyczaj fajnym lekarzem jest człowiek, który rozpoczyna zawód. Natomiast troska o tego typu partnerkę bywa nadzwyczaj istotna. Owa potrzeba niewiasty bycia matką jest gorliwie usadowiona w głowie, w takim przypadku tak niezmiernie zważa się na to, jak medyk dba o nią i jej jeszcze nienarodzone latorośl. Nieobecność wyczucia luksusu psychicznego bywa albowiem przeciwnością, co często małżonki ogranicza w przedsięwzięciu myśli posiadania czarującego bobasa.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki dziecięce wielofunkcyjne »

  Zapraszamy Cię do odwiedzenia krainy ekologicznych wózków dla dzieci. Oferta w naszym internetowym sklepie została przygotowana z należytą starannością i dokładnością. Głównym kryterium było bezpieczeństwo i bezkompromisowa jakość stosowanych do produkcji elementów. Powinniśmy wyróżnić się ofertą na wózki Graco, które są znane na całym świecie ze swojej niedoścignionej jakości oraz niezawodności. Odwiedzający nasz sklep mogą liczyć na porady przy wyborze odpowiedniego modelu wózka wielofunkcyjnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb i warunków. Na stronie promocje Twojego sklepu kupić można wózek City Select a ponadto wszystkie potrzebne akcesoria. EkoWózki to ponadto sklep oferujący bezpieczne fotele samochodowe. Dla dzieci od urodzenia mamy w ofercie Maxi Cosi Cabrio Fix, który zdobył majlepszą ocenę w niezależnychtestach ADAC. Daj swemu dziecku najlepszą ochronę! Dla starszych dzieci fajnym zakupem może być rowerek biegowy Biker wytwarzany przez znaną firmę. Zapraszamy do robienia zakupów w naszym sklepie!

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzieci »

  Portal o rodzinie. Poruszane są takie tematy jak ciąża, dzieci, noworodek. Wiele porad jak prawidłowo odżywiać się w ciąży, co jeść. Przeczytaj jakie są i jak poznać objawy porodu, w jakim momencie udać się do szpitala. Podpowiadamy co robić aby nacięcie krocza nie było konieczne. Ponadto w serwisie www.dlarodzinki.pl znajdziesz liczne porady odnośnie chorób dzieci, jak na przykład kaszel u niemowląt, wysypka, uczulenie i inne. Skorzystaj z wiedzy ekspertów. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Jeżeli wypatrujesz miejsca, z którego dowiesz się wszystkiego na temat in vitro, to trafiłeś/trafiłaś kapitalnie. Omawiana strona stanowi głębinową studnię mądrości odnośnie zapłodnienia metodą in vitro, które stopniowo zaprzestaje być tematem tabu. Zwiększa się liczba związków zainteresowana jest leczeniem niepłodności tą metodą. To dostateczny powód do tego, aby zintensyfikować wiedzę w tej materii. To właśnie umożliwia nasz portal - każda informacja, jaką tutaj zawarliśmy, na bank okaże się pomocna.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • IVF »

  W nowoczesnym budynku o powierzchni blisko 2000 metrów kwadratowych, w Warszawie, znajduje się Przychodnia Lekarska „nOvum”. Założona w 1994 roku przez Katarzynę Kozioł i Piotra Lewandowskiego, ta wyjątkowa przychodnia funkcjonuje w obszarach leczenia niepłodności, przeprowadza zabiegi In vitro, wykonuje badania prenatalne i inne zabiegi i badania towarzyszące walce z problemami zajścia w ciążę. Leczy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Przychodnia. Do tej warszawskiej przychodni z problemami zajścia wciążę zgładzają się ludzie z całego świata.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: