Psycholog Poznawczo - Behawioralny Gdynia

Jeśli szukasz doświadczonego psychologa w Gdyni, znajdziesz go w Pracowni Psychologicznej PEBE. W swojej ofercie gabinet psychologiczny posiada szeroki zakres terapii m. in. dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną psycholog poznawczo - behawioralną. W Pracowni Psychologicznej prowadzona jest psychoterapia dla dorosłych, która jest bardzo pomocna przy walce z depresją oraz radzeniu sobie z kłopotami osobistymi. Gabinet Psychologiczny PEBE oferuje również psychoterapię m. in. dla dzieci, która wpływa na podnoszenie samooceny oraz pomaga w akceptacji otoczenia i relacji z innymi ludźmi.

Szczegóły strony www.psycholog-pebe.pl:

Podlinkuj stronę www.psycholog-pebe.pl:

Psycholog Poznawczo - Behawioralny Gdynia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm leczenie »

  Alkohol, narkotyki, hazard to używki, po które coraz częściej sięgają nie tylko starsi ludzie, ale także młodzi, narażeni każdego dnia na pokaźne dawki stresu. Wiemy, że jest to problem, który samemu ciężko rozwiązać, dlatego oferujemy swoje porady, niezbędne wsparcie oraz wszystko, czego będą Państwo potrzebować podczas leczenia. Czekamy na Państwa w naszym ośrodku, który mieści się w Kudowie Zdrój gdzie otoczeniu gór i w miłej atmosferze każdy z Państwa wróci do formy szybciej niż kiedykolwiek myślał.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Skuteczną terapię uzależnień oferuje dolnośląski prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala, który swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Mandala, stosując dopasowane indywidualnie, różnorodne metody terapeutyczne, oferuje skuteczne leczenie hazardu, narkomanii, alkoholizmu, pracoholizmu, lekomanii, siecioholizmu i innych uzależnień.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci »

  Najróżniejsi terapeuci na świecie pragną jakiegoś miejsca, w którym mogliby zostawić ogłoszenie o swojej aktywności, tym co potrafią oraz zareklamować swoje usługi. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi serwis o terapii dobraterapia.info, w którym skupiamy ekspertów z przeróżnych dziedzin. Psychoterapeutów, lekarzy, pedagogów. Znajdzie się tu także miejsce dla ośrodków terapii, domów opieki i poradni terapeutycznych. Publikujemy także najświeższe wieści ze świata terapii oraz rady, jakiego rehabilitanta wskazane jest wybrać, by terapia była skuteczna.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sesje terapeutyczne »

  Psychologia dziecka to nader istotna dziedzina, która trudni się harmonijnym rozwojem waszych pociech. Psychologia dziecka nastręcza szczególnego podejścia. Kiedy zauważamy agresję u sojej pociechy należy bezwłocznie reagować i szukać przyczyny takiego stanu rzeczy. Psychologia tłumu to dziedzina, która zajmuje się relacjami między ludźmi w grupie.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO »

  Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PPiRO mieści się w Krakowie i oferuje psychoterapię psychoanalityczną i psychodynamiczną dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
  Pomagamy zarówno osobom cierpiącym z powodu specyficznych zaburzeń, jak i ogólnego poczucia przygnębienia i braku satysfakcji w pracy lub w życiu osobistym.
  W Pracowni odbywają się również treningi grupowe i warsztaty rozwoju osobistego.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  O ile wymagasz pomocy doświadczonego i cenionego psychologa i psychoterapeuty w Łódzi to zachęcamy do odwiedzenia gabinetu psychoterapeutycznego i psychiatrycznego. Prowadzą go Maria i Rafał Pniewscy. Adres gabinetu to Łódź ulica Wyszyńkiego 5 czyli osiedle retkina. Efektywna psychoterapia Łódź ulży Ci znów poczuć szczęscie płynące z dnia popularnego. Zadbaj o indywidualne zdrowie psychiczne.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychotechniczne Psycho-Test »

  Jeśli idziesz do ośrodka zdrowia aby przeprowadzić badania psychotechniczne, musisz być wyspany i wypoczęty. W jaki sposób odbywają się badania psychotechniczne kandydatów na kierowców? W chwili obecnej tego rodzaju gabinety wyposażone są nowoczesną aparaturę elektroniczną badające zdolność widzenia przestrzennego, cechy mającej duże znaczenie przy ocenie odległości. W czasie badania operator poddawany próbie musi odpowiednio zareagować na wszystkie wysyłane bodźce z przyrządów testujących. Wynik pomiaru prezentowany jest na ekranie. Przed wykonaniem testu, program posiada możność prezentacji ścisłych ustawień przez ustawiony okres, by kandydat mogł zapoznać się z wymogami wzorcowych ustawień. W województwie podkarpackim badania operatorów wykonuje Pracownia Psychologiczna Psycho-Test.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Na omawianej witrynie znajdziemy informacje dotyczące technik psychoterapeutycznych stosowanych przez Michała Polykowskiego. Rekomendowany psychoterapeuta stosuje metodę hipnozy w stanie czuwania. Psychoterapia adresowana jest między innymi do osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu. Jest też niezwykle efektywna w zwalczaniu efektów stresu, leczeniu anoreksji, zwalczaniu natręctw itp. Szczegółowy opis zasady działania rekomendowanej metody leczenia znajdą Państwo na stronie polykowski.eu.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »