Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · następna strona »
 • Dentysta Poznań »

  Ciepło zapraszamy do odwiedzenia witryny stomatologa - Stomatolog Poznań. W opisywanej ofercie jest kompleksowa opieka stomatologiczna. Własną kompetencję wyprowadzamy z mnogich konferencji stomatologicznych, w jakich partycypują doktorzy pracujący w naszej klinice. W naszej pracy używamy najświeższe nurty stosowane w odontologii. Jesteśmy członkiem Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, która zalicza się międzynarodowej konsolidacji stomatologii estetycznej. Podejmujemy współpracę także z wiodącymi pracowniami technicznymi, ta metodą usprawniamy własną wprawę stomatologiczną. Przedstawiane gabinety stomatologiczne rozportarły własne skrzydła z racji kooperacji z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w dziedzinie związanej z leczeniem kanałowym. Wejdź na naszą stronę już teraz i sprawdź prezentowane zdjęcia w sekcji usługi. Należy pamiętać o tym, że szczery i ładny uśmiech to znak ludzi sukcesu, aby go utrzymać niezbędna jest najlepsza stomatologia.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eludril »

  Każdy z nas powinien dbać o higienę jamy ustnej. Zaniedbania w tym zakresie prędzej czy później negatywnie odbiją się na naszym zdrowiu i ... finansach. stosowne środki jednakże spowodują, że nie będziemy powinni cyklicznie uczęszczać do stomatologa. Artykuły naszej firmy cechują się dobrą jakością plus również skutecznością. Odwiedź naszą witrynę i sam sprawdź, czemu tak wielu stomatologów nas rekomenduje. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Pieniny »

  Zapraszamy do Pienin na wakacje. Dla miłośników jednośladów liczne trasy rowerowe np. z Czerwonego Klasztoru na Słowacji do Szczawnicy. Lokalizacja w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego oraz mniej znanego ale równie pięknego Jeziora Sromowieckiego sprawia że nasz dom jest wprost idealna bazą wypadową dla miłośników sportów wodnych a w szczególności miłośników wędkarstwa. Zimą dla miłośników białego szaleństwa pobliska Stacja narciarska Polana Sosny oferuje pięć tras z zjazdowych o różnej trudności oraz snowpark. Przy dolnej stacji znajdują się szałasy gastronomiczne, wypożyczalnia nart oraz szkoła narciarsko - snowbordowa. Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wypoczynku właśnie u nas w samy sercu Pienińskiego Parku Narodowego.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tani dentysta Kraków »

  Gabinet "Zdrowy Ząb" jest nowoczesną placówką medyczną, w której możecie otrzymać profesjonalną pomoc w zakresie usług dentystycznych. Przeprowadzamy usługi takie jak piaskowanie zębów, czy chirurgiczne usuwanie zębów. Pracownikami naszego gabinetu są młodzi i kompetentni lekarze, którzy czynią wszystko aby klient był usatysfakcjonowany. Proponujemy przystępne ceny oraz sprawną obsługę. Możecie się z nami skontaktować telefonicznie, poprzez naszą witrynę internetową bądź przyjść indywidualnie do naszego gabinetu znajdującego się przy ul.
  Tatarska 5, 31-000 Kraków
  12 427 04 07

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta dla dzieci »

  O kondycję zębów musimy dbać od najmłodszych lat, ponieważ zęby ma się jedne na całe życie. Z tego powodu tak istotne są regularne wizyty u stomatologa i dokładne mycie zębów. Chociaż jesteśmy dorośli, nie tęsknimy za fotelem dentystycznym. A jak reagują nasze dzieci? Strach związany z bólem jest duży. Dlatego właśnie warszawski gabinet dentystyczny Od ucha do ucha skupił swoją działalność na zdrowiu zębów dzieci i młodzieży. Przyjazne warunki, na które składa się specjalistyczna opieka, pokój zabaw oraz możliwość oglądania ulubionych bajek w trakcie trwania zabiegu pomagają młodzieży odsunąć strach.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proteza Lublin »

  O ile wszedłeś tu w poszukiwaniu wykształconego dentysty pracującego na terenie Lublina to doskonale trafiłeś. Gabinet stomatologiczny Pani stomatolog Alicji Siejki zaprasza do oglądania jego witryny internetowej oraz zapoznawania się z świadczonymi usługami. Najczęściej spotykane świadczenia to borowanie czy wybielanie zębów. Koszty kuracji nierefundowanych przez NFZ są atrakcyjne i nie spustoszą żadnej domowej sytuacji finansowej. Zwykłe badania są refundowane przez NFZ dla ludzi ubezpieczonych. Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt stomatologiczny, który umożliwia bezbolesne wyleczenie zębów. Na spotkanie w danej godzinie trzeba umawiać się dzwoniąc na podany na witrynie numer telefonu.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  Stomatologia estetyczna i zachowawcza, ortodoncja oraz implantologia, to specjalizacja krakowskiej kliniki stomatologicznej Aesthetica Dermadent. Nasi pacjenci dotrzymują w tym miejscu kompleksową pomoc stomatologiczną. Przez wiele lat wytężonej pracy, udało nam się uzyskać miano kliniki renomowanej. Miało na to wpływ wiele czynników takich jak: doskonale wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów, nowoczesny sprzęt, atrakcyjne ceny, doskonała orientacja w tematyce dentystycznej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Dentysta Kraków lub stomatolog Kraków aby nas odnaleźć.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka tychy »

  Niezmiernie miło zapraszamy na stronę tyskiego gabinetu dentystycznego. Tu wykryjesz informacje dotyczące obszaru naszych usług, a dodatkowo dane do kontaktu. O ile obawiasz się stomatologa, wówczas zapraszamy nader miło do naszego gabinetu. U nas przekonasz się, iż zabiegi dentystyczne zupełnie nie muszą być tymi, na jakich myśl mamy od razu zwiększone ciśnienie. Bardzo ciepło zapraszamy na zabiegi oraz wizyty kontrolone. Dzięki nam przekształcisz własne nastawienie do dentystów.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.MiastoDent.pl »

  http://www.MiastoDent.pl to projekt który tworzymy z myślą o gabinetach stomatologicznych mających ochotę rozpocząć promowanie się w Internecie. Dzięki pionierskiemu programowi w tym momencie każdy gabinet protetyczny jest w stanie za friko stworzyć swoją własną stronę internetową nie posiadając umiejętności programowania. MiastoDent.pl redaguje także listę sprawdzonych dentystów do których można iść bez obaw.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy stomatolog w Lublinie - Centrum Stomatologiczne New-Dent »

  Pragniesz mieć zapierający dech w piersiach i zdrowy uśmiech? To wszystko może Ci zaproponować firma New-Dent Stomatologia Lublin. Nasza tu propozycja to implanty Lublin to najważniejszy obszar naszej działalności. Zamiast wypisywać w wyszukiwarkach „stomatolog Lublin” albo „periodontologia Lublin” najlepiej z miejsca odwiedzić naszą stronę online new-dent.pl. W korzystnej cenie realizujemy także wybielanie zębów Lublin to miasto gdzie realizowane są nasze usługi. Bardziej szczegółowe dane znajdują się na witrynie sieciowej. Usługi tam opublikowane są niezwykle różnorodne, każdy odnajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Łódź - Joanna Iwińska - stomatologia bezstresowa, dentysta Łódź, Teofilów, Rojna »

  Nazywam się Joanna Iwińska i jestem lekarzem stomatologiem. Stomatologia to nie tylko mój zawód ale także pasja i hobby.
  Wieloletnie doświadczenie pozwala mi oferować moim małym i dużym pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie.
  Swoją wiedzę i doświadczenie ciągle wzbogacam i udoskonalam na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach.
  Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek szukający pomocy. Każdego wysłucham, doradzę.
  Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla wielu problemów stomatologicznych. Z dentystą można się zaprzyjaźnić, zapewniam:)
  Jako dentysta staram się by moje usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie. Pracuje tylko na materiałach o najwyższej jakości.
  Wszystkie konsultacje i badania diagnostyczne są bezpłatne.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski dentysta w Londynie »

  Potrzebujesz nowoczesnych usług stomatologicznych w Londynie? Chcielibyśmy zaoferować Ci najlepsze świadczenia stomatologiczne w najlepszej cenie. Prowadzimy innowacyjny gabinet stomatologiczny, gdzie przyjmują doświadczeni lekarze. Gwarantujemy świadczenia stomatologiczne w dużym zakresie.
  Dobrze wyposażony gabinet i niewysokie ceny to dwie najważniejsze cechy, które wyróżniają nas z grona bardzo wielu gabinetów stomatologicznych w stolicy Londynu. Sprawdź naszą ofertę, dokładnie wyszczególnioną na naszej stronie www. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych świadczeń stomatologicznych.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Kraków »

  Warto chodzić na wizyty do dentystów regularnie. Wtenczas mamy pełne przekonanie, że z naszymi zębami jest wszystko w porządku. Centrum Ortodoncji Współczesnej - Ortomania zaprasza wszystkich do odwiedzin u naszych fachowców. W naszym centrum macie Państwo pełne przekonanie wysokiej rangi służby. Dzięki temu z naszych propozycji korzystało już wiele osób i każdego dnia mamy dużą ilość telefonów z zapytaniami. Jeżeli Państwo potrzebowali byście coś wiedzieć to starczy wstąpić na naszą witrynę internetową lub po prostu zajrzeć do nas przy ul. Czapińskiego 2.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  Fachowy gabinet leczenie zębów na północy Nowej Huty i Krakowa. Proponujemy Państwu w szczególności endodocję, wyrywanie zębów a również wybielanie zębów. Gwarantujemy nowoczesny gabinet do leczenia zębów i niespotykanie niskie stawki. Proszę porównać: ekstrakcja chirurgiczna to tylko 50-120 zł. Korzystamy z certyfikowanego oprogramowania dentystycznego. Zatrudnienie dentyści to sprawdzeni fachowcy.
  Oferujemy: lakierowanie, piaskowanie, odbudowę zębów z kompozytu lub na włóknie, leczenie kanałowe, protezy, wypełnienia światłoutwardzalne, wybielanie metodą nakładkową, fluoryzację, wyrywanie zębów, mechaniczne opracowanie kanałów, korony, licówki, scaling, plastykę komunikacji ustno-zatokowej, protezy nylonowe, plomby, protezy akrylowe.
  Leczonym pacjentom dajemy 365 dni gwarancji. Podczas tego okresu rekomendujemy scalling i piaskowanie zębów minimalnie raz na 25 tygodni. Dzięki wyborowi lokalizacji na północy Krakowa każdy może szybko dojechać do przychodni - autem albo autobusem. A to przydatne w sytuacji nagłego bólu zęba. Mamy od lat dużą ilość wieloletnich klientów - to najlepsza wskazówka co do skuteczności jakości w gabinecie. Mimo huty w adresie www świadczymy usługi dla chorych ze wszystkich rejonów Krakowa. Potrzebujesz dobrego stomatologa - napisz koniecznie i przekonaj się, że plombowanie nie jest straszne i może być niekiedy bezbolesne. Opieka stomatologiczna to obowiązkowy punkt codziennej czystości i troski o stan zdrowia. Od próchnicy zaczyna mnóstwo innych chorób. Dlatego trzeba chociaż co kilka miesięcy pójść do gabinetu. Pełne siekacze to podstawa pełnego stanu formy. Gabinet w Hucie zaprasza codziennie.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia protetyczna kielce »

  Nasza pracownia protetyczna kielce znajduje się przy ulicy Śniadeckich 7 . Na kieleckim rynku nasza pracownia stomatologiczna kielce działa od blisko 15 lat. W raz z postępem rozwoju technologicznego medycyny staramy się poszerzać naszą propozycję o nowe, a oprócz tego  inowacyjne zabiegi. Nasza przychodnia wyposażona jest w 3 nowoczesne gabinety stomatologiczne, w których znajduje się  najnowszy potrzebny sprzęt dentystyczny. W najbardziej skompliwowanych przypadkach pomocą służy nasz chirurg stomatolog kielce. Nasza oferta obejmuje poza tradycyjnego leczenia także zabiegi mające na celu odbudowę zębów, bądź wstawianie nowoczenych implantów, które spełniają funkcję naturalnego zęba. W mojej pracowni trudnimy się też wykonywaniem protez. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z pelną ofertą.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Żory »

  Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Terapia, prowadzona przez lekarza dentystę zajmującego się ortodoncją. Jeśli Twoje dziecko ma wady zgryzu nie zwlekaj z wizytą u ortodonty. Im wcześniej zajmiemy się jego problemem tym lepiej. Szukasz również dobrego stomatologa w Pawłowicach? Zapraszamy

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wroclaw »

  Pełna Opieka Stomatologiczna we Wrocławiu - dentysta, stomatolog, protetyka, endodoncja, ortodoncja, implanty, wybielanie zębów. Zapraszamy Państwa do nowoczesnego gabinetu dentystycznego we Wrocławiu przy ulicy Bezpiecznej. Wykonujemy pełne i kompleksowe usługi stomatologiczne: ortodoncja, implanty, endodoncja, wybielanie zębów. Obsługujemy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Nasz gabinet zapewnia opiekę stomatologiczną od pierwszej wizyty, poprzez leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane usługi. Pragnąc zaoferować Państwu profesjonalne i najnowocześniejsze usługi nasi pracownicy stale kształcą się na specjalistycznych kursach w kraju i za granicą. Naszym celem jest komfortowy przebieg leczenia i pełna satysfakcja naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta poznań »

  Gabinet dentystyczny Laserdent zapewnia wszystkim swoim Klientom kompleksowe usługi związane z leczniczym lub estetycznym podejściem do Państwa uzębienia. Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości usługi dostosowane do Państwa możliwości finansowych. Nasze nowoczesne gabinety, idealnie wyposażone, świetna, znająca się na rzeczy kadra zapewni Państwu wyjątkową i całościową opiekę dentystyczną. Oferujemy usługi: protetyczne, estetyczne oraz ortodontycznej wysokiej jakości oraz niezwykłej skuteczności.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  W trosce o klienta. Usługi stomatologiczne w w szeregu przypadków, sprawiają nam fizyczny ból. Osoby, które regularnie korzystają z publicznej służby zdrowia doskonale pamiętają chwile spędzone na fotelu dentystycznym. Dla ogromnej części ludzi jest to koszmar, którego nie da się zapomnieć. Doświadczony stomatolog proponuje swoim pacjentom znieczulenie, a także w przypadku bardziej inwazyjnych zabiegów, specjalne zimne okłady jak również tabletki na ból zęba. Korzystając z usług takiego dentysty nawet nie zorientujemy się, kiedy ząb zostanie usunięty, ani nie odczujemy borowania ubytku. Cena takiego znieczulenia nie stanowi dużej kwoty, a poprawę komfortu z wizyty u stomatologa na pewno odczujemy. Warto dodatkowo uważnie słuchać wszystkich zaleceń, które daje nam stomatolog. Począwszy od czasu, jaki musimy odczekać zanim zjemy pierwszy posiłek po zabiegu, po rady dotyczące płukania jamy ustnej w czasie bólu zęba. Pamiętajmy jednak o najprostszym i najtańszym sposobie pielęgnacji zębów i jamy ustnej – regularne mycie zębów ograniczy nasze wizyty u dentysty do minimum.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika implantologiczna - implanty Szczecin, dentysta Szczecin. »

  Klinika implantologiczna oferuje swoim
  klientom wysoko wyspecjalizowane oraz kompleksowe
  leczenie stomatologiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i
  oferujemy najwyższej jakości usługi
  leczenia zębów. Stawiamy na natychmiastową odbudowę protetyczną dając
  pacjentowi komfort i
  poczucie estetyki uzębienia. Pełnimy usługi z zakresu implantologii,
  która polega na rekonstrukcji
  uzębienia. Jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów posiadających
  pojedyncze jak również większe
  i całkowite ubytki. Oferujemy szeroki zakres leczenia
  ogólno-stomatologicznego. Podczas pierwszej
  wizyty przedstawiamy szczegółowy plan leczenia i omawiamy postępowanie
  lecznicze. Do każdego
  pacjenta podchodzimy indywidualnie i z największą troską. Klinika
  implantologiczna posiada
  niezbędne specjalistyczne urządzenia oraz aparaturę, dzięki którym
  leczenie staje się kompleksowe.
  Stosujemy nowoczesną diagnostykę, najlepszej jakości systemy implantów
  oraz materiały używane
  w regeneracji kości szczęk. Stosowane przez klinikę implanty posiadają
  certyfikaty Unii Europejskiej
  i Stanów Zjednoczonych. Zakładając implant dbamy o największe
  zadowolenie i komfort psychiczny
  każdego pacjenta. Proces leczenia trwa około pół roku a efekty
  leczenia widać po założeniu drugiej
  części implantu czyli tak zwanego filaru. Wizualnie implant nie różni
  się od zęba naturalnego oraz
  dzięki połączeniu z kością jest bardzo stabilny.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres: