Koty rasowe Podkategoria: Koty rasowe

 • Koty brytyjskie hodowla KotkowaAfera »

  Strona KotkowaAfera to serwis poświęcony profesjonalnej hodowli kotów brytyjskich. Znajdziemy na niej kluczowe informacje na temat opieki, rozwoju, wychowania kotów brytyjskich. Koty pochodzące z naszej hodowli są ślicznymi kotami zgodnymi ze normami rasy kota brytyjskiego. Nauczone są czystości, korzystania z kuwety i drapaka oraz samodzielnego jedzenia karmy suchej jak i mokrej. Kotki brytyjskie są przemiłe, słodkie i proste w hodowli, niczym stworzone jako zwierzęta dla dzieci oraz starszych.
  Kotkowa Afera*PL hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych specjalizuje się w hodowli kotów brytyjskich o kolorze: niebieskim, kremowym i szylkretowym.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koty i psy rasowe »

  Koty i psy rasowe to serwis o rasowych zwierzętach, kotach i psach. http://kotypsyrasowe.waw.pl to skarbnica wiedzy z dziedziny wychowania i hodowli tych pięknych zwierzaków, kotów i psów. Koty i psy rasowe portal posiada artykuły na temat: rdzenny Amerykanin od farmera na pokoje, Wielkanoc bezpieczna dla kota, czy kot zawsze spada na cztery łapy, mudi, Sulimowa, chart, terrier, owczarek, słowo o mieszańcach, kot w kolorze bluesa. Nasz portal pomoże Ci w hodowli kotów i psów. Chętnie odpowiemy na wszelkie zainteresowanie naszą działalnością. Zalety naszego portalu to sprawna, szybka wyszukiwarka kontekstowa a także nieustająca aktualizacja. Do portalu http://kotypsyrasowe.waw.pl dodawane są ciągle nowe artykuły i ciekawostki więc mogę go serdecznie polecić. psy rasowe hodowla kotów hodowla psów

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brytyjczyki »

  Jeżeli należysz do grona osób, które kochają koty bengalskie, birmańskie, brytyjczyki lub inne koty rasowe, bezzwłocznie zajrzyj na witrynę schelwood.hodowca.pl. Znajdziesz tam ciekawe informacje dotyczące hodowli kotów bengalskich SCHELWOOD*PL. Zwierzaki przebywające w ośrodku pochodzą z czołowych linii kanadyjskich, amerykańskich oraz europejskich. Odróżnia je oryginalny wygląd oraz spokojny charakter. Hodowcy zwracają wyjątkową uwagę na psychikę kociąt i ich temperament.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Koty rasowe

Koty rasowe - nowa strona:

Adres: